KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > taxi (140)

Tanie Taxi Wrocław****

Relax Taxi zaprasza na swoją stronę internetową na której można znaleźć informacje o firmie, cennik, ofertę oraz dane kontaktowe. Tanie taxi usługi z Wrocławia już za 2,50/km to doskonała oferta oraz stała cena przez całą dobę. Nasze zlecenia realizujemy zawsze na czas. Oferujemy holowanie aut, transfer na lotnisko, odprowadzanie aut, zakupy na telefon oraz uruchamianie aut. Na naszej stronie internetowej znajdziesz orientacyjne ceny z centrum Wrocławia na poszczególne dzielnice i osiedla. Relax Taxi wykonuje holowanie aut osobowych po mieście i w okolicach Wrocławia. Tanie taxi to jedna z naszych największych zalet. Poza tym realizujemy przyjęcia zleceń czasowych od niedzieli, od godziny 18 do czwartku. Oferujemy również odprowadzanie aut, w tym wypadku zlecenia przyjmujemy w godzinach naszej pracy, cena to 5 zł za km. W naszej ofercie znajduje się także uruchamianie aut. W razie potrzeby, przyjeżdża kierowca posiadający kable rozruchowe lub linkę holowniczą. Zapraszamy do Relax Taxi.

http://relax-taxi.pl/ - 26 Sty 2016

Taxi****

Taxi na Śląsku rozwija się. Już teraz możesz zamówić przejazd, korzystając ze specjalnej aplikacji, która odczytuje aktualną lokalizację i wysyła ją do najbliższej taksówki. Gwarantujemy najwyższy poziom świadczonych usług. Dbamy zarówno o komfort i wygodę podczas podróży, jak i przede wszystkim o bezawaryjność i bezpieczne dojechanie do celu. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz korzystne rabaty i promocje. W celu zapewnienia wszelkich udogodnień naszym klientom, wprowadzamy możliwość płacenia kartą.

http://taniotaxi.pl/ - 12 Paź 2017

Taxi - Taxisokolow24.pl****

Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem profesjonalnych usług przewozu osób. Nasza firma Taxi Sokołów Podlaski specjalizuje się w realizowaniu usług przez całą dobę. Jednocześnie nasz całodobowy przewóz osób realizowany jest przez zespół doświadczonych kierowców. W naszej firmie możemy zapewnić nie tylko przewóz osób sokołów podlaski, ale również wiele dodatkowych usług jak dowóz i odbiór dziecka ze szkoły czy transfer na lotniska w całym kraju.

http://www.taxisokolow24.pl/ - 27 Paź 2018

Taxi bagażowe Kraków tel.504252846 taxicamelus****

Profesjonalne usługi transportowe - przeprowadzki, tani transport, ekspresowe usługi transportowe, bagażówka.Taxi Camelus zawsze bezpiecznie, punktualnie i niezawodnie przewiezie powierzony towar.

http://www.taxicamelus.com/ - 14 Sty 2011

TAXI BUS - Kudowa Zdrój****

TAXI BUS - Kudowa Zdrój - Usługi przewozowe samochodami typu BUS (1-8 osób plus kierowca): przewóz osób, dojazdy do lotnisk, zawody sportowe, wycieczki, pielgrzymki, konferencje, narady, przysięgi wojskowe, imprezy, śluby.

http://www.taxibus.pl/ - 14 Wrz 2007

Taxi Doris Bystrzyca Kłodzka****

Taksówka osobowa na terenie Bystrzycy Kłodzkiej jak i okolic. Transfer z/na lotnisko. Zakupy na telefon. Pomoc w uruchomieniu samochodu. Odprowadzenie samochodu klienta. Wszystkie auta TAXI, którymi dysponujemy są w klasie premium z klimatyzacją i skórzaną tapicerką.

http://www.taxidoris.pl/ - 20 Sty 2017

Taxi Dwójki Kraków****

Radio Taxi Zrzeszenia Transportu Prywatnego w Krakowie. Wizytówka firmy. ZTP prowadzi również punkt informacyjno-konsultacyjny dla przewoźników o integracji z Unią Europejską. Na stronie między innymi: cennik, infomracje o firmie, info-konslultacje, taxi przez SMS, spedycja.

http://www.taxi.krakow.pl/ - 28 Mar 2003

Taxi Gdańsk WhiteTaxi.pl****

White Taxi to nowoczesna korporacja taksówkarska działająca na terenie Gdańska. White Taxi to najlepsze ceny, flota komfortowych i bezpiecznych samochodów, usługi dopasowane do potrzeb klientów indywidualnych i klientów biznesowych, nowoczesne rozwiązania takie jak zamawianie taksówki online oraz szereg usług dodatkowych jak choćby dowóz dzieci, drobna pomoc techniczna, holowanie pojazdów i wiele więcej.

http://gdansk.whitetaxi.pl/ - 23 Maj 2017

Taxi Gdynia - gdynia.whitetaxi.pl****

W ramach oferty naszej firmy White Taxi, która działa na terenie Gdyni i okolicznych miejscowości możemy zapewnić szybkie oraz bezpieczne przewozy pasażerów. Zapewniamy naszym klientom wykonanie poszczególnych usług sprawnie i z wykorzystaniem komfortowych pojazdów. Nasza firma jest w stanie zapewnić również wiele dodatkowych usług jak transfery na dworce, lotniska, przewóz dzieci czy obsługiwanie imprez.

http://gdynia.whitetaxi.pl/ - 21 Gru 2017

Taxi Katowice Lider Taxi****

Lider Taxi Katowice prowadzi przewóz osób w Katowicach i okolicy od 2013 roku. Firma ta niezwykle dynamicznie się rozwija, albowiem od tamtego czasu jej flota samochodów wzrosła z 20 do ponad 450! W jej ofercie można znaleźć różnego rodzaju usługi taksówkarskie, jak choćby transfer na lotnisko Pyrzowice lub Balice. Warto już teraz zapoznać się z ofertą oraz cennikiem na stronie internetowej tej firmy.

http://lider-taxi.pl/ - 11 Maj 2018