KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > spedycja i transport międzynarodowy (662)

Europejski Transport Ciężarowy Sp. z o.o.****

Świadczymy usługi transportowe i spedycyjne na terenie kraju i Europy.

http://www.etc.nysa.pl/ - 28 Gru 2004

Eurotrans****

Eurotrans świadczy międzynarodowe regularne przewozy autokarowe w szczególności do Niemiec, Londynu i Holandii. Na stronach umieszczono informacje dla podróżnych takie jak cennik, rozkład jazdy, wykaz placówek.

http://www.eurotrans.com.pl/ - 21 Sty 2000

Eurotrans Wądołowski - Transport , Spedycja, Logistyka, Serwis****

Firma Eurotrans Wądołowski świadczy usługi transportowo spedycyjne na rynkach zagranicznych i w kraju. Posiada wszystkie wymagane dokumenty takie jak: Certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie. Licencja na wykonywanie transportu drogowego rzeczy.

http://www.eurotrans.pl/ - 23 Lut 2004

Euro-Truck****

W ofercie firmy: naczepy Schmitz Cargobull, ciągniki siodłowe i ciężarówki Iveco, transport krajowy i zagraniczny, komis samochodów i naczep używanych i poleasingowych.

http://www.euro-truck.pl/ - 31 Gru 2003

Eurovan - busy do Belgii, Holandii i Niemiec****

Strona internetowa firmy Eurovan, która organizuje busy do Belgii, Holandii oraz Niemiec. Przewozy w atrakcyjnych cenach i w dogodnych dla klientów terminach.

http://www.eurovanprzewozy.pl/ - 4 Wrz 2013

Euro-Van - Busy, paczki i przeprowadzki do Anglii z Polski****

Firma działająca w branży transportowej, posiadająca nowoczesne busy, regularnie kursujące do Anglii. Oferujemy szybkie przeprowadzki oraz tanie paczki do Polski z UK.

http://euro-van.com.pl/ - 4 Lip 2015

EXPRESSLOGIC****

Transport międzynarodowy i krajowy, logistyka, spedycja. Flota pojazdów marki Scania, Volvo, Mercedes-Benz, naczepy typu MEGA, chłodnie, z karnetami TIR, OCP, CMR, wyposażeniem ADR oraz telefonami GSM.

http://www.expresslogic.pl/ - 20 Sie 2003

EXPRESS-TEAM SEBASTIAN KOWOLIK transport międzynarodowy opolskie****

Jeżeli szukają Państwo wiarygodnego, przetestowanego, prestiżowego spedytora realizującego transport internacjonalny, polecamy zaznajomić się z obrębem usług proponowanych poprzez umiejscowioną w Rudzie Śląskiej firmę EXPRESS-TEAM. Nasi kierowcy, z doświadczeniem popartym niezbędnymi licencjami i certyfikatami, na wszelkim etapie transportu dbają o ścisły tok usługi oraz bezpieczeństwo powierzonego towaru. W taborze posiadamy plandeki i kontenery, chłodnie, a co więcej samochody wyładowcze. Szczegółowe informacje o normach dopełnianego przez EXPRESS-TEAM przewozu międzynarodowego dostępne są na stronie internetowej firmy.

http://www.express-team.pl/ - 23 Paź 2013

Fair Cargo - Międzynarodowa Spedycja Lotnicza Obsługa Celna i Logistyczna****

Fair Cargo służy kompleksową obsługą spedycyjną (morskiej, lotniczej, drogowej) i celną. Już z poziomu stron serwisu można nawiązać kontakt z firmą wypełniając zamieszczone tu formularze. Na stronach umieszczono ponadto cennik usług oraz mechanizm pozwalający ustalić aktualne miejsce pobytu naszej przesyłki.

http://www.faircargo.com.pl/ - 15 Lut 2000

Falco Travel - busy do Niemiec****

Firma Falco Travel z Torunia świadczy przewóz osób z województwa kujawsko-pomorskiego do Niemiec, Holandii, Luksemburga i Belgii. Busy wyjeżdżają kilka razy w tygodniu. Realizujemy także zlecenia na trasy krajowe. Wygodne podróżowanie bez przesiadek.

http://falcotravel.eu/ - 26 Wrz 2017