KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > spedycja i transport międzynarodowy (655)

Busy do holandii****

Planujesz podróż do Niemiec, Holandii albo Belgii? Zastanawiasz się nad tanimi liniami lotniczymi? Niezły pomysł, ale nie zapominaj o transporcie na lotnisko i z lotniska, przewalutowaniu ceny biletów, która zaraz skoczy w górę i bagażu nadanym droższym niż sam bilet... Jasne, można wybrać tylko podręczny, ale kto lubi pakować się w jeden, mały plecak? Lepiej wybierz nasze busy do Niemiec, Belgii, Holandii - wygodne, klimatyzowane, szybkie, tanie, kursujące regularnie. Wejdź na www.bus-expert.pl

http://www.bus-expert.pl/ - 16 Paź 2013

Busy do Holandii i Niemiec - Przewozy międzynarodowe Jogi****

Firma Handlowo Usługowa Jogi zajmuje się transportem osób i paczek z Polski do Niemiec, Holandii i Belgii. Obsługiwane województwa: lubelskie, mazowieckie, łódzkie oraz wielkopolskie. Wyjazdy za granice: wtorki i piątki. Powroty do Polski: środy i soboty.

http://jogibus.pl/ - 12 Gru 2012

Busy do Niemiec****

Przewozy osób z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski w szybki i bezpieczny sposób w atrakcyjnych cenach, zapewnimy transport od drzwi do drzwi!.

http://www.busydoniemiec.net/ - 31 Lip 2013

Busy do Niemiec - Zetbus.pl****

Zetbus zaprasza do skorzystania z oferty przewozów do Niemiec południowych. Nasze Busy jeżdzą do Niemiec w każdy poniedziałek i piątek, a wracają we wtorki i soboty. Zalety naszych przewozów to brak przesiadek, maksymalnie 6 pasażerów w busie, doświadczona kadra pracownicza. Jeździmy regularnie busami na trasie Polska - Niemcy / Niemcy - Polska z i do województw takich jak: zachodniopomorskie, wielkopolskie, lubuskie, kujawkso-pomorskie i pomorskie. Potrzebujesz transportu? Zadzwoń!

http://zetbus.pl/ - 20 Paź 2017

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii. Przewóz osób i bagażu. Suwałki. Eric Bus.pl****

Firma EricBus oferuje przewóz osób i bagażu na terenie kraju oraz za granice na trasach Polska-Niemcy, Polska-Holandia, Polska-Belgia. Wszystkich klientów odbieramy z pod wskazanego adresu i dowozimy pod wskazany adres za granicą analogicznie w drodze powrotnej. Obsługujemy województwa: warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie. Wyjazdy z Polski: wtorek, piątek. Powroty do kraju: środa, sobota.

http://www.ericbus.pl/ - 21 Mar 2015

busy do Niemiec pomorskie****

Jeśli potrzebny ci jest transport do Niemiec, a ogranicza cię budżet i to w znacznej mierze, to dobrze trafiłeś. Nasza firma, Beata Bus oferuje najlepsze na polskim rynku przewozy do Niemiec, które nie dość, że są w bardzo konkurencyjnych cenach, to na dodatek to zapewniają wysoki, europejskiej klasy komfort. Po prostu busy do Niemiec, które posiadamy to wszystko, czego potrzebujesz, aby tanio i szybko dotrzeć do celu. Dokładamy wszelkich starań, abyś był zadowolony z naszych usług, o czym zdążyło się już przekonać wielu klientów. Zadzwoń, zapytaj, zamów: 606222563

http://www.beatabus.pl/ - 28 Maj 2018

Busy Olsztyn Holandia - Przewozy Polska Holandia, Niemcy oraz Belgia****

Przewoźnik posiadający nowoczesne busy do Holandii - busy 9-cio osobowe Renault, oferujący przewozy międzynarodowe na trasie Polska-Holandia-Polska, oraz Busy do Niemiec oraz do Belgii działając na zasadzie z adresu pod adres.

http://www.busy-mazury.pl/ - 8 Maj 2014

Busy Speedy Gonzales - przewozy do Holandii i Niemiec****

Firma Speedy Gonzales specjalizuje się w międzynarodowym przewozie osób. Można u nas zamówić busy do Niemiec, Holandii oraz Danii. Współpracujemy z doświadczonymi kierowcami, którzy zadbają o wygodną i terminową podróż. Nasze pojazdy są nowoczesne i bezpieczne - zapraszamy do podjęcia współpracy!

http://www.busyspeedygonzales.pl/ - 4 Lip 2017

Car-Expres - transport międzynarodowy****

CAR-EXPRES SPEDYCJA-TRANSPORT to firma z ponad 20 letnią tradycją. Od 1990 roku zajmujemy się transportem drogowym. Specjalizujemy się w transportach w temperaturze kontrolowanej. Obsługujemy ładunki zarówno krajowe jak i międzynarodowe. Specjalizujemy się w transportach na terenie Unii Europejskiej (Niemcy, Belgia, Dania, Francja, Holandia, Hiszpania, Rumunia, Włochy, Portugalia, Czechy, Słowacja, Luxemburg, Węgry, Słowenia, Irlandia, Wielka Brytania, Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja, Ukraina, Białoruś).

http://www.car-expres.pl/ - 10 Lis 2011

Cargo 69 firma transportowo-spedycyjna****

Posiadamy certyfikat ISO 9001:2000. Specjalizujemy się w przewozach całopojazdowych i drobnicowych, samochodami typu BDF do 115 m3 i 38 europalet, również ładunków podlegających ADR.

http://www.cargo69.pl/ - 21 Lip 2004