KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > przesyłki kurierskie (167)

Tanie przesyłki zagraniczne i krajowe****

Pack4You.pl to serwis tanich przesyłek międzynarodowych i krajowych. Oferujemy wysyłki do państw UE- paczki do Anglii, Francji, czy Niemiec, jak i przesyłki do USA, Chin i wielu innych państwa. Paczki wysyłamy zarówno drogą lotniczą jak i lądową. Gwarantujemy najniższe ceny wysyłki przesyłek listowych oraz paczek, współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami kurierskimi. Z pomocą naszej strony internetowej dokonasz wszystkich niezbędnych czynności w celu nadania paczki. Oferujemy też transport palet, przesyłki wielkogabarytowe i duże rabaty dla większych zleceń i stałych klientów.

http://www.pack4you.pl/ - 3 Gru 2015

TAXI KATOWICE, TRANSFERY NA LOTNISKA****

Firma nasza oferuje Państwu szybkie i wygodne transfery na lotniska. Posiadamy bogatą flotę pojazdów, która gwarantuje, iż droga będzie w pełni komfortowa, jak i zupełnie bezproblemowa. Oferujemy między innymi transfer na lotnisko Katowice-Pyrzowice, jak i na przykład transfer na lotnisko Katowice-Balice. Dodatkiem do wysokiej jakości świadczonych usług jest także atrakcyjna cena, z której na pewno będą Państwo zadowoleni. Pracują u nas doświadczeni i mili kierowcy, którzy z pewnością także umilą Państwu podróż. Posiadamy bogate doświadczenie oraz jesteśmy w pełni zorientowani na klienta, dzięki czemu gwarantujemy satysfakcję ze świadczonych usług.

http://taxi-katowice.com/ - 9 Gru 2016

Trans Serwis przesyłki kurierskie. Wrocław****

Firma kurierska świadcząca usługi z zakresu: przesyłki kurierskie , miejskie , krajowe , zagraniczne , kurierzy , transport , spedycja , logistyka . Całodobowe przesyłki expresowe .

http://transserwis.pl/ - 20 Paź 2006

Transport kontenera na śmieci gruz odpady Kraków****

Firma zapewnia tani transport kontenera na różnego rodzaju materiały takie jak śmieci czy gruz. Przywozimy w dane miejsce kontener oraz po napełnieniu następuje wywóz.

http://www.odpady-odzysk.pl/ - 28 Lut 2017

Transport, spedycja, logistyka, magazynowanie, transport międzynarodowy - Interfreight, Opole****

Interfreight Międzynarodowa Logistyka Transportowa-spedycja. Firma poleca usługi transportowe, usługi logistyczne oraz usługi przewozowe, Opole. Na stronie internetowej oferuje transport ładunków, transport międzynarodowy a także transport drogowy rzeczy. Profesjonalne usługi transportowe; spedycja i logistyka.

http://www.interfreight.pl/ - 20 Kwi 2007

Transport sprzętu medycznego****

Licki należy do znanych firm. Działa w Starych Babicach. Zajmuje się transportem, dostarczaniem wszelkich przesyłek, w tym przetargowych oraz serwisem biurowym. Jest to firma znana i uznana, dbająca o klienta i mająca na względzie jego zadowolenie oraz dużą satysfakcję. Wysoka jakość usług jest powszechnie znana i pozwala niejednej osobie cieszyć się doskonałą realizacją zleceń. Licki to marka sama w sobie.

http://licki.pl/ - 28 Paź 2016

Transteam****

Witryna firmy zajmującej sie transportem, spedycją i prowadzeniem agencji celnej. Na stronach informacje o firmie, zleceniach, agencji celnej, ofercie, kontakt...

http://www.transteam.com.pl/ - 26 Wrz 2001

TREECO****

Strona internetowa dostawcy systemów wytwarzających ekologiczne, papierowe wypełniacze do paczek. Nasze maszyny przekształcają papier w wytrzymałe przekładki, które doskonale amortyzują towar w opakowaniu, a do tego są przyjazne dla środowiska.

http://treeco.pl/ - 24 Lut 2018

UMSS****

Przesyłki kurierskie, transport, spedycja, paczki, paczki do Anglii, przesyłk, palety, transport drogowy, transport lotniczy, poczta ekspresowa, eksport, import.

http://www.umss.pl/ - 16 Mar 2005

UPS oddział Białystok****

United Parcel Service oddział w Białymstoku. Przesyłki kurierskie: zagraniczne, krajowe, lokalne (na terenie miasta Białegostoku i województwa). Informacje, cenniki, zamówienie kuriera przez Internet.

http://www.ups.bia.com.pl/ - 7 Sie 2000