KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > taxi (133)

VIP Taxi Wrocław****

Kompleksowa obsługa przewozu osób dla firm, obsługa konferencji i zjazdów, obsługa imprez okolicznościowych i rodzinnych, odbiór i obsługa gości z lotniska i dworców

http://www.wroclawtaxi.pl/ - 22 Sty 2009

Vivomark - taxi na lotnisko w Krakowie i Katowicach****

Strona internetowa firmy oferującej usługi taxi na terenie Katowic oraz Krakowa. Prowadzimy przewóz osób na lotnisko w Pyrzowicach oraz Balicach.

http://www.vivomark.pl/ - 24 Lip 2015

Warsaw Airport Transfer - transport z lotniska Warszawa Modlin****

Firma Warsaw Airport Transfer świadczy usługi transportowe z lotniska Chopina w Warszawie. Obsługujemy również port lotniczy Modlin. Jeżeli poszukujecie Państwo taxi z Okęcia, zapraszamy do kontaktu.

http://www.warsawairporttransfer.pl/ - 29 Lis 2016

Warszawa tanie taxi****

W ramach oferty naszej firmy zapewniamy wszystkim naszym klientom na terenie Warszawy profesjonalne usługi związane z przewozem osób. Nasze taksówki to nowoczesne pojazdy, które pozwalają na zapewnienie zarówno komfortu podczas podróży, jak też bezpieczeństwa. Gwarantujemy również szybki czas realizowania wszystkich zamówionych kursów oraz wygodne formy kontaktowania się z naszą firmą za pośrednictwem infolinii.

http://metrodriver24.pl/ - 6 Maj 2015

Warszawskie-przeprowadzki.com.pl****

Firma przeprowadzkowa z Piaseczna to nie tylko taxi bagażowe ale i transport pianin. Przeprowadzki zagraniczne też nie stanowią dla nas problemu. Przewieziemy Państwa mienie tanio, szybko i bezpiecznie. Oferujemy pomoc z ewidencji bagażu, zabezpieczenie go, demontaż elementów oraz ich montaż na nowym miejscu. Prace porządkowe czy wywóz odpadów nie stanowią dla nas problemu. Oszczędzamy Państwa czas i stres związany z ważnym wydarzeniem jakim jest przeprowadzka.

http://warszawskie-przeprowadzki.com.pl/ - 3 Mar 2015

Wynajem Limuzyn****

Wynajem limuzyn; tel. 0 603 603 603; Cadillac, Lincoln, Rolls Royce. Obsługa uroczystości ślubnych. Nasze usługi oferujemy w całej Polsce i Europie.

http://www.wynajem-limuzyn.com.pl/ - 22 Lut 2005

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz firmy z terenu Wrocławia i okolic.****

Firma Miejskie Taxi jest firmą zrzeszającą licencjonowanych taksówkarzy z doświadczeniem w obsłudze klientów prywatnych, jak i firmowych. Od początku działalności spełniamy wszystkie wymogi profesjonalnej obsługi przewożonych przez nas pasażerów. Korzystając z naszych usług gwarantujemy absolutną uczciwość podczas wykonywania przejazdu. Nasi kierowcy to ludzie o wysokiej kulturze osobistej, znający języki obce oraz świadczący usługi samochodami z bogatym i komfortowym wyposażeniem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, oddając do użytku naszą flotę pojazdów.Wszystkie nasze samochody wyposażone są w terminale do obsługi kart płatniczych oraz klimatyzację.Aby zamówić naszą taksówkę zadzwoń pod nr +48 787 088 099

http://miejskietaxi.pl/ - 20 Kwi 2013

0800 119669 - TAXI OLSZTYN***

TaxI-NET 9669 z Olsztyna - opis usług, zamawianie internetowe, usługi transportowe i kurierskie oraz pomoc drogowa

http://www.taxi.kortowo.pl/ - 8 Maj 2006

0800119669 - Taxi-NET 9669 Olsztyn***

Na stronie prezentacja Taxi Net w Olsztynie. Informacje o firmie, dane kontaktowe, formularz do zamawiania taksówek on-line oraz olsztyński informator adresowy

http://www.taxi.olsztyn.9669.eu/ - 26 Maj 2006

Arci- przewóz- taxi bagażowe Warszawa***

Firma oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie przewozu, transportu, przeprowadzek na terenie Warszawy jak i całego kraju. Szybkie i sprawne działania realizowane na czas ku zadowoleniu klientów. Konkurencyjne ceny i wieloletnie doświadczenie w branży.

http://www.arci-przewoz.pl/ - 22 Lis 2011