KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > taxi (137)

Przeprowadzki Szczecin - Seba-trans****

Zajmujemy się przewozem bagażowym. Nasze usługi świadczymy na terenie Polski jak i również krajów Unii Europejskiej. Co przewozimy? AGD i RTV - telewizory, lodówki, pralki itp., Materiały budowlane - płyty wiórowe, profile metalowe, cały asortyment sanitarny, płyty kartonowo-gipsowe, piece, kotły, Meble - biurka, regały, szafy, szafki kuchenne, stoły, łóżka, komody, itp.. To co nas odróżnia od konkurencji to fakt NIE ukrywania kosztów. Zawsze informujemy z góry o koszcie danej usługi. Możesz skorzystać z naszych usług już dzisiaj. Zapoznaj się z naszym cennikiem.

http://sebatrans.szczecin.pl/ - 5 Kwi 2014

P.U.T. Taxi Volfra - przewozy taksówką w Warszawie****

Czy wiesz, że Taxi Volfra to jedna z najstarszych firm taksówkarskich działających w Warszawie? Oferujemy przewozy osobowe, bagażowe, dostawy zakupów i przesyłek. Potrzebujesz taksówki na lotnisko? Zadzwoń do nas!

http://volfra.pl/ - 27 Kwi 2017

Radio Taxi 919****

Witryna firmy taksówkarskiej z Łodzi. Na stronach historia firmy, cennik, usługi, konkurs. Możliwość zamawiania taksówek on-line.

http://www.radiotaxi919.lodz.pl/ - 4 Gru 2001

Radio Taxi 919 - Kraków****

Strona zawiera prezentację usług firmy taksówkarskiej. Taxi osobowe, bagażowe. W witrynie cennik.

http://www.radiotaxi919.krakow.pl/ - 27 Maj 2002

Radio Taxi 96-21 - Łomża****

Radio Taxi 96-21 całodobowo oferuje: przewóz osób i bagażu, dowóz i odbiór dzieci z przedszkoli i szkół (pod troskliwą opieką), obsługa wszelkich imprez jak: wesela, chrzciny, itp.

http://www.lomza.400.pl/ - 1 Paź 2004

Radio Taxi 9622 Poznań - Zrzeszenie Transportu Prywatnego****

Na stronie znajdują się informacje o firmie, cenniki, szcegółowy opis usług a nawet internetowy formularz dzięki któremu możesz zamówić taksówkę.

http://www.taxi.com.pl/ - 30 Sie 2001

Radio Taxi Beta****

Beta Taxi Dąbrowa Górnicza usługi taksówką na wysokim poziomie. Szybko, tanio, Bezpiecznie.

http://betataxi.pl/ - 31 Lip 2017

Suntaxi.pl****

Świadczymy usługi przewozów osobowych w Warszawie. Oddajemy naszym klientom do dyspozycji bardzo duże taksówki, np. minibusy, gwarantujemy bezpieczny transport najmłodszych, kompleksowe wynajęcie samochodu wraz z obsługą doświadczonego kierowcy na imprezy okolicznościowe, transport drobnych przesyłek. Bazujemy na konkurencyjnym cenniku. Licencjonowanych taksówkarzy zapraszamy ostatecznie do korzystnej współpracy przez formularz na stronie firmowej.

http://www.suntaxi.pl/ - 17 Lut 2015

Szark - Przeprowadzki i Transport Kraków****

Firma "Szark - Przeprowadzki i Transport" powstała w 1998 roku i od tego czasu zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług przeprowadzkowych, transportem krajowym i międzynarodowym, oferujemy transport oraz taxi bagażowe na terenie Krakowa, jesteśmy specjalistami w doręczaniu przesyłek ekspresowych, montażu i demontażu mebli, stoisk handlowych, targowych, wystawienniczych.

http://www.transport-krakow.com.pl/ - 18 Sie 2010

Tanie Taxi Wrocław****

Relax Taxi zaprasza na swoją stronę internetową na której można znaleźć informacje o firmie, cennik, ofertę oraz dane kontaktowe. Tanie taxi usługi z Wrocławia już za 2,50/km to doskonała oferta oraz stała cena przez całą dobę. Nasze zlecenia realizujemy zawsze na czas. Oferujemy holowanie aut, transfer na lotnisko, odprowadzanie aut, zakupy na telefon oraz uruchamianie aut. Na naszej stronie internetowej znajdziesz orientacyjne ceny z centrum Wrocławia na poszczególne dzielnice i osiedla. Relax Taxi wykonuje holowanie aut osobowych po mieście i w okolicach Wrocławia. Tanie taxi to jedna z naszych największych zalet. Poza tym realizujemy przyjęcia zleceń czasowych od niedzieli, od godziny 18 do czwartku. Oferujemy również odprowadzanie aut, w tym wypadku zlecenia przyjmujemy w godzinach naszej pracy, cena to 5 zł za km. W naszej ofercie znajduje się także uruchamianie aut. W razie potrzeby, przyjeżdża kierowca posiadający kable rozruchowe lub linkę holowniczą. Zapraszamy do Relax Taxi.

http://relax-taxi.pl/ - 26 Sty 2016