KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > taxi (136)

Taxi****

Taxi na Śląsku rozwija się. Już teraz możesz zamówić przejazd, korzystając ze specjalnej aplikacji, która odczytuje aktualną lokalizację i wysyła ją do najbliższej taksówki. Gwarantujemy najwyższy poziom świadczonych usług. Dbamy zarówno o komfort i wygodę podczas podróży, jak i przede wszystkim o bezawaryjność i bezpieczne dojechanie do celu. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz korzystne rabaty i promocje. W celu zapewnienia wszelkich udogodnień naszym klientom, wprowadzamy możliwość płacenia kartą.

http://taniotaxi.pl/ - 12 Paź 2017

Taxi bagażowe Kraków tel.504252846 taxicamelus****

Profesjonalne usługi transportowe - przeprowadzki, tani transport, ekspresowe usługi transportowe, bagażówka.Taxi Camelus zawsze bezpiecznie, punktualnie i niezawodnie przewiezie powierzony towar.

http://www.taxicamelus.com/ - 14 Sty 2011

TAXI BUS - Kudowa Zdrój****

TAXI BUS - Kudowa Zdrój - Usługi przewozowe samochodami typu BUS (1-8 osób plus kierowca): przewóz osób, dojazdy do lotnisk, zawody sportowe, wycieczki, pielgrzymki, konferencje, narady, przysięgi wojskowe, imprezy, śluby.

http://www.taxibus.pl/ - 14 Wrz 2007

Taxi Doris Bystrzyca Kłodzka****

Taksówka osobowa na terenie Bystrzycy Kłodzkiej jak i okolic. Transfer z/na lotnisko. Zakupy na telefon. Pomoc w uruchomieniu samochodu. Odprowadzenie samochodu klienta. Wszystkie auta TAXI, którymi dysponujemy są w klasie premium z klimatyzacją i skórzaną tapicerką.

http://www.taxidoris.pl/ - 20 Sty 2017

Taxi Dwójki Kraków****

Radio Taxi Zrzeszenia Transportu Prywatnego w Krakowie. Wizytówka firmy. ZTP prowadzi również punkt informacyjno-konsultacyjny dla przewoźników o integracji z Unią Europejską. Na stronie między innymi: cennik, infomracje o firmie, info-konslultacje, taxi przez SMS, spedycja.

http://www.taxi.krakow.pl/ - 28 Mar 2003

Taxi Gdańsk WhiteTaxi.pl****

White Taxi to nowoczesna korporacja taksówkarska działająca na terenie Gdańska. White Taxi to najlepsze ceny, flota komfortowych i bezpiecznych samochodów, usługi dopasowane do potrzeb klientów indywidualnych i klientów biznesowych, nowoczesne rozwiązania takie jak zamawianie taksówki online oraz szereg usług dodatkowych jak choćby dowóz dzieci, drobna pomoc techniczna, holowanie pojazdów i wiele więcej.

http://gdansk.whitetaxi.pl/ - 23 Maj 2017

Taxi Gdynia - gdynia.whitetaxi.pl****

W ramach oferty naszej firmy White Taxi, która działa na terenie Gdyni i okolicznych miejscowości możemy zapewnić szybkie oraz bezpieczne przewozy pasażerów. Zapewniamy naszym klientom wykonanie poszczególnych usług sprawnie i z wykorzystaniem komfortowych pojazdów. Nasza firma jest w stanie zapewnić również wiele dodatkowych usług jak transfery na dworce, lotniska, przewóz dzieci czy obsługiwanie imprez.

http://gdynia.whitetaxi.pl/ - 21 Gru 2017

Taxi Katowice Lider Taxi****

Lider Taxi Katowice prowadzi przewóz osób w Katowicach i okolicy od 2013 roku. Firma ta niezwykle dynamicznie się rozwija, albowiem od tamtego czasu jej flota samochodów wzrosła z 20 do ponad 450! W jej ofercie można znaleźć różnego rodzaju usługi taksówkarskie, jak choćby transfer na lotnisko Pyrzowice lub Balice. Warto już teraz zapoznać się z ofertą oraz cennikiem na stronie internetowej tej firmy.

http://lider-taxi.pl/ - 11 Maj 2018

TAXI KATOWICE, TRANSFERY NA LOTNISKA****

Firma nasza oferuje Państwu szybkie i wygodne transfery na lotniska. Posiadamy bogatą flotę pojazdów, która gwarantuje, iż droga będzie w pełni komfortowa, jak i zupełnie bezproblemowa. Oferujemy między innymi transfer na lotnisko Katowice-Pyrzowice, jak i na przykład transfer na lotnisko Katowice-Balice. Dodatkiem do wysokiej jakości świadczonych usług jest także atrakcyjna cena, z której na pewno będą Państwo zadowoleni. Pracują u nas doświadczeni i mili kierowcy, którzy z pewnością także umilą Państwu podróż. Posiadamy bogate doświadczenie oraz jesteśmy w pełni zorientowani na klienta, dzięki czemu gwarantujemy satysfakcję ze świadczonych usług.

http://taxi-katowice.com/ - 9 Gru 2016

Taxi Kłodzko - Bystrzyca Kłodzka****

Transport Osobowy Taxi na Terenie Kłodzka i Okolic.

http://www.taryfa.net.pl/ - 9 Sty 2017