KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > samochodowy (863)

LUBUSKIE STOWARZYSZENIE PRZEWOŹNIKÓW DROGOWYCH*****

Wszystko co potrzebne przewoźnikom i spedytorom znajdziesz na tej stronie. Szeroki wachlarz informacji, akty prawne, informacje o szkoleniach, branżowy FAQ. Wszystkie niezbędne druki i formularze do pobrania ze strony.

http://www.lspdis.renado.pl/ - 23 Wrz 2003

MATRANS S.A.*****

Witrynas firmy działającej w branży motoryzacyjnej. Oferta obejmuje sprzedaż samochodów ciężarowych, pakiety ubezpieczeniowe, badania iagnostyczne, serwisowanie samochodów oraz pełną obsługę spedycyjno-transportową. Na stronie znajdują się informacje o firmie oraz oferta.

http://www.matrans.com.pl/ - 17 Kwi 2000

Nijhof-Wassink Sp. z o.o.*****

Strona dealera samochodów ciężarowych Volvo.

http://www.nijhof-wassink.com.pl/ - 20 Cze 2000

PEKAES MULTI-SPEDYTOR Sp. z o.o*****

PEKAES MULTI-SPEDYTOR należy do grupy kapitałowej PEKAES, świadczy usługi transportowe i spedycyjne drogowe, morskie, lotnicze, celne; świadczy usługi logistyczne i magazynowe oraz obsługuje targi i wystawy.

http://www.multispedytor.com.pl/ - 14 Lut 2000

Pierwszy Serwis Międzynarodowy Transportu i Spedycji*****

Serwis służy kompleksową informacją dla zmotoryzowanych i trudniących się transportem samochodowym. Informacje transportowe, przepisy, dokumenty, kupno i sprzedaż pojazdów, usługi. Ponadto dane o stowarzyszeniach i forum transportowym oraz odpowiedzi eksperta online.

http://www.psm.pl/ - 14 Lut 2000

PKS Cieszyn - Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Cieszynie*****

Oficjalna strona Przedsiębiorstwa Państwowej Komunikacji Samochodowej w Cieszynie. Informacje o firmie i stacji kontroli pojazdów, aktualny rozkład jazdy, opis autobusów przeznaczonych do wypożyczania.

http://www.pkscieszyn.pl/ - 12 Lip 2002

PPKS w Kielcach*****

Serwis Państwowego Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Kielcach. Na łamach stron znajduje się opis historii firmy oraz oferty. Firma oferuje wynajem autokarów, przeglądy techniczne, serwis ogumienia, strzeżony parking oraz sprzedaż paliw. Dostępny jest również rozkład jazdy.

http://www.ppks-kielce.com.pl/ - 14 Lut 2000

Przewóz osób do Niemiec (busy do Niemiec)*****

Oferujemy usługi przewozowe Polska - Niemcy: bezpośredni przewóz osób do Niemiec. Tanio, wygodnie i komfortowo. Busy do Niemiec, które wysyłamy znajdują się w bardzo dobrym stanie technicznym i estetycznym. Oferujemy: rezerwację telefoniczną, transport od drzwi do drzwi, darmową zmianę terminu, przejazd jednym samochodem (bez przesiadki), ubezpieczenie na czas podróży w cenie kursu, darmowy nadbagaż (nie ważymy walizek). W busie zawsze znajduje się dwóch kierowców dobrze znających język niemiecki.

http://przewozydoniemiec.net/ - 29 Kwi 2010

Przewóz osób i paczek - TRANS-HANS*****

Zajmujemy się profesjonalnym przewozem osób i bagaży w kraju i zagranicą. Obsługujemy wyjazdy i szkolenia organizowane przez firmy oraz imprezy organizowane przez prywatne osoby. Łączymy wysoką jakość oferowanych usług, punktualność i solidność z atrakcyjnymi cenami

http://www.transhans.pl/ - 17 Mar 2009

Rajd-polski-kobiet.pl *****

Jeśli poszukujesz kompletnego vademecum wiedzy o samochodach marki CITROEN, koniecznie odwiedź stronę rajd-polski-kobiet.pl. Do Twojej dyspozycji są starannie i szczegółowo opracowane artykuły na temat różnych modeli samochodów marki CITROEN. Dowiesz się z nich o parametrach technicznych danego pojazdu oraz poznasz elementy wyposażenia podstawowego i dodatkowego auta. W każdym artykule zawarte są informacje takie jak: typ silnika, jego moc i pojemność, typ nadwozia, czasie przyśpieszenia, maksymalna prędkość oraz cena auta z wyposażeniem podstawowym.

http://rajd-polski-kobiet.pl/ - 19 Wrz 2016