KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > samochodowy (871)

Stolica - Messenger Service*****

Witryna firmy kurierskiej Stolica. Na stronach można zapoznać się z informacjami na temat oferty firmy, nowości, przedstawicielstw. Możliwe jest również zamówienie kuriera poprzez sieć.

http://www.stolica.pl/ - 29 Sty 2000

TRANSGABARYT - Zezwolenia na przewóz ładunków ponadnormatywnych*****

E-mail: biuro@transgabaryt.eu TRANSGABARYT - Zezwolenia na przewóz ładunków ponadnormatywnych na terenie Europy. Obsługa, pilotaż oraz transport ładunków ponadnormatywnych.

http://www.transgabaryt.eu/ - 4 Sie 2011

Transport krajowy i międzynarodowy, spedycja Usługi Transportowe A&Z*****

Usługi Transportowe A&Z-spedycja, transport krajowy oraz zagraniczny. Oferujemy przewozy na terenie kraju oraz przewozy międzynarodowe. Transport ciężarowy oraz specjalny. Profesjonalne usługi transportowe; spedycja i transport.

http://www.az-transport.poznan.pl/ - 6 Lis 2006

Transport osób, wynajem autobusów, autokarów oraz wynajem busów. Przewozy autobusowe i autokarowe.*****

Zapraszamy na stronę internetową, gdzie znajdą Państwo firmy obsługujące wynajem autobusów, autokarów i busów. Znajdą tu państwo liczne informacje na temat wielu przewoźników. Zapewniamy przyjazny i komfortowy transport osób. Zapewnimy bezpieczny przewóz osób do każdego miejsca. Na portalu znajdą państwo cennik, który stanowi wskazówkę na temat sposobu pobierania opłat za wszystkie usługi. Wynajem busów oraz ekspresowy przewóz osób- to robimy najlepiej.

http://www.etransbus.pl/ - 12 Paź 2010

Visbus - wynajem busów w Warszawie*****

Firma Visbus zajmuje się wynajmem autokarów oraz mikrobusów w Warszawie, natomiast siedziba mieści się w Radzyminie. Oferta obejmuje również transport osób - krajowy oraz międzynarodowy. Nasze pojazdy obsługują: transfer na lotnisko, wycieczki, wesela oraz imprezy okolicznościowe.

http://www.visbus.pl/ - 3 Cze 2019

Zachodnio-Pomorskie Stowarzyszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych i Spedytorów w Szczecinie*****

Serwis stowarzyszenia prezentuje dane o organizacji, informuje o aktach prawnych wydanych przez adekwatne urzędy administracji państwowej. Posiada bazę danych członków stowarzyszenia oraz koncesjonowanych przewoźników.

http://www.stowarzyszenie.psm.pl/ - 21 Sty 2000

Zakład Lakiernictwa Pojazdowego i Usług Autokarowych - A. Biedroń, Łęg Tarnowski k. Tarnowa.*****

Strona firmy świadczącej usługi lakiernicze zawiera informacje na temat procesu technologicznego, lista klientów i partnerów. Zakład oferuje także usługi transportu autokarowego do przewozu osób na trasach Europy. Dostępna jest także bramka do wysyłania wiadomości SMS w sieci Era GSM.

http://www.biedron.com.pl/ - 25 Lut 2000

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie*****

Serwis prezentuje cennik usług, rozkład jazdy (z każdego przystanku), komunikaty (w tym archiwalne), regulaminy oraz prezentuje historię komunikacji miejskiej w Warszawie. Ponadto na stronach umieszczono mapki, informacje o przedsiębiorstwie i aktualnych przetargach.

http://www.ztm.waw.pl/ - 21 Sty 2000

Zasada Trans Spedition*****

Strony przedsiębiorstwa specjalizującego się w międzynarodowej i krajowej spedycji towarowej, transporcie osobowym, diagnostyce i serwisie samochodów ciężarowych i wózków widłowych Still.

http://www.zasadatrans.com.pl/ - 4 Maj 2000

ZMDP*****

Witryna Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych, które skupia 4300 przewoźników, tj. ponad połowę zarejestrowanych podmiotów gospodarczych, zajmujących się międzynarodowym transportem drogowym. Na stronach szereg informacji branżowych.

http://www.zmpd.com.pl/ - 12 Sty 2002

Informacje dodatkowe