KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > samochodowy (865)

Autokary, autobusy do wynajęcia. Tanio, a profesjonalnie.****

Strona zawiera informacje o firmie, cennik, kontakt, rozkład, referencje...

http://www.autokary.ustka.pl/ - 26 Paź 2001

Autokary turystyczne, autobusy, busy, mikrobusy, bilety liniowe.****

Krajowe i międzynarodowe przewozy osób, bilety liniowe, wynajem autokarów i mikrobusów typu: Neoplan, Mercedes, Scania, Irizar, Setra, Vanhool, Renault, Bova, Autosan, Ikarus, Man, Daf, Iveco. Transport, spedycja, prawo transportowe, przewoźnicy, logistyka, ładunki, aktualności transportowe, giełda ładunków, informacje transportowe, stowarzyszenia, baza transportowa ...

http://www.autokary.turystyczne.com/ - 6 Sie 2003

Avus - Międzynarodowy Przewóz Osób****

Firma zajmuje się kompleksową obsługą przewozów pazażerskich na trasie SZCZECIN-BERLIN - transfery grup i osób indywidualnych na lotniska i dworce berlińskie, codziennie przejazdy SZCZECIN-BERLIN (Alexander Platz) oraz inne zlecenia przewozowe.

http://www.avus.pl/ - 26 Lis 2004

Bazet Sp. z o. o.****

Na stronie znajdziesz prezentację firmy zajmującej się obsługą zaplecza budów. Znajdziesz tu szczegóły oferty oraz dane teleadresowe firmy.

http://www.bazet.com.pl/ - 12 Lut 2002

Bieleccy - Busy Lubań****

Bieleccy Busy - zajmujemy się transportem osobowym na terenie Dolnego Śląska. Prowadzimy działalność z zakresu: przewozu osób, wynajm busów i autobusów, transportem grup zorganizowanych oraz wycieczek szkolnych. Utrzymujemy stałe połączenia na trasach: Lubań, Gryfów Śląski, Leśna, Zgorzelec, Wrocław. Bieleccy Bus - przewozy osób i komunikacja miejska busami i autobusami.

http://www.bieleccybus.pl/ - 5 Kwi 2013

BIK Transport****

Serwis internetowy firmy BIK Transport, specjalizującej się w transporcie drogowym krajowym i międzynarodowym ładunków chłodniczych. Firma koncentruje się głównie na przewozach ładunków o masach od l do 9 ton, oraz ładunków przestrzennych.

http://www.biktransport.com.pl/ - 9 Paź 2001

Bilety do Niemiec****

Na stronie istnieje możliwość wyszukania połączenia z Polski do Niemiec i połączenia powrotnego. Po wybraniu połączenia można zakupić bilet, a w razie potrzeby, także ubezpieczyć się na czas podróży.

http://www.bilety-info.pl/ - 4 Gru 2015

BIURO TURYSTYCZNE "MAXIM"****

Na stronie znajdziecie oferty wczasów w Grecji - autokar lub dojazd własny, oferty last minute, polskie morze, programy wycieczek dla grup zorganizowanych, wynajem autokarów.

http://www.maxim.pl/ - 12 Maj 2000

Boja-Trans****

Firma transportowa działająca na terenie całego kraju. Nowoczesny i rozbudowany tabor samochodowy. Na stronie informacje o firmie, oferta transportowa i dane teleadresowe.

http://www.boja-trans.pl/ - 10 Lis 2001

Bowatra przeprowadzki - transport, usługi transportowe, przewóz mebli, Wadowice, Sucha Beskidzka****

Świadczymy kompleksowe usług przeprowadzkowe, oferujemy transport oraz taxi bagażowe na terenie Wadowic, Andrychowa, Mucharza, Suchej Beskidzkiej i okolic.

http://www.transport-wadowice.pl/ - 23 Sie 2010