KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > samochodowy (871)

Czytnik tachografu i kart kierowcy, tachodrive i tachospeed****

Firma sprzedaje artykuły przeznaczone dla firm transportowych. Nowoczesne urządzenia, jak czytnik tachografu i kart kierowcy, tachodrive i tachospeed wpłyną na funkcjonowanie każdego przedsiębiorstwa.

http://www.4tacho.pl/ - 27 Cze 2013

DAN MAR - przewozy do Belgii i Holandii****

Firma oferująca przewozy do Belgii, Holandii i Niemiec z wielu miast Polski, m. in. Lublina, Krakowa, czy też Wrocławia. Komfortowo wyposażone busy (klimatyzacja, ogrzewanie, DVD etc.) zapewniają wygodną podróż, przy czym oferowany jest zarówno transport osób, jak i listów, czy też paczek.

http://www.transportdoholandii.com.pl/ - 14 Wrz 2013

Daniel transport****

Witryna firmy zajmującej sie transportem towarów. Firma na stronie przedstawia ofertę usług oraz dane teleadresowe.

http://www.daniel.com.pl/ - 26 Wrz 2001

DARO-TRANS Usługi Transportowe****

Firma "USŁUGI TRANSPORTOWE DARO-TRANS" Dariusz Komarowski została założona w roku 2010. Przedmiotem działalnośści naszej firmy jest obsługa logistyczno - spedycyjna międzynarodowego i krajowego obrotu towarowego w transporcie samochodowym. Specjalizacją naszej firmy są przewozy produktów mlecznych, nabiału czy też owoców i warzyw, ze względu posiadania w swoim taborze naczep z agregatami chłodniczymi.

http://www.darotrans.strefa.pl/ - 18 Sie 2014

DAR-TRANS spedycja****

Potrzebujesz przewieźć nienormatywny lub wielkogabarytowy towar na drugi koniec Polski bądź Europy? Nie wiesz, gdzie się zwrócić? Firma transportowa Dar- Trans z Niegowa pod Warszawą zajmuje się transportem ciężkim i chłodniczym. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i nowoczesnej flocie możemy robić to na najwyższym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo poleconych nam towarów i sprawny transport do punktu przeznaczenia. Dzięki dużej i przeróżnej flocie samochodowej, możemy dostosować rodzaj przewozu do Twoich wymagań, oczekiwań i specyfiki towaru, jaki potrzebujesz przetransportować. Współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami, jak i indywidualnymi Klientami. Dbamy o najwyższy standard obsługi Klienta. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na jakiej są wszelkie szczegóły dotyczące naszej aktywności i przygotowanej przez nas oferty.

http://www.dar-trans.mazowsze.pl/ - 20 Wrz 2013

DOGEO - transport zwierząt domowych.****

Oferujemy profesjonalny transport zwierząt w systemie door to door, na terenie całej UE. Przewozimy głównie psy i koty. Usługi świadczymy w klimatyzowanych, przystosowanych samochodach osobowych. Zwierzęta transportowane są w wygodnych transporterach dostosowanych do ich wielkości. Pomagamy w przygotowaniu dokumentacji. Na stronie dowiesz się jak przygotować Twoje zwierzę do podróży oraz jak dobrać odpowiedni transporter dla psa. Prezentujemy także zasady przemieszczania zwierząt po terenie UE.

http://dogeo.eu/ - 22 Maj 2015

Dormobile - specjalistyczny przewóz osób****

Firma zajmująca się przewozem ludzi niepełnosprawnych. Informacje o firmie i świadczonych usługach.

http://www.dormobile.home.pl/ - 16 Lis 2001

DriveAway - profesjonalne transfery dla firm****

DriveAway oferuje wynajem nowoczesnych busów z kierowcą w Warszawie. Organizujemy również transfery lotniskowe oraz transporty dla firm. Z nami dojedziesz bezpiecznie na miejsce i odbędziesz przyjemną podróż biznesową.

http://www.driveaway.pl/ - 30 Sty 2019

Drogowi Pomocnicy****

Profesjonalna i tania pomoc drogowa na terenie wszystkich dzielnic Warszawy. Dysponujemy kilkoma auto lawetami pozwalającymi na transport pojazdów osobowych i dostawczych. Usługi świadczymy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

http://taniapomocdrogowa.warszawa.pl/ - 24 Sty 2014

Dystrybucja Siatkowski - Kwalifikowane materiał siewny****

Jesteśmy producentem i dystrybutorem kwalifikowanego materiału siewnego zbóż, rzepaku oraz innych upraw polowych. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną. Współpracujemy z naljelszymi hodowcami, min. Danko oferując sprawdzone i wysokiej jakości odmiany min. żyto Dańkowskie Rubin, pszenica Sailor i wiele innych.

http://www.dystrybucja-siatkowski.pl/ - 22 Wrz 2014

Informacje dodatkowe