KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > spedycja i transport międzynarodowy (654)

Euro-Truck****

W ofercie firmy: naczepy Schmitz Cargobull, ciągniki siodłowe i ciężarówki Iveco, transport krajowy i zagraniczny, komis samochodów i naczep używanych i poleasingowych.

http://www.euro-truck.pl/ - 31 Gru 2003

Eurovan - busy do Belgii, Holandii i Niemiec****

Strona internetowa firmy Eurovan, która organizuje busy do Belgii, Holandii oraz Niemiec. Przewozy w atrakcyjnych cenach i w dogodnych dla klientów terminach.

http://www.eurovanprzewozy.pl/ - 4 Wrz 2013

Euro-Van - Busy, paczki i przeprowadzki do Anglii z Polski****

Firma działająca w branży transportowej, posiadająca nowoczesne busy, regularnie kursujące do Anglii. Oferujemy szybkie przeprowadzki oraz tanie paczki do Polski z UK.

http://euro-van.com.pl/ - 4 Lip 2015

EXPRESSLOGIC****

Transport międzynarodowy i krajowy, logistyka, spedycja. Flota pojazdów marki Scania, Volvo, Mercedes-Benz, naczepy typu MEGA, chłodnie, z karnetami TIR, OCP, CMR, wyposażeniem ADR oraz telefonami GSM.

http://www.expresslogic.pl/ - 20 Sie 2003

EXPRESS-TEAM SEBASTIAN KOWOLIK transport międzynarodowy opolskie****

Jeżeli szukają Państwo wiarygodnego, przetestowanego, prestiżowego spedytora realizującego transport internacjonalny, polecamy zaznajomić się z obrębem usług proponowanych poprzez umiejscowioną w Rudzie Śląskiej firmę EXPRESS-TEAM. Nasi kierowcy, z doświadczeniem popartym niezbędnymi licencjami i certyfikatami, na wszelkim etapie transportu dbają o ścisły tok usługi oraz bezpieczeństwo powierzonego towaru. W taborze posiadamy plandeki i kontenery, chłodnie, a co więcej samochody wyładowcze. Szczegółowe informacje o normach dopełnianego przez EXPRESS-TEAM przewozu międzynarodowego dostępne są na stronie internetowej firmy.

http://www.express-team.pl/ - 23 Paź 2013

Fair Cargo - Międzynarodowa Spedycja Lotnicza Obsługa Celna i Logistyczna****

Fair Cargo służy kompleksową obsługą spedycyjną (morskiej, lotniczej, drogowej) i celną. Już z poziomu stron serwisu można nawiązać kontakt z firmą wypełniając zamieszczone tu formularze. Na stronach umieszczono ponadto cennik usług oraz mechanizm pozwalający ustalić aktualne miejsce pobytu naszej przesyłki.

http://www.faircargo.com.pl/ - 15 Lut 2000

Falco Travel - busy do Niemiec****

Firma Falco Travel z Torunia świadczy przewóz osób z województwa kujawsko-pomorskiego do Niemiec, Holandii, Luksemburga i Belgii. Busy wyjeżdżają kilka razy w tygodniu. Realizujemy także zlecenia na trasy krajowe. Wygodne podróżowanie bez przesiadek.

http://falcotravel.eu/ - 26 Wrz 2017

FAST Baltic****

Fast Baltic organizuje spedycję morską (eksport, import) pomiędzy polskimi portami a angielskimi i irlandzkimi. Zakres usług obejmuje transport, przeładunek, składowanie, czarterowanie statków, doradztwo transportowe i obsługę celną. Transport dotyczy w szczególności towarów drobnicowych, stali i drewna.

http://www.fastbaltic.com.pl/ - 14 Lut 2000

FedEx - usługi kurierskie****

FedEx jest największą na świecie firmą oferującą ekspresowy, lotniczy transport przesyłek. Dostarczamy przesyłki szybko i niezawodnie w jeden lub dwa dni robocze do ponad 220 krajów świata.

http://www.fedex.com/pl/ - 2 Lut 2007

Firma HEMA Transport****

Firma transportowa.W ofercie transport międzynarodowy oraz spedycja. Na stronie znajduje się: informacje o usługach oraz dane kontaktowe.

http://transport.hema.pl/ - 28 Sty 2002