KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > przesyłki kurierskie (167)

Paqnek - tanie przesyłki kurierskie online, dla firm, platforma, wysyłka palet****

Na stronie internetowej można się zapoznać z ofertą, a także skorzystać z usług firmy Paqnek. Obejmuje ona nadawanie tanich przesyłek kurierskich online, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Wysyłane są również palety poprzez platformę.

http://www.paqnek.pl/ - 18 Lis 2017

PolFast - Paczki zagraniczne****

Firma PolFast oferuje wysyłkę kurierem firmy UPS. W ofercie są przesyłki krajowe i zagraniczne. PolFast jest jednym z najtańszych kurierów na rynku. Wysoka jakość świadczonych usług zapewnia firma UPS.

http://www.polfast.pl/ - 11 Sie 2011

Polonijne Biuro Podróży - Voyages Baltique****

Strona polonijnego Biura Podróży z Montrealu specjalizującego się w podróżach, transporcie z Kanady do Polski i odwrotnie. Na stronie też porady dla osób przekraczających granice Kanady.

http://www.voyagesbaltique.com/ - 9 Paź 2001

Porównywarka kurierów****

Nasza porównywarka usług kurierskich to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy lubią mądrze oszczędzać. Dzięki nam wybierzesz najlepszego i najtańszego kuriera, porównasz ofertę poszczególnych firm oraz postawisz na profesjonalizm. Wyróżnia nas zaangażowanie, najwyższa jakość usług, troska o każdego klienta oraz doświadczenie. Zapewniamy zadowolenie oraz satysfakcję z naszych usług. Stawiamy na oszczędność czasu oraz pieniędzy. Zaufaj nam już dziś i przekonaj się, że warto. Zapraszamy do współpracy!

http://www.znajdzkuriera.pl/ - 29 Lut 2016

Przedsiębiorstwo Produkcyjne * LIST *****

Witryna przedsiębiorstwa produkującego koperty. Znajdziemy tutaj szereg informacji o firmie a także ofertę handlową i spis największych klientów.

http://www.list.com.pl/ - 14 Mar 2000

przesyłki kuerierskie****

Usługi transportowe i kurierskie. Firma przyjmuje zamówienia na przesyłki kurierskie na terenie całego kraju.In.: siatki ocynkowane siatki ocynkowane powlekane PVC, siatki stalowe powlekane PVC.

http://www.epocztakurierska.pl/ - 28 Gru 2010

Przesyłki kurierskie****

Strona firmy IDH - przesyłki kurierskie paczki na terenie Krakowa i Polski.

http://www.paczka.idh.pl/ - 9 Sty 2002

Przesyłki kurierskie z Polski****

Przesyłki międzynarodowe z Polski do krajów UE, w tym do UK, Holandii i Niemiec. Serwis umożliwia zamówienie kuriera bez konieczności drukowania listu przewozowego. Gwarantuje wysoką jakość usług oraz ubezpieczenie przesyłek do 20000 zł.

http://24paczki.pl/ - 8 Lis 2013

Przesyłki zagraniczne.****

Naja­tań­szy kurier na rynku. Wysyłamy paczki zagra­niczne i paczki do Nie­miec. Obsługujemy sklepy internetowe, hurtowników i osoby prywatne. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

http://eurobox24.pl/ - 27 Sty 2016

Przewozy paczek do Anglii, Beata-Trans****

Beata-Trans świadczy usługi przewozu paczek do Anglii i z Anglii do Polski. Transport osobowy busami do Anglii, przewozy aut na lawecie z Anglii i krajów tranzytowych do Polski. Dostarczamy paczki kurierem, bezpośrednio pod wskazany adres.

http://www.beata-trans.pl/ - 24 Lis 2013