KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > przesyłki kurierskie (161)

Spedimex****

Firma oferuje spedycję międzynarodową, lądową, lotniczą i morską a w szczególności: dystrybucję przesyłek, materiałów drobnicowych, transport odzieży "na wisząco", logistykę tekstylną, odprawy celne, skład celny, konfekcjonowanie towarów oraz usługi serwisowe dla samochodów ciężarowych.

http://www.spedimex.pl/ - 21 Sty 2000

Spedpol****

Jeden z największych koncernów transportowo - logistycznych na polskim rynku. Prezentowana w serwisie oferta obejmuje dystrybucję przesyłek drobnicowych, paczek w kraju i Europie, kompleksową obsługę transportową firm oraz usługę "door to door". Ponadto serwis prezentuje dane o firmie oraz umożliwia śledzenie drogi przesyłki.

http://www.spedpol.com.pl/ - 21 Sty 2000

Spółka Akcyjna JASFBG****

Strona główna agencji celnej. Firma zajmuje się transportem oraz spedycją międzynarodową. Na stronie informacje o firmie, ofercie i kontakty.

http://www.jasfbg.com.pl/ - 17 Wrz 2001

Systemy Poczty Pneumatycznej****

Firma od 1996 roku reprezentuje na rynku polskim holenderską firmę TELECOM - producenta systemów transportu pneumatycznego. Dysponuje instalacjami specjalnie zaprojektowanymi i wyprodukowanymi z myślą o specyficznych potrzebach określonych grup klientów. Na stronie znajdziecie ofertę.

http://www.airmix.pl/ - 12 Maj 2000

Szybka Paczka****

Witryna firmy kurierskiej Szybka Paczka. Na łamach stron dostępne są wiadomości na temat firmy, jej polskich oddziałów, przesyłek krajowych i międzynarodowych, cen.

http://www.szybkapaczka.com.pl/ - 29 Sty 2000

Szybkapaka.pl - najtańsze przesyłki kurierskie****

Internetowy serwis www.szybkapaka.pl - to łatwy i prosty sposób by za pomocą strony internetowej możesz nadać przesyłkę kurierską online. Nasza oferta usługi kurierskiej skierowana jest zarówno dla osób fizycznych, które chcą jednorazowo nadać przesyłkę kurierską tanio i bezpiecznie, ale także do firm i instytucji które wysyłają systematycznie dużo przesyłek. W naszym serwisie nie musisz posiadać umowy by móc szybko i tanio nadać przesyłkę. Sprawdź naszą ofertę na stronie www.szybkapaka.pl – wyceń bardzo szybko swoją przesyłkę: kopertę, paczkę, paletę lub przesyłkę pobraniową. Dzięki zastosowaniu usługi płatności online w ciągu kliku chwil otrzymacie Państwo potwierdzenia nadania przesyłki. Wystarczy wydrukować list przewozowy a kurier dostarczy przesyłkę we wskazane miejsce w ciągu 24h. Stawiamy na najwyższą jakość oferowanych usług i dostosowanie propozycji do potrzeb naszych Klientów, dlatego oferujemy zarówno przesyłki krajowe, jak i zagraniczne. Zapraszamy do współpracy!

http://szybkapaka.pl/ - 26 Maj 2014

Tani kurier - firma kurierska****

Już teraz możesz zacząć przesyłać swoje paczki w rewelacyjnie niskich cenach. Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań już dziś naszym klientem.

http://www.kuriernet.pl/ - 21 Lip 2010

Tani kurier - www.szybkikurier.eu****

Chcielibyśmy zarekomendować Państwu szybkie i tanie przesyłki kurierskie - więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej www.SzybkiKurier.eu. Na bardzo dużą uwagę zasługuje przede wszystkim fakt, że będziecie mieli Państwo możliwość wysłać przesyłkę bez wychodzenia z domu, bez przepłacania, na dodatek jesteśmy brokerem kurierskim, który współpracuje tylko i wyłącznie z dostawcami na bardzo wysokim poziomie.

http://www.szybkikurier.eu/ - 12 Sty 2017

Tani kurier Forsend - usługi i przesyłki kurierskie krajowe****

Tani kurier - firma Forsend oferuje usługi i przesyłki kurierskie. Realizacja przewozów krajowych - paczek, kopert i palet.

http://www.forsend.pl/ - 5 Gru 2013

Tani kurier Forsend - usługi i przesyłki kurierskie krajowe****

W naszej ofercie znajdziecie taniego kuriera, dzięki któremu możliwe jest szybkie i bezpieczne przewożenie Waszych paczek. Znajdziecie u nas profesjonalne usługi w niskich cenach. Realizujemy przesyłki kurierskie krajowe o różnych ich wymiarach czy wadze.

http://www.forsend.com.pl/ - 15 Mar 2014