KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > przesyłki kurierskie (164)

Tani kurier Forsend - usługi i przesyłki kurierskie krajowe****

W naszej ofercie znajdziecie taniego kuriera, dzięki któremu możliwe jest szybkie i bezpieczne przewożenie Waszych paczek. Znajdziecie u nas profesjonalne usługi w niskich cenach. Realizujemy przesyłki kurierskie krajowe o różnych ich wymiarach czy wadze.

http://www.forsend.com.pl/ - 15 Mar 2014

Tani kurier Forsend - usługi i przesyłki kurierskie krajowe****

Tani kurier - firma Forsend oferuje usługi i przesyłki kurierskie. Realizacja przewozów krajowych - paczek, kopert i palet.

http://www.forsend.pl/ - 5 Gru 2013

Tania paczka do Anglii - goglobal24.pl****

Ze swoją ofertą jako firma Goglobal24 z siedzibą na Bielanach Wrocławskich przy ulicy Błękitnej 1 wychodzimy do klientów indywidualnych, a w szczególności biznesowych, którzy są zainteresowani wysyłaniem paczek za granicę do Niemiec i Anglii. Zobowiązujemy się do tego, że Waszą paczkę wyślemy w przeciągu maksymalnie 48 godzin, choć zazwyczaj wysyłamy ją już w następnym dniu roboczym. Ze względu na to, że jest to zamówienie zbiorcze, sporo na tym oszczędzasz. Podpisaliśmy umowy z wieloma firmami kurierskimi. Zawsze wybieramy najlepszego kuriera, biorąc pod uwagę specyfikację zamówienia naszego klienta.

http://goglobal24.pl/ - 5 Sie 2017

Tanie przesyłki kurierskie****

Platforma internetowa przeznaczona dla osób prywatnych oraz firma gdzie w dogodny sposób zamówisz przesyłki kurierskie wybierając spośród najlepszych firm kurierskich DHL, DPD, K-EX, UPS i RABEN.

http://tani-kurierzy.pl/ - 4 Cze 2014

Tanie przesyłki kurierskie - najlepsza oferta - activepost.pl****

Najtańsza oferta przesyłek kurierskich na rynku dla klientów indywidualnych i firm. Koperty, paczki, palety, odbierane bezpośrednio z Twojego domu lub biura.

http://activepost.pl/ - 17 Sie 2011

Tanie przesyłki kurierskie DPD i DHL, niski cennik – firma kurierska Pakka.pl****

Firma kurierska Pakka.pl to kurier broker pośredniczący pomiędzy klientem a usługami, które świadczą inni kurierzy. Dzięki temu możemy zaoferować tanie przesyłki kurierskie, które dostarczy kurier DPD lub DHL, cennik jednak będzie przystępniejszy niż bez naszego pośrednictwa. Nasza firma kurierska oferuje integrację ze sklepami internetowymi, systemami magazynowo księgowymi oraz Allegro, powiadomienia o statusie przesyłki i monitoring kosztów. Wszystkie nasze usługi zostały zintegrowane w jednym panelu.

http://www.pakka.pl/ - 3 Gru 2012

Tanie przesyłki kurierskie krajowe i międzynarodowe - Paczkarnia****

Współpracują z nami najlepsze firmy kurierskie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą na tanie przesyłki krajowe i międzynarodowe. Oferujemy również usługi specjalne jak '"szybka paczka". Zapraszamy na stronę internetową, gdzie wszystko w sposób jasny zostało zaprezentowane. Zapraszamy do współpracy!

http://www.paczkarnia.pl/ - 10 Lis 2010

Tanie przesyłki kurierskie Warszawa****

W ofercie firmy znajdziecie wykonywany transport międzynarodowy, zarówno lotniczy, jak i drogowy. Możecie u nas nadać również tanie przesyłki kurierskie. Prowadzimy sprzedaż suchego lodu. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

http://www.polandgroup.eu/ - 4 Kwi 2014

Tanie przesyłki zagraniczne i krajowe****

Pack4You.pl to serwis tanich przesyłek międzynarodowych i krajowych. Oferujemy wysyłki do państw UE- paczki do Anglii, Francji, czy Niemiec, jak i przesyłki do USA, Chin i wielu innych państwa. Paczki wysyłamy zarówno drogą lotniczą jak i lądową. Gwarantujemy najniższe ceny wysyłki przesyłek listowych oraz paczek, współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami kurierskimi. Z pomocą naszej strony internetowej dokonasz wszystkich niezbędnych czynności w celu nadania paczki. Oferujemy też transport palet, przesyłki wielkogabarytowe i duże rabaty dla większych zleceń i stałych klientów.

http://www.pack4you.pl/ - 3 Gru 2015

TAXI KATOWICE, TRANSFERY NA LOTNISKA****

Firma nasza oferuje Państwu szybkie i wygodne transfery na lotniska. Posiadamy bogatą flotę pojazdów, która gwarantuje, iż droga będzie w pełni komfortowa, jak i zupełnie bezproblemowa. Oferujemy między innymi transfer na lotnisko Katowice-Pyrzowice, jak i na przykład transfer na lotnisko Katowice-Balice. Dodatkiem do wysokiej jakości świadczonych usług jest także atrakcyjna cena, z której na pewno będą Państwo zadowoleni. Pracują u nas doświadczeni i mili kierowcy, którzy z pewnością także umilą Państwu podróż. Posiadamy bogate doświadczenie oraz jesteśmy w pełni zorientowani na klienta, dzięki czemu gwarantujemy satysfakcję ze świadczonych usług.

http://taxi-katowice.com/ - 9 Gru 2016