KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > przesyłki kurierskie (167)

Raben****

Witryna firmy spedycyjnej Raben. Na stronie znajduje się nie tylko oferta firmy, ale także jej historia. Te i wiele innych informacji możemy odczytać także w języku angielskim.

http://www.raben.com.pl/ - 20 Sie 2001

RGW Express****

Na łamach stron firmy kurierskiej RGW Express znajdują się informacje na temat historii firmy, działalności, świadczonych usługach (transport lotniczy i usługi kurierskie). Możliwe jest śledzenie drogi przesyłek przez Internet.

http://www.rgw-express.com.pl/ - 29 Sty 2000

Siódemka - usługi kurierskie. Przesyłki lokalne, krajowe, zagraniczne****

Nadrzędnym celem naszej pracy jest satysfakcja wszystkich Klientów. To im podporządkowujemy nasze działania gwarantując najwyższą jakość usług poprzez ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością.

http://www.siodemka.com/ - 3 Kwi 2008

SIÓDEMKA Przesyłki Ekspresowe****

Strona Przedstawicielstwa Regionalnego w Łodzi. Zawiera informacje o firmie, cennik, nowości, dane teleadresowe...

http://www.siodemka.w.pl/ - 12 Paź 2001

Spedimex****

Firma oferuje spedycję międzynarodową, lądową, lotniczą i morską a w szczególności: dystrybucję przesyłek, materiałów drobnicowych, transport odzieży "na wisząco", logistykę tekstylną, odprawy celne, skład celny, konfekcjonowanie towarów oraz usługi serwisowe dla samochodów ciężarowych.

http://www.spedimex.pl/ - 21 Sty 2000

Spedpol****

Jeden z największych koncernów transportowo - logistycznych na polskim rynku. Prezentowana w serwisie oferta obejmuje dystrybucję przesyłek drobnicowych, paczek w kraju i Europie, kompleksową obsługę transportową firm oraz usługę "door to door". Ponadto serwis prezentuje dane o firmie oraz umożliwia śledzenie drogi przesyłki.

http://www.spedpol.com.pl/ - 21 Sty 2000

Spółka Akcyjna JASFBG****

Strona główna agencji celnej. Firma zajmuje się transportem oraz spedycją międzynarodową. Na stronie informacje o firmie, ofercie i kontakty.

http://www.jasfbg.com.pl/ - 17 Wrz 2001

Systemy Poczty Pneumatycznej****

Firma od 1996 roku reprezentuje na rynku polskim holenderską firmę TELECOM - producenta systemów transportu pneumatycznego. Dysponuje instalacjami specjalnie zaprojektowanymi i wyprodukowanymi z myślą o specyficznych potrzebach określonych grup klientów. Na stronie znajdziecie ofertę.

http://www.airmix.pl/ - 12 Maj 2000

Szybka Paczka****

Witryna firmy kurierskiej Szybka Paczka. Na łamach stron dostępne są wiadomości na temat firmy, jej polskich oddziałów, przesyłek krajowych i międzynarodowych, cen.

http://www.szybkapaczka.com.pl/ - 29 Sty 2000

Szybkapaka.pl - najtańsze przesyłki kurierskie****

Internetowy serwis www.szybkapaka.pl - to łatwy i prosty sposób by za pomocą strony internetowej możesz nadać przesyłkę kurierską online. Nasza oferta usługi kurierskiej skierowana jest zarówno dla osób fizycznych, które chcą jednorazowo nadać przesyłkę kurierską tanio i bezpiecznie, ale także do firm i instytucji które wysyłają systematycznie dużo przesyłek. W naszym serwisie nie musisz posiadać umowy by móc szybko i tanio nadać przesyłkę. Sprawdź naszą ofertę na stronie www.szybkapaka.pl – wyceń bardzo szybko swoją przesyłkę: kopertę, paczkę, paletę lub przesyłkę pobraniową. Dzięki zastosowaniu usługi płatności online w ciągu kliku chwil otrzymacie Państwo potwierdzenia nadania przesyłki. Wystarczy wydrukować list przewozowy a kurier dostarczy przesyłkę we wskazane miejsce w ciągu 24h. Stawiamy na najwyższą jakość oferowanych usług i dostosowanie propozycji do potrzeb naszych Klientów, dlatego oferujemy zarówno przesyłki krajowe, jak i zagraniczne. Zapraszamy do współpracy!

http://szybkapaka.pl/ - 26 Maj 2014