KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > przesyłki kurierskie (167)

Tani kurier - firma kurierska****

Już teraz możesz zacząć przesyłać swoje paczki w rewelacyjnie niskich cenach. Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań już dziś naszym klientem.

http://www.kuriernet.pl/ - 21 Lip 2010

Tani kurier - www.szybkikurier.eu****

Chcielibyśmy zarekomendować Państwu szybkie i tanie przesyłki kurierskie - więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej www.SzybkiKurier.eu. Na bardzo dużą uwagę zasługuje przede wszystkim fakt, że będziecie mieli Państwo możliwość wysłać przesyłkę bez wychodzenia z domu, bez przepłacania, na dodatek jesteśmy brokerem kurierskim, który współpracuje tylko i wyłącznie z dostawcami na bardzo wysokim poziomie.

http://www.szybkikurier.eu/ - 12 Sty 2017

Tani kurier Forsend - usługi i przesyłki kurierskie krajowe****

W naszej ofercie znajdziecie taniego kuriera, dzięki któremu możliwe jest szybkie i bezpieczne przewożenie Waszych paczek. Znajdziecie u nas profesjonalne usługi w niskich cenach. Realizujemy przesyłki kurierskie krajowe o różnych ich wymiarach czy wadze.

http://www.forsend.com.pl/ - 15 Mar 2014

Tani kurier Forsend - usługi i przesyłki kurierskie krajowe****

Tani kurier - firma Forsend oferuje usługi i przesyłki kurierskie. Realizacja przewozów krajowych - paczek, kopert i palet.

http://www.forsend.pl/ - 5 Gru 2013

Tania paczka do Anglii - goglobal24.pl****

Ze swoją ofertą jako firma Goglobal24 z siedzibą na Bielanach Wrocławskich przy ulicy Błękitnej 1 wychodzimy do klientów indywidualnych, a w szczególności biznesowych, którzy są zainteresowani wysyłaniem paczek za granicę do Niemiec i Anglii. Zobowiązujemy się do tego, że Waszą paczkę wyślemy w przeciągu maksymalnie 48 godzin, choć zazwyczaj wysyłamy ją już w następnym dniu roboczym. Ze względu na to, że jest to zamówienie zbiorcze, sporo na tym oszczędzasz. Podpisaliśmy umowy z wieloma firmami kurierskimi. Zawsze wybieramy najlepszego kuriera, biorąc pod uwagę specyfikację zamówienia naszego klienta.

http://goglobal24.pl/ - 5 Sie 2017

Tanie przesyłki kurierskie****

Platforma internetowa przeznaczona dla osób prywatnych oraz firma gdzie w dogodny sposób zamówisz przesyłki kurierskie wybierając spośród najlepszych firm kurierskich DHL, DPD, K-EX, UPS i RABEN.

http://tani-kurierzy.pl/ - 4 Cze 2014

Tanie przesyłki kurierskie - najlepsza oferta - activepost.pl****

Najtańsza oferta przesyłek kurierskich na rynku dla klientów indywidualnych i firm. Koperty, paczki, palety, odbierane bezpośrednio z Twojego domu lub biura.

http://activepost.pl/ - 17 Sie 2011

Tanie przesyłki kurierskie DPD i DHL, niski cennik – firma kurierska Pakka.pl****

Firma kurierska Pakka.pl to kurier broker pośredniczący pomiędzy klientem a usługami, które świadczą inni kurierzy. Dzięki temu możemy zaoferować tanie przesyłki kurierskie, które dostarczy kurier DPD lub DHL, cennik jednak będzie przystępniejszy niż bez naszego pośrednictwa. Nasza firma kurierska oferuje integrację ze sklepami internetowymi, systemami magazynowo księgowymi oraz Allegro, powiadomienia o statusie przesyłki i monitoring kosztów. Wszystkie nasze usługi zostały zintegrowane w jednym panelu.

http://www.pakka.pl/ - 3 Gru 2012

Tanie przesyłki kurierskie krajowe i międzynarodowe - Paczkarnia****

Współpracują z nami najlepsze firmy kurierskie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą na tanie przesyłki krajowe i międzynarodowe. Oferujemy również usługi specjalne jak '"szybka paczka". Zapraszamy na stronę internetową, gdzie wszystko w sposób jasny zostało zaprezentowane. Zapraszamy do współpracy!

http://www.paczkarnia.pl/ - 10 Lis 2010

Tanie przesyłki kurierskie Warszawa****

W ofercie firmy znajdziecie wykonywany transport międzynarodowy, zarówno lotniczy, jak i drogowy. Możecie u nas nadać również tanie przesyłki kurierskie. Prowadzimy sprzedaż suchego lodu. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

http://www.polandgroup.eu/ - 4 Kwi 2014