KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > spedycja i transport międzynarodowy (654)

Bezstresowe przeprowadzki, usługi transportowe*****

Przeprowadzki osób prywatnych, przeprowadzki firm, przeprowadzki banków, przeprowadzki ambasad. Ubezpieczenia. Magazynowanie. Przewozy nietypowe. Przesyłki paletowe. Usługi transportowe.

http://www.przeprowadzki.info.pl/ - 29 Wrz 2005

Biuro Obsługi Transportu Międzynarodowego*****

Serwis Ministerstwa Transportu i Gospodarki Morskiej, podaje szczegółowe informacje o koncesjach i zezwoleniach, zawiera aktualne komunikaty i informacje BOTM, wykaz stowarzyszeń, informacje o ograniczeniach ruchu w Polsce i innych krajach europejskich oraz linki do innych organów administracji.

http://www.botm.gov.pl/ - 14 Lut 2000

C. Hartwig*****

Strona jednego z największych polskich spedytorów. Znajdziecie tu ofertę, adresy, nowości i inne.

http://www.chartwig.com.pl/ - 13 Mar 2000

DEC Sp. z o.o. - Transport kolejowy materiałów płynnych.*****

Firma transportowa specjalizująca się w przewozach produktów płynnych cysternami kolejowymi w Polsce i w Europie, dzierżawie, serwisie i naprawach wagonów. Ogólne informacje o działalności firmy, szczegółowa informacja o świadczonych usługach, prezentacja posiadanego taboru.

http://www.dec.pl/ - 30 Wrz 2003

Enterprise Logistics - Transport Norwegia | Transport Szwecja | Transport Dania | Agencja Celna*****

ENTERPRISE LOGISTICS - polski operator TSL specjalizujący się w obsłudze ruchu towarowego w relacjach ze Skandynawią (transport norwegia, transport szwecja, transport dania). Własna agencja celna.

http://www.enterprise.com.pl/ - 15 Mar 2014

Import z Chin - Verico Experts*****

Oferujemy pomoc przy imporcie z Chin, eksporcie do Chin i rozwijaniu produkcji w Chinach. U nas dowiesz się, którzy dostawcy z Chin są wiarygodni, a także jak realizować zakupy w Chinach przez Internet. Import z Chin z firmą Verico to gwarancja wiarygodnych i bezpiecznych transakcji. Jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom najkorzystniejsze dla nich oferty spedycyjne, a towar jest dostarczany bezpośrednio do ich magazynów. Na naszej witrynie znajdziesz rozwiązanie wielu problemów jak: kontrola towarów w Chinach, wyjazd do Chin, poszukiwanie dostawców oraz inwestycje w Chinach, tłumaczenie j.chińskiego. Nasi klienci nie muszą znać języków obcych aby zostać importerami.

http://www.chiny.verico.pl/ - 21 Paź 2010

Kaczmarczyk Logistics - Transport ponadnormatywny, logistyka, spedycja*****

Firma specjalizuje się w transporcie ponadgabarytowym. Doświadczenie, wyszkolona kadra oraz nowoczesny sprzęt gwarantują bezpieczny i bezproblemowy transport.

http://kaczmarczyk-log.pl/ - 22 Cze 2010

LUBUSKIE STOWARZYSZENIE PRZEWOŹNIKÓW DROGOWYCH*****

Wszystko co potrzebne przewoźnikom i spedytorom znajdziesz na tej stronie. Szeroki wachlarz informacji, akty prawne, informacje o szkoleniach, branżowy FAQ. Wszystkie niezbędne druki i formularze do pobrania ze strony.

http://www.lspdis.renado.pl/ - 23 Wrz 2003

Międzyanrodowy przewóz osób Trans-Bus.*****

Międzynarodowy przewóz osób do Holandii, Belgii, Niemiec i Luksemburga. Dobra cena, profesjonalna obsługa obsługa gwarantowane.

http://www.przewozy-poznan.pl/ - 8 Gru 2008

OST SPED Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe*****

Na stronie informacje o firmie, oddziałach, usługach, dane kontaktowe...

http://ostsped.pl/ - 2 Maj 2002