KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > samochodowy (871)

EdroTrans-Transport Samochodowy****

Firma zajmująca się transportem samochodowym na terenie Polski oraz większości krajów Europy. Specjalizuje się w przewozach do Austrii i Włoch.Na stronie znajduje się:opis firmy,oferta oraz kontakt.

http://www.edro.com.pl/ - 28 Sty 2002

Euroad****

Serwis WWW prezentuje historię firmy, ofertę, wykaz obsługiwanych klientów, ogólne warunki spedycyjne oraz listę kontaktową. Oferta Euroad to w szczególności: transport międzynarodowy i krajowy, usługi agencji celnej, magazyn celny, usługi logistyczne oraz autoryzowana stacja obsługi MAN.

http://www.euroad.com.pl/ - 14 Lut 2000

Europa-Trans Dzwończyk****

Serwis tej firmy transportowej zawiera informacje o historii przedsiębiorstwa, podaje zakres świadczonych usług - transport krajowy i zagraniczny (24 tonowe zestawy drogowe z naczepami chłodniczymi), spedycja, wynajem limuzyn - kontakt do firmy oraz szereg użytecznych informacji "z branży".

http://www.dzwonczyk.com.pl/ - 14 Lut 2000

Europe Travel - Gdańsk, woj. pomorskie****

Wynajem luksusowych autokarów i busów - kraj i zagranica. Regularne linie do Niemiec. Sprzedaż biletów i ubezpieczeń turystyczńych on-line.

http://www.europetravel.com.pl/ - 25 Mar 2009

Europejska flota pojazdów, CFM, Car Fleet Management, wypozyczalnia, wynajem, monitoring, zarządzani****

Portal poświęcowy news'om z branży motoryzacyjnej, zarządzania flotą pojazdów, wypożyczalnia samochodów, wynajem długoterminowy i krótkoterminowy pojazdów, monitoring, GPS, GPRS, Salony motoryzacyjne, Auto Salon,

http://www.e-flota.eu/ - 10 Kwi 2007

Europejski Transport Ciężarowy Sp. z o.o.****

Świadczymy usługi transportowe i spedycyjne na terenie kraju i Europy.

http://www.etc.nysa.pl/ - 28 Gru 2004

Eurotrans****

Eurotrans świadczy międzynarodowe regularne przewozy autokarowe w szczególności do Niemiec, Londynu i Holandii. Na stronach umieszczono informacje dla podróżnych takie jak cennik, rozkład jazdy, wykaz placówek.

http://www.eurotrans.com.pl/ - 21 Sty 2000

Extra-Bus - bus na lotnisko Gdańsk, busy do Holandii, Belgii, Niemiec****

Firma od 2014 roku świadczy usługi przewozu osób i rzeczy. Obsługuje dwie trasy. Pierwsza to bus i dowóz osób na lotnisko Gdańsk z Olsztyna i powrotna trasa bus z lotniska Gdańsk do Olsztyna. Drugą trasa są busy do Holandii, busy do Niemiec, busy do Belgii z Olsztyna oraz powrotne trasy czyli busy z Holandii, Belgii, Niemiec do Polski, Głównym obszarem działalności firmy transportowej Extra-Bus jest województwo warmińsko-mazurskie. Odwiedzane miasta to głównie: Olsztyn, Ostróda, Barczewo, Biskupiec, Mrągowo, Szczytno, Mikołajki, Pisz, Kętrzyn, Giżycko, Reszel, Korsze, Bisztynek, Węgorzewo, Bartoszyce i inne. Przewóz osób obywa się nowym, komfortowym i bezpiecznym busem Mercedes Vito. Bus mieści maksymalnie 8 osób wraz z kierowcą. Każdy Klient ma zapewnione ubezpieczenie i podróż bez przesiadek. Podróż odbywa się spod domu Klienta pod wskazany adres czyli w systemie door-to-door. Istnieje możliwość wynajęcia busa wraz z kierowcą na różnego rodzaje imprezy i wyjazdy.

http://www.extra-bus.pl/ - 19 Mar 2015

Falo - skup aut uszkodzonych we Wrocławiu****

Na stronie internetowej przedstawiono ofertę firmy Falo, zajmującej się prowadzeniem skupu aut uszkodzonych We Wrocławiu. Wykonywane jest także złomowanie pojazdów. Przedsiębiorstwo kupi każdy model samochodu za gotówkę we Wrocławiu.

http://skup-auta.com/ - 15 Gru 2017

Firma przeprowadzkowa w Warszawie - tanie przeprowadzki Warszawa Ursynów - tanio cennik****

Taxi bagażowe DOMiTrans - firma przeprowadzkowa w warszawie. Tanie przeprowadzki Warszawa Ursynów, Wilanów, Mokotów, Wola, Ochota, Śródmieście i inne obszary Warszawy. Transport mebli, przeprowadzki biur, firm i magazynów. Przeprowadzki Warszawa tanio - cennik na stronie.

http://www.domitrans.pl/ - 12 Lis 2015

Informacje dodatkowe