KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > spedycja i transport międzynarodowy (654)

Dacja Trade Trans****

Firma zajmuje się transportem i spedycją międzynarodową, logistyką, kompleksową obsługą transportowo-dokumentacyjną ładunków na trasach południowej Europy- eksport, import, tranzyt.

http://www.dacja.com.pl/ - 3 Cze 2005

DAN MAR - przewozy do Belgii i Holandii****

Firma oferująca przewozy do Belgii, Holandii i Niemiec z wielu miast Polski, m. in. Lublina, Krakowa, czy też Wrocławia. Komfortowo wyposażone busy (klimatyzacja, ogrzewanie, DVD etc.) zapewniają wygodną podróż, przy czym oferowany jest zarówno transport osób, jak i listów, czy też paczek.

http://www.transportdoholandii.com.pl/ - 14 Wrz 2013

DARO-TRANS Usługi Transportowe****

Firma "USŁUGI TRANSPORTOWE DARO-TRANS" Dariusz Komarowski została założona w roku 2010. Przedmiotem działalnośści naszej firmy jest obsługa logistyczno - spedycyjna międzynarodowego i krajowego obrotu towarowego w transporcie samochodowym. Specjalizacją naszej firmy są przewozy produktów mlecznych, nabiału czy też owoców i warzyw, ze względu posiadania w swoim taborze naczep z agregatami chłodniczymi.

http://www.darotrans.strefa.pl/ - 18 Sie 2014

Dartomeks - spedycja, transport międzynarodowy i krajowy****

Dartomeks woj.pomorskie. Usługi transportowe, transport towarowy, obsługa logistyczna, spedycja międzynarodowa i krajowa. Przewóz towarów, ładunków kompletnych jak i drobnicowych. Koncesja na przewozy towarowe do wszystkich państw świata. Specjalizacja to kraje Benelux, Niemcy i Włochy.

http://www.dartomeks.pl/ - 11 Maj 2004

Deklaracja intrastat przywóz****

Strona internetowa Intrastat24 należy do warszawskiej firmy AWM Busienss Promotion, która profesjonalnie od kilkunastu lat działa w branży finansowej. Firma ta doskonale wie wszystko europejskim systemie Intrastat i świadczy swe usługi dla wielu firm z całej Polski. Dzięki zespołowi profesjonalistów w swej dziedzinie, firma ta świadczy bardzo profesjonalne, szybkie i niezwykle skuteczne usługi za korzystną cenę.

http://www.intrastat24.pl/ - 10 Cze 2014

DFDS Seaways****

Strona prezentująca firmę oferującą połączenia promowe ze Skandynawią. Znajdziesz tu aktualny cennik usług, prezentację tras, szczegółowy rozkład jazdy oraz dane kontaktowe.

http://www.dfdsseaways.pl/ - 22 Kwi 2002

DIERA Spedycja międzynarodowa****

Firma Diera posiada biura w kilku miastach Polski - w Warszawie, Krakowie, Białymstoku, Tarnowie, Rzeszowie i Błoniu. Zajmujemy się kompleksową obsługą spedycyjną drogową, lotniczą, kolejową i morską a także świadczymy profesjonalne usługi magazynowe. Zapewniamy obsługę celną, monitoring przesyłek, ubezpieczenia cargo a także indywidualne podejście do każdego Klienta. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w kwestii doboru optymalnego rozwiązania, konkurencyjne ceny oraz miłą współpracę. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej szczegółów dotyczących oferty i działalności przedsiębiorstwa.

http://www.diera.pl/ - 7 Lis 2016

DOGEO - transport zwierząt domowych.****

Oferujemy profesjonalny transport zwierząt w systemie door to door, na terenie całej UE. Przewozimy głównie psy i koty. Usługi świadczymy w klimatyzowanych, przystosowanych samochodach osobowych. Zwierzęta transportowane są w wygodnych transporterach dostosowanych do ich wielkości. Pomagamy w przygotowaniu dokumentacji. Na stronie dowiesz się jak przygotować Twoje zwierzę do podróży oraz jak dobrać odpowiedni transporter dla psa. Prezentujemy także zasady przemieszczania zwierząt po terenie UE.

http://dogeo.eu/ - 22 Maj 2015

Dor-Cel: spedycja, obsługa celna, dystrybucja****

Dor-Cel Sp. zo.o. jest firmą spedycyjną, która specjalizuje się w kompleksowej organizacji transportu lotniczego, morskiego i lądowego.

http://www.dorcel.com.pl/ - 17 Gru 2004

Eco driving****

Szkolenia z eco drivingu dla transportu - jak optymalizować koszty w branży TSL. Bezpłatne szkolenia dla pracowników branży transportowej.

http://www.green-drive.eu/ - 27 Kwi 2013