KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > spedycja i transport międzynarodowy (655)

BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. k.****

Od 2005r. 175 przewoźników w kraju i zagranicą. Realizacja transportów pojazdami różnego typu. Samochody przystosowane do przewozu materiałów niebezpiecznych (ADR). Odpowiednie rozwiązania logistyczne oraz ubezpieczenia oszczędzające kapitał i czas naszych partnerów.

http://bbats.pl/ - 17 Sty 2018

BILAX Spółka z o.o. - firma spedycyjna, agencja celna, zlecenia transportu samochodowego****

Nowoczesna firma spedycyjna oferująca usługi przewozowe oraz logistyczne. BILAX Spółka z o.o. specjalizuje się w transporcie krajowym oraz międzynarodowym, przyjmuje najróżniejsze zlecenia, między innymi na przewóz samochodowy, kolejowy, szybko psujący się i ponadgabarytowy i wiele innych. Są również profesjonalną agencją celną.

http://www.bilax.pl/ - 30 Lip 2015

Bilety na połączenia międzynarodowe****

Nasza strona umożliwia zakup i rezerwację biletu na przejazd międzynarodowy autokarem. U takich przewoźników jak Sindbad, Eurobus-Eurolines Polska, Agat, Intercars i innych. Nie pobieramy przy tym żadnej prowizji. Na stronie www.nadworcu.pl czeka na Ciebie bardzo prosta w obsłudze wyszukiwarka połączeń do wszystkich krajów Europy w jedną lub dwie strony. Jeżeli nie masz dostępu do Internetu rezerwacji możesz dokonać telefonicznie. Jesteś gotowy na przyjemną podróż komfortowym autokarem ?

http://www.nadworcu.pl/ - 16 Lis 2015

Biuro Turystyczno Przewozowe EUROPALM****

Krakowskie biuro oferuje wczasy, wycieczki krajowe i zagraniczne, wynajem autokarów, regularne przewozy autokarowe po Europie, obsługę zagranicznej turystyki przyjazdowej, organizuje wycieczki i kolonie dla szkół oraz zielone szkoły.

http://www.europalm.com.pl/ - 21 Sty 2000

Bus24 - wynajem busów****

Przedsiębiorstwo oferujące przewóz osób na terenie kraju i za granicą. Bus24 to firma świadcząca profesjonalne usługi transportowe zarówno dla osób prywatnych, jak również dla firm, w tym także dla Klientów VIP.

http://www.bus24.pl/ - 21 Wrz 2017

BusAdres - busy do Niemiec, busy do Holandii****

Firma Bus Adres specjalizuje się w międzynarodowych przewozach osób busem do Niemiec i busem do Holandii. Dowozimy klienta pod wskazany adres i odbieramy z pod wskazanego adresu. Jako nieliczni oferujemy naszym klientom ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.

http://busadres.pl/ - 15 Wrz 2013

Busekspres.pl****

Jeżeli szukają Państwo profesjonalnej i doświadczonej firmy transportowej, zachęcamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Robert, które swoją siedzibę posiada w Nowej Soli w województwie lubuskim. Naszym Klientom proponujemy bezpieczne i komfortowe przewozy do Niemiec, Belgii, Holandii a także Włoch i Szwajcarii. Umożliwiamy też wynajem auta z kierowcą, przewozy na lotnisko lub obsługę wycieczek. Zapewniamy punktualność oraz korzystne warunki współpracy. Na stronie internetowej umieściliśmy więcej informacji o pełnej ofercie oraz dane kontaktowe naszego przedsiębiorstwa.

http://busekspres.pl/ - 17 Gru 2016

Bus-Europa****

Nasza firma oferuje przewóz osób komfortowymi busami. Kursujemy do Anglii, Norwegii, Szwecji, Włoch, Niemiec, Holandii oraz Belgii. W ofercie również transport paczek. Podróżuj tanio i wygodnie - bez przesiadek.

http://bus-europa.pl/ - 26 Maj 2018

BusTeleporter - przewozy do Belgii, Holandii i Niemiec z woj. dolnośląskiego****

Przedsiębiorstwo transportowe Bus Teleporter oferuje przewozy z Jeleniej Góry do Niemiec, Holandii i Belgii. Firma działa na terenie województwa dolnośląskiego.

http://busteleporter.com/ - 22 Kwi 2016

Busy Białystok - ANKAR****

Bez zbędnego "owijania w bawełnę" firma ANKAR z Białegostoku oferuje: przewóz osób busem 9 osobowym do Niemiec, Belgii i Holandii, wynajem busów, busy Białystok Okęcie lub Modlin. Wyjątkowo konkurencyjne ceny, wygodne i bezpieczne auta, punktualność. Szczegóły na stronie

http://przewozymodlinbelgia.pl/ - 12 Cze 2017