KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > taxi (136)

Taxi Sopot - sopot.whitetaxi.pl****

White Taxi to nie tylko taksówki, do których wsiadamy i przejeżdżamy z jednego punktu do drugiego. White Taxi to znacznie więcej. To oferta dopasowana do potrzeb klientów biznesowych. To możliwość zamawiania taksówki nie tylko z pomocą telefonu, ale też internetu. To również szereg usług dla klientów indywidualnych, jak odprowadzanie pojazdów, holowanie, drobna pomoc techniczna, dowóz dzieci, obsługa imprez itp.

http://sopot.whitetaxi.pl/ - 20 Gru 2017

Taxi Zakopane | zakopane-taxibus.pl****

Nasza firma z Zakopanego taxi Zakopane od wielu lat zajmuje się profesjonalnym przewozem osób. Za każdym razem naszym priorytetem jest zadowolenie klientów i wysoka jakość świadczonych przez nas usług. Na co dzień dysponujemy komfortowymi, nowoczesnymi i klimatyzowanymi samochodami, jak Audi A4 Kombi (1-4 osób), VW Sharan (1-6 osób), VW T5 Caravelle (1-8 osób) oraz BUS (8-17 osób). Atrakcyjne ceny.

http://www.zakopane-taxibus.pl/ - 1 Mar 2018

Taxi.gliwice.pl****

W Gliwicach działa firma RADIO TAXI LUX świadcząca szeroki zakres usług taksówkarskich. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, nowoczesną dyspozytornię jak i komfortowe i niezawodne pojazdy. Zapewniamy przewóz osób i bagażu, obsługę przesyłek i poczty, przewóz dzieci, obsługę imprez okolicznościowych, odprowadzanie albo uruchamianie pojazdów, drobne zakupy na telefon, holowanie jak również wynajem kierowców. Gwarantujemy punktualność, najwyższą jakość świadczonych usług, konkurencyjne ceny oraz atrakcyjne rabaty. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy zajrzeć na naszą stronę internetową.

http://taxi.gliwice.pl/ - 20 Gru 2016

Taxigrodek.pl****

Serdecznie zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z serwisem informacyjnym naszej korporacji taksówkarskiej, która proponuje szeroki zakres usług komunikacyjnych na trasie Gródek – Nowy Sącz. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i sto procent niezawodności ze strony naszych doświadczonych kierowców.

http://www.taxigrodek.pl/ - 20 Lip 2017

Taxilimanowa.pl****

Szukasz sposobu na szybkie, sprawne i komfortowe dotarcie z rejonu Limanowa do Nowego Sącza? Jeżeli tak, to doskonale trafiłeś, bowiem za pośrednictwem naszej korporacji taksówkarskiej z dużym doświadczeniem w branży i wieloletnią, prężną działalnością możecie Państwo skorzystać z atrakcyjnej oferty. Więcej na stronie.

http://www.taxilimanowa.pl/ - 20 Lip 2017

Taxiotwock.com.pl****

Strona www.taxiotwock.com.pl to prezentacja oferty sieci taksówek TAXI OTWOCK. Dowieziemy Cię pod konkretny adres, sprawnie i bezpiecznie. Punktualność to nasza dewiza wraz z dyskrecją. Działamy od kilku lat na rynku Otwockim i wiemy jak zapewnić najwyższą jakość obsługi klienta. Dojazd do klienta w I strefie jest darmowy i zawsze błyskawiczny. Taksówkarze z licencją zawiozą Cię gdziekolwiek chcesz dalej i bliżej, do Otwocka i nie tylko.

http://www.taxiotwock.com.pl/ - 14 Lut 2015

Transfer |Airport |Kraków |Wycieczki |Imprezy****

Gettrans zapewnia transfery na lotniska:: Airport Balice Krakow, Pyrzowice,. Luksusowe pojazdy, busy, autobus na wycieczki po Krakowie. Rezerwacja online!

http://gettrans.pl/ - 2 Wrz 2013

Transfery lotniskowe, przewóz osób****

Przewóz osób z i na lotniska. Transfery lotniskowe Kraków Balice Katowice Pyrzowice. Przewóz osób "DOOR TO DOOR".

http://transferis24.pl/ - 4 Sie 2018

Transport na lotnisko w Gdańsku****

Mamy przyjemność zachęcić Państwa do skorzystania z naszej witryny internetowej, na której będzie można poznać całą naszą ofertę. będziecie mogli dowiedzieć się również znacznie więcej na temat naszej firmy. Na rynku działamy już od 2002 roku i oferujemy dowóz na lotniska oraz w wiele innych miejsc na terenie wszystkich krajów Unii Europejskiej. Zachęcamy serdecznie również do korzystania z naszej oferty osoby niepełnosprawne, które oczywiście również mogą skorzystać z naszej oferty zawsze, kiedy będzie to konieczne.

http://transportosobowy.elblag.pl/ - 10 Gru 2013

Transportbagazowy24h.com.pl****

W ofercie naszej firmy zapewniamy wszystkim naszym klientom profesjonalne rozwiązania z zakresu usług transportowych. Dysponujemy w naszej firmie nowoczesnym i rozbudowanym zapleczem samochodów dostawczych, w tym meblowozami, kontenerami z windami, furgonami-blaszakami, co pozwala nam zapewnić przewóz różnego mienia, w tym gabarytowego. Zapewniamy realizację przeprowadzek zarówno dla firm jak też osób prywatnych.

http://www.transportbagazowy24h.com.pl/ - 27 Lut 2015