KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > spedycja i transport międzynarodowy (662)

Polskie Linie Lotnicze LOT*****

Serwis informacyjny traktujący o usługach linii lotniczych. Na stronach umieszczono informacje dla podróżnych takie jak: oferta (nie tylko lotnicza) cennik, rozkład lotów, adresy biur na świecie, nowinki PLL LOT oraz poradnik podróżnego. Ponadto strony umożliwiają zakup biletu online, rezerwację hoteli, wynajem samochodów, wirtualne zwiedzanie różnych zakątków świata oraz zawierają wiele innych atrakcji.

http://www.lot.pl/ - 8 Cze 2005

Przewóz osób do Niemiec (busy do Niemiec)*****

Oferujemy usługi przewozowe Polska - Niemcy: bezpośredni przewóz osób do Niemiec. Tanio, wygodnie i komfortowo. Busy do Niemiec, które wysyłamy znajdują się w bardzo dobrym stanie technicznym i estetycznym. Oferujemy: rezerwację telefoniczną, transport od drzwi do drzwi, darmową zmianę terminu, przejazd jednym samochodem (bez przesiadki), ubezpieczenie na czas podróży w cenie kursu, darmowy nadbagaż (nie ważymy walizek). W busie zawsze znajduje się dwóch kierowców dobrze znających język niemiecki.

http://przewozydoniemiec.net/ - 29 Kwi 2010

SPEDEXPRESS - Przesyłki ekspresowe*****

Firma świadczy usługi transportowe na terenie całego kraju. Przesyłki lokalne. Przesyłki krajowe. Przesyłki międzynarodowe. Przesyłki gabarytowe i wagowe. Tu zapoznasz się z cennikami i regulaminem.

http://www.spedexpress.pl/ - 29 Kwi 2004

TRANSGABARYT - Zezwolenia na przewóz ładunków ponadnormatywnych*****

E-mail: biuro@transgabaryt.eu TRANSGABARYT - Zezwolenia na przewóz ładunków ponadnormatywnych na terenie Europy. Obsługa, pilotaż oraz transport ładunków ponadnormatywnych.

http://www.transgabaryt.eu/ - 4 Sie 2011

Transport krajowy i międzynarodowy, spedycja Usługi Transportowe A&Z*****

Usługi Transportowe A&Z-spedycja, transport krajowy oraz zagraniczny. Oferujemy przewozy na terenie kraju oraz przewozy międzynarodowe. Transport ciężarowy oraz specjalny. Profesjonalne usługi transportowe; spedycja i transport.

http://www.az-transport.poznan.pl/ - 6 Lis 2006

Witamy w serwisie firmy ALWA sp. z o.o.*****

Firma ALWA ze Sławna zajmuje się produkcją i montażem stolarki PCV, produkcją różnorodnych wyrobów z drewna, transportem międzynarodowym i roślinną produkcją rolniczą. Uwaga: do przeglądania rewelacyjnych stron ALWY musicie posiadać wtyczkę do odtwarzania Flash.

http://www.alwa.com.pl/ - 14 Lut 2000

ZMDP*****

Witryna Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych, które skupia 4300 przewoźników, tj. ponad połowę zarejestrowanych podmiotów gospodarczych, zajmujących się międzynarodowym transportem drogowym. Na stronach szereg informacji branżowych.

http://www.zmpd.com.pl/ - 12 Sty 2002

!! Port-Trans S.C. Transport i Spedycja Międzynarodowa****

Strony grupy firm Port-Trans S.C. zajmującej się krajowym i międzynarodowym transportem drogowym oraz spedycją. Na stronach przedstawiono ofertę firmy oraz tabor.

http://www.port-trans.pl/ - 14 Mar 2000

ABC Transport Legnica - Usługi transportowe****

ABC Transport świadczy usługi w zakresie: transportu krajowego, transportu międzynarodowego, przeprowadzek

http://www.abctransport.pl/ - 15 Wrz 2008

AC Cargo Sp. z o.o.****

Firma spedycyjno-logistyczna świadcząca usługi w zakresie przesyłek lotniczych, międzynarodowego transportu drogowego i morskiego. Na stronach charakterystyka oferty, informacje o oddziałach oraz formularz ofertowy.

http://www.accargo.com.pl/ - 4 Lut 2002