KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > przesyłki kurierskie (161)

Transport, spedycja, logistyka, magazynowanie, transport międzynarodowy - Interfreight, Opole****

Interfreight Międzynarodowa Logistyka Transportowa-spedycja. Firma poleca usługi transportowe, usługi logistyczne oraz usługi przewozowe, Opole. Na stronie internetowej oferuje transport ładunków, transport międzynarodowy a także transport drogowy rzeczy. Profesjonalne usługi transportowe; spedycja i logistyka.

http://www.interfreight.pl/ - 20 Kwi 2007

Transport sprzętu medycznego****

Licki należy do znanych firm. Działa w Starych Babicach. Zajmuje się transportem, dostarczaniem wszelkich przesyłek, w tym przetargowych oraz serwisem biurowym. Jest to firma znana i uznana, dbająca o klienta i mająca na względzie jego zadowolenie oraz dużą satysfakcję. Wysoka jakość usług jest powszechnie znana i pozwala niejednej osobie cieszyć się doskonałą realizacją zleceń. Licki to marka sama w sobie.

http://licki.pl/ - 28 Paź 2016

Transteam****

Witryna firmy zajmującej sie transportem, spedycją i prowadzeniem agencji celnej. Na stronach informacje o firmie, zleceniach, agencji celnej, ofercie, kontakt...

http://www.transteam.com.pl/ - 26 Wrz 2001

UMSS****

Przesyłki kurierskie, transport, spedycja, paczki, paczki do Anglii, przesyłk, palety, transport drogowy, transport lotniczy, poczta ekspresowa, eksport, import.

http://www.umss.pl/ - 16 Mar 2005

UPS oddział Białystok****

United Parcel Service oddział w Białymstoku. Przesyłki kurierskie: zagraniczne, krajowe, lokalne (na terenie miasta Białegostoku i województwa). Informacje, cenniki, zamówienie kuriera przez Internet.

http://www.ups.bia.com.pl/ - 7 Sie 2000

Urząd Przewozu Poczty Wrocław 2****

Na stronie zamieszczono informacje o Urzędzie Przewozu Poczty Wrocław 2, usługi, opis.

http://www.upp2.poczta.wroclaw.pl/ - 10 Wrz 2001

Urząd Przwozu Poczty Bydgoszcz****

Oferuje Klientom całodobowo pełen zakres usług pocztowych o charakterze powszechnym - listy, druki, druki bezadresowe, paczki, przesyłki kurierskie EMS Pocztex, przekazy pocztowe i telegraficzne oraz Direct Mail. Na stronach znajduje się pełna prezentacja usług - warunki, regulamin, cennik.

http://www.upp.bydgoszcz.pl/ - 21 Sty 2000

Usługi kurierskie Paczkers****

Oferuje tanie przesyłki kurierskie, paczka do 30 kg już za 15,99 zł brutto, wszystkie przesyłki są ubezpieczone. Na wszystkie usługi wystawia fakturę VAT. Oferuje również współpracę we franczyzie.

http://www.paczke.pl/ - 11 Lip 2014

Usługi transportowe, przewóz osób Trans-Bus****

Licencjonowany przewóz osób na terenie kraju i zagranicą.

http://www.trans-bus.pl/ - 27 Paź 2004

Worldcourier****

Witryna firmy spedycyjnej zajmującej się dostarczaniem przesyłek na całym świecie. Informacje o firmie, ofercie i dane teleadresowe.

http://www.worldcourier.pl/ - 26 Wrz 2001