KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > samochodowy (863)

Daniel transport****

Witryna firmy zajmującej sie transportem towarów. Firma na stronie przedstawia ofertę usług oraz dane teleadresowe.

http://www.daniel.com.pl/ - 26 Wrz 2001

DARO-TRANS Usługi Transportowe****

Firma "USŁUGI TRANSPORTOWE DARO-TRANS" Dariusz Komarowski została założona w roku 2010. Przedmiotem działalnośści naszej firmy jest obsługa logistyczno - spedycyjna międzynarodowego i krajowego obrotu towarowego w transporcie samochodowym. Specjalizacją naszej firmy są przewozy produktów mlecznych, nabiału czy też owoców i warzyw, ze względu posiadania w swoim taborze naczep z agregatami chłodniczymi.

http://www.darotrans.strefa.pl/ - 18 Sie 2014

DAR-TRANS spedycja****

Potrzebujesz przewieźć nienormatywny lub wielkogabarytowy towar na drugi koniec Polski bądź Europy? Nie wiesz, gdzie się zwrócić? Firma transportowa Dar- Trans z Niegowa pod Warszawą zajmuje się transportem ciężkim i chłodniczym. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i nowoczesnej flocie możemy robić to na najwyższym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo poleconych nam towarów i sprawny transport do punktu przeznaczenia. Dzięki dużej i przeróżnej flocie samochodowej, możemy dostosować rodzaj przewozu do Twoich wymagań, oczekiwań i specyfiki towaru, jaki potrzebujesz przetransportować. Współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami, jak i indywidualnymi Klientami. Dbamy o najwyższy standard obsługi Klienta. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na jakiej są wszelkie szczegóły dotyczące naszej aktywności i przygotowanej przez nas oferty.

http://www.dar-trans.mazowsze.pl/ - 20 Wrz 2013

DOGEO - transport zwierząt domowych.****

Oferujemy profesjonalny transport zwierząt w systemie door to door, na terenie całej UE. Przewozimy głównie psy i koty. Usługi świadczymy w klimatyzowanych, przystosowanych samochodach osobowych. Zwierzęta transportowane są w wygodnych transporterach dostosowanych do ich wielkości. Pomagamy w przygotowaniu dokumentacji. Na stronie dowiesz się jak przygotować Twoje zwierzę do podróży oraz jak dobrać odpowiedni transporter dla psa. Prezentujemy także zasady przemieszczania zwierząt po terenie UE.

http://dogeo.eu/ - 22 Maj 2015

Dormobile - specjalistyczny przewóz osób****

Firma zajmująca się przewozem ludzi niepełnosprawnych. Informacje o firmie i świadczonych usługach.

http://www.dormobile.home.pl/ - 16 Lis 2001

Drogowi Pomocnicy****

Profesjonalna i tania pomoc drogowa na terenie wszystkich dzielnic Warszawy. Dysponujemy kilkoma auto lawetami pozwalającymi na transport pojazdów osobowych i dostawczych. Usługi świadczymy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

http://taniapomocdrogowa.warszawa.pl/ - 24 Sty 2014

Dystrybucja Siatkowski - Kwalifikowane materiał siewny****

Jesteśmy producentem i dystrybutorem kwalifikowanego materiału siewnego zbóż, rzepaku oraz innych upraw polowych. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną. Współpracujemy z naljelszymi hodowcami, min. Danko oferując sprawdzone i wysokiej jakości odmiany min. żyto Dańkowskie Rubin, pszenica Sailor i wiele innych.

http://www.dystrybucja-siatkowski.pl/ - 22 Wrz 2014

EdroTrans-Transport Samochodowy****

Firma zajmująca się transportem samochodowym na terenie Polski oraz większości krajów Europy. Specjalizuje się w przewozach do Austrii i Włoch.Na stronie znajduje się:opis firmy,oferta oraz kontakt.

http://www.edro.com.pl/ - 28 Sty 2002

Euroad****

Serwis WWW prezentuje historię firmy, ofertę, wykaz obsługiwanych klientów, ogólne warunki spedycyjne oraz listę kontaktową. Oferta Euroad to w szczególności: transport międzynarodowy i krajowy, usługi agencji celnej, magazyn celny, usługi logistyczne oraz autoryzowana stacja obsługi MAN.

http://www.euroad.com.pl/ - 14 Lut 2000

Europa-Trans Dzwończyk****

Serwis tej firmy transportowej zawiera informacje o historii przedsiębiorstwa, podaje zakres świadczonych usług - transport krajowy i zagraniczny (24 tonowe zestawy drogowe z naczepami chłodniczymi), spedycja, wynajem limuzyn - kontakt do firmy oraz szereg użytecznych informacji "z branży".

http://www.dzwonczyk.com.pl/ - 14 Lut 2000