KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > taxi (136)

Tsubasa Airport Transport****

Szukasz profesjonalnego transportu osób w Londynie? Poszukujesz specjalistycznych usług taxi w stolicy Wielkiej Brytanii? Jeżeli tak to skorzystaj z możliwości jakie zostały przygotowane przez Tsubasa Airport Transport. Doświadczona kadra pracowników, najnowocześniejsze pojazdy do przewozu i naturalnie wszystko zgodnie z przepisami. Polecamy, sprawdź nas

http://waldicab.pl/ - 18 Maj 2014

Usługi Transportowe i Przeprowadzki****

Proponujemy Państwu usługi transportowe i przeprowadzki na terenie miasta Poznania jak i całej Polski .Mamy doświadczenie oraz odpowiednie auta ,które mogą Państwu pomóc w transporcie. Szczególnie polecam kontener meblowy z zamontowaną windą. Dla państwa dyspozycji mamy także samochód z bocznym załadunkiem. Przewożone przez nas towar jest ubezpieczony. Oferujemy przeprowadzki w przystępnych cenach .

http://ralftrans.pl/ - 20 Paź 2013

Usługi transportowe Jacek Kowalski- przeprowadzki Kraków****

Firma oferuje tanie przeprowadzki i bezpieczny transport na terenie zarówno Krakowa jak i całej Polski oraz zagranicą. Atrakcyjny cennik, a w przypadku dłuższej trasy koszty podlegają negocjacjom. Usługi skierowane są do klientów indywidualnych, firm, instytucji. Rzetelna i sprawdzona ekipa pomocnicza odpowiedzialna za prawidłowy załadunek i rozładunek towarów. Optymalnie przystosowana flota transportowa. Wysoka jakość usług, profesjonalne i sprawne działania.

http://www.transbagaz.pl/ - 4 Lut 2014

VIP Taxi Wrocław****

Kompleksowa obsługa przewozu osób dla firm, obsługa konferencji i zjazdów, obsługa imprez okolicznościowych i rodzinnych, odbiór i obsługa gości z lotniska i dworców

http://www.wroclawtaxi.pl/ - 22 Sty 2009

Vivomark - taxi na lotnisko w Krakowie i Katowicach****

Strona internetowa firmy oferującej usługi taxi na terenie Katowic oraz Krakowa. Prowadzimy przewóz osób na lotnisko w Pyrzowicach oraz Balicach.

http://www.vivomark.pl/ - 24 Lip 2015

Warsaw Airport Transfer - transport z lotniska Warszawa Modlin****

Firma Warsaw Airport Transfer świadczy usługi transportowe z lotniska Chopina w Warszawie. Obsługujemy również port lotniczy Modlin. Jeżeli poszukujecie Państwo taxi z Okęcia, zapraszamy do kontaktu.

http://www.warsawairporttransfer.pl/ - 29 Lis 2016

Warszawa tanie taxi****

W ramach oferty naszej firmy zapewniamy wszystkim naszym klientom na terenie Warszawy profesjonalne usługi związane z przewozem osób. Nasze taksówki to nowoczesne pojazdy, które pozwalają na zapewnienie zarówno komfortu podczas podróży, jak też bezpieczeństwa. Gwarantujemy również szybki czas realizowania wszystkich zamówionych kursów oraz wygodne formy kontaktowania się z naszą firmą za pośrednictwem infolinii.

http://metrodriver24.pl/ - 6 Maj 2015

Warszawskie-przeprowadzki.com.pl****

Firma przeprowadzkowa z Piaseczna to nie tylko taxi bagażowe ale i transport pianin. Przeprowadzki zagraniczne też nie stanowią dla nas problemu. Przewieziemy Państwa mienie tanio, szybko i bezpiecznie. Oferujemy pomoc z ewidencji bagażu, zabezpieczenie go, demontaż elementów oraz ich montaż na nowym miejscu. Prace porządkowe czy wywóz odpadów nie stanowią dla nas problemu. Oszczędzamy Państwa czas i stres związany z ważnym wydarzeniem jakim jest przeprowadzka.

http://warszawskie-przeprowadzki.com.pl/ - 3 Mar 2015

Wynajem Limuzyn****

Wynajem limuzyn; tel. 0 603 603 603; Cadillac, Lincoln, Rolls Royce. Obsługa uroczystości ślubnych. Nasze usługi oferujemy w całej Polsce i Europie.

http://www.wynajem-limuzyn.com.pl/ - 22 Lut 2005

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz firmy z terenu Wrocławia i okolic.****

Firma Miejskie Taxi jest firmą zrzeszającą licencjonowanych taksówkarzy z doświadczeniem w obsłudze klientów prywatnych, jak i firmowych. Od początku działalności spełniamy wszystkie wymogi profesjonalnej obsługi przewożonych przez nas pasażerów. Korzystając z naszych usług gwarantujemy absolutną uczciwość podczas wykonywania przejazdu. Nasi kierowcy to ludzie o wysokiej kulturze osobistej, znający języki obce oraz świadczący usługi samochodami z bogatym i komfortowym wyposażeniem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, oddając do użytku naszą flotę pojazdów.Wszystkie nasze samochody wyposażone są w terminale do obsługi kart płatniczych oraz klimatyzację.Aby zamówić naszą taksówkę zadzwoń pod nr +48 787 088 099

http://miejskietaxi.pl/ - 20 Kwi 2013