KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > spedycja i transport międzynarodowy (662)

Complex - przewozy i busy do Holandii i Niemiec****

Firma transportowa Complex prowadzi przewozy osób do Holandii i Niemiec a także w obrębie Polski. Transport jest realizowany nowoczesnymi busami. Oferta dotyczy także dowozu towaru we wskazane miejsce.

http://www.pilatransport.pl/ - 16 Paź 2013

Confidence Group Piotr Zajdel****

Usługi spedycyjne i transportowe, Konkurencyjne ceny, terminowość i gwarancja bezpieczeństwa powierzonego towaru

http://confidencegroup.pl/ - 17 Wrz 2013

CRS POLSKA Rezydentura jakości****

W Gliwicach znajduje się centrala firmy Control & Rework Service, jaka zajmuje się pracami produkcyjnymi, leasingiem pracowniczym i outsourcingiem wszelkich usług dla firm produkcyjnych. Na polskim rynku działamy od 2000 roku. Nasza kadra pracownicza ma wszelkie niezbędne kwalifikacje do wykonywania wyżej wymienionych usług w należyty sposób. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. W celu złożenia zlecenia prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy czy też osobisty. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajduje się więcej wiadomości i pełna oferta.

http://www.crspolska.com/ - 10 Gru 2015

Dacja Trade Trans****

Firma zajmuje się transportem i spedycją międzynarodową, logistyką, kompleksową obsługą transportowo-dokumentacyjną ładunków na trasach południowej Europy- eksport, import, tranzyt.

http://www.dacja.com.pl/ - 3 Cze 2005

DAN MAR - przewozy do Belgii i Holandii****

Firma oferująca przewozy do Belgii, Holandii i Niemiec z wielu miast Polski, m. in. Lublina, Krakowa, czy też Wrocławia. Komfortowo wyposażone busy (klimatyzacja, ogrzewanie, DVD etc.) zapewniają wygodną podróż, przy czym oferowany jest zarówno transport osób, jak i listów, czy też paczek.

http://www.transportdoholandii.com.pl/ - 14 Wrz 2013

DARO-TRANS Usługi Transportowe****

Firma "USŁUGI TRANSPORTOWE DARO-TRANS" Dariusz Komarowski została założona w roku 2010. Przedmiotem działalnośści naszej firmy jest obsługa logistyczno - spedycyjna międzynarodowego i krajowego obrotu towarowego w transporcie samochodowym. Specjalizacją naszej firmy są przewozy produktów mlecznych, nabiału czy też owoców i warzyw, ze względu posiadania w swoim taborze naczep z agregatami chłodniczymi.

http://www.darotrans.strefa.pl/ - 18 Sie 2014

Dartomeks - spedycja, transport międzynarodowy i krajowy****

Dartomeks woj.pomorskie. Usługi transportowe, transport towarowy, obsługa logistyczna, spedycja międzynarodowa i krajowa. Przewóz towarów, ładunków kompletnych jak i drobnicowych. Koncesja na przewozy towarowe do wszystkich państw świata. Specjalizacja to kraje Benelux, Niemcy i Włochy.

http://www.dartomeks.pl/ - 11 Maj 2004

Deklaracja intrastat przywóz****

Strona internetowa Intrastat24 należy do warszawskiej firmy AWM Busienss Promotion, która profesjonalnie od kilkunastu lat działa w branży finansowej. Firma ta doskonale wie wszystko europejskim systemie Intrastat i świadczy swe usługi dla wielu firm z całej Polski. Dzięki zespołowi profesjonalistów w swej dziedzinie, firma ta świadczy bardzo profesjonalne, szybkie i niezwykle skuteczne usługi za korzystną cenę.

http://www.intrastat24.pl/ - 10 Cze 2014

DFDS Seaways****

Strona prezentująca firmę oferującą połączenia promowe ze Skandynawią. Znajdziesz tu aktualny cennik usług, prezentację tras, szczegółowy rozkład jazdy oraz dane kontaktowe.

http://www.dfdsseaways.pl/ - 22 Kwi 2002

DIERA Spedycja międzynarodowa****

Firma Diera posiada biura w kilku miastach Polski - w Warszawie, Krakowie, Białymstoku, Tarnowie, Rzeszowie i Błoniu. Zajmujemy się kompleksową obsługą spedycyjną drogową, lotniczą, kolejową i morską a także świadczymy profesjonalne usługi magazynowe. Zapewniamy obsługę celną, monitoring przesyłek, ubezpieczenia cargo a także indywidualne podejście do każdego Klienta. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w kwestii doboru optymalnego rozwiązania, konkurencyjne ceny oraz miłą współpracę. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej szczegółów dotyczących oferty i działalności przedsiębiorstwa.

http://www.diera.pl/ - 7 Lis 2016