KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > samochodowy (862)

Autokary - przewozy autokarowe, wynajem autokarów Warszawa*****

Autokary od Visbus - wynajem autokarów Warszawa, Radzymin. Przewozy autokarowe - wynajem mikrobusów i wynajem autokarów. Transport osób, przewozy krajowe i przewozy autokarowe międzynarodowe. Nasze autokary obsługują: transfer na lotnisko, wycieczki, przewozy, wesela, imprezy - Warszawa i okolice.

http://www.visbus.pl/ - 1 Paź 2010

Biuro Logistyki Auto-Boss*****

Firma świadcząca usługi z zakresu transportu towarowego krajowego i międzynarodowego. Na stronie znajdziesz szczególowe informacje o firmie ,usługach i danych kontaktowych,

http://www.auto-boss.pl/ - 2 Paź 2003

Biuro Obsługi Transportu Międzynarodowego*****

Serwis Ministerstwa Transportu i Gospodarki Morskiej, podaje szczegółowe informacje o koncesjach i zezwoleniach, zawiera aktualne komunikaty i informacje BOTM, wykaz stowarzyszeń, informacje o ograniczeniach ruchu w Polsce i innych krajach europejskich oraz linki do innych organów administracji.

http://www.botm.gov.pl/ - 14 Lut 2000

C. Hartwig*****

Strona jednego z największych polskich spedytorów. Znajdziecie tu ofertę, adresy, nowości i inne.

http://www.chartwig.com.pl/ - 13 Mar 2000

DHL Polska*****

Witryna polskiego oddziału firmy DHL Worldwide Express. Na stronach można zapoznać się (po polsku i angielsku) z instrukcjami dotyczącymi sposobu korzystania z usług, dostępne są dane kontaktowe oraz omówienie historii firmy. Ponadto można sprawdzić jak przebiega podróż nadanej przesyłki.

http://www.dhl.com.pl/ - 29 Sty 2000

Espanyol.pl*****

Espanyol.pl to kompendium wiedzy o różnych modelach samochodowych znanej i cenionej marki SEAT. Na stronie znajdziesz nie tylko parametry techniczne pojazdów, ale również dowiesz się co wchodzi w skład wyposażenia podstawowego i dodatkowego, zwiększającego komfort jazdy danego samochodu. Ponadto, każdy opis modelu auta zawiera przydatne informacje na temat silnika, jego pojemności i mocy, zużyciu paliwa, typie nadwozia, przyśpieszeniu samochodu, jego maksymalnej prędkości czy ceny pojazdu w wersji podstawowej.

http://espanyol.pl/ - 19 Wrz 2016

Eurex*****

Oferta licencjonowanego producenta Europalet o numerze kodowym A-58, opakowań i innych produktów z drewna w szerokim asortymencie.

http://www.eurex.pl/ - 29 Paź 2003

Fast Track*****

Fas Track jest nowocześnie zarządzaną firmą logistyczno-dystrybucyjną. Swe usługi - transportowe oraz magazynowania - adresuje do producentów artykułów przemysłowych, głównie z branży sprzętu gospodarstwa domowego i elektroniki użytkowej. Serwis WWW szczegółowo prezentuje sylwetkę firmy, jej działalność i ofertę handlową.

http://www.fastrack.com.pl/ - 14 Lut 2000

JURO TRANS myjnia*****

Siedziba przedsiębiorstwa Juro-Trans jest zlokalizowana w Kowarach pod Jelenią Górą. Funkcjonujemy już od 1994 roku. Produkujemy oraz sprzedajemy wysokiej jakości wyroby drewniane, takiej jak wyposażenie oraz meble ogrodowe, opakowania i pojemniki. W naszej ofercie znajdą Państwo także kompleksowe usługi z branży motoryzacyjnej. Realizujemy naprawy, a także przeglądy różnych modeli i marek samochodów, posiadamy uprawnienia Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Zatrudniamy doświadczonych oraz kompetentnych kierowców, którzy wykonają dla Państwa transport ładunków o różnej masie i gabarytach na zagranicznych trasach. Zapewniamy solidną oraz terminową realizację każdego zlecenia. Dodatkowe informacje na temat firmy oraz jej oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

http://juro-trans.com.pl/ - 29 Paź 2013

Lontex*****

Firma LONTEX od początku swego istnienia działa w branży transportowej. W pierwszym okresie były to głównie usługi transportowe i wynajem autokarów w kolejnych latach usługi serwisu tachografów.

http://www.lontex.com.pl/ - 15 Gru 2004