KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > taxi (133)

BosmanTaxi***

Witryna szczecińskiej firmy taksówkowej, świadczącej usługi przewozowe. Na stronie prezentacja zakresu świadczonych przez firmę usług, cennik i dane kontaktowe.

http://www.bosmantaxi.republika.pl/ - 11 Lip 2003

Euro Taxi - Koszalin***

Firma oferuje przewozy taksówkami osobowymi, zakupy do domu na telefon, przesyłki kurierskie, dowóz dzieci do szkół i przedszkoli, budzenie, obsługa chrzcin, ślubów i innych uroczystości. Na stronach umieszczono cennik.

http://www.euro-taxi.com.pl/ - 21 Sty 2000

EuroTaxi - Kraków***

Strona zawiera wykaz usług oraz cennik krakowskiej korporacji taksówkowej.

http://www.eurotaxi.krakow.pl/ - 13 Maj 2002

Karol taxi 88 Żywiec***

Szeroki zakres usług, całodobowo, zakupy, dowóz dzieci pod wskazany adres, odbiór i dostarczanie przesyłek.

http://karol.taxi.w.interia.pl/ - 24 Lip 2006

Miejskie Przedsiębiorstwo Taksówkowe Białystok***

Na łamach strony znajdziesz informacje o firmie, szczegóły jej oferty, aktualny cennik usług, prezentację samochodów i promocji. Ponadto dane teleadresowe firmy.

http://www.mpt919.bialystok.pl/ - 3 Lip 2002

Open-Car.pl Odprowadzanie samochodów, dowóz alkoholu, zakupów, kurier miejski Kraków***

Otwarty na Ciebie. Odprowadzanie samochodów po imprezach, dowóz alkoholu, dowóz zakupów, całodobowy kurier miejski. Najtaniej w Krakowie!

http://open-car.pl/ - 6 Lip 2011

Radio Taxi 8222333 - Poznań***

Wszystko o Poznaniu. Poznań dniem i nocą. Baza noclegowa (hotele, pensjonaty, motele), restauracje i rozrywka. Wszędzie tam dojedziesz naszymi taksówkami, polecamy lux MIKROBUS. Chcesz taxi - dzwoń do nas. Taksówkarze z Radio-Taxi 8222333 zapraszają.

http://www.8222333.com/ - 10 Maj 2004

Radio Taxi 919***

Strona zawiera informacje o ofercie firmy teletaxi działającej na terenie Katowic i okolic. Na stronach zakres świadczonych usług, cennik i aktualności.

http://www.taxi919.katowice.pl/ - 3 Kwi 2002

Radio Taxi 919.***

Strona opolskiej firmy przewozowej oferującej usługi w zakresie przewozu taksówkami osobowymi w systemie "radio taxi". znajdziesz tu szczegóły oferty i ich cennik.

http://taxiopole.pl/ - 17 Gru 2002

Radio Taxi 96-21 Łomża***

Radio Taxi 96-21całodobowo oferuje: przewóz osób i bagażu, dowóz i odbiór dzieci z przedszkoli i szkół (pod troskliwą opieką), obsługa wszelkich imprez jak : wesela, chrzciny, rocznice, sympozja itp., przyjmowanie zleceń stałych, z wyprzedzeniem (terminowych), wszelkie nietypowe zamówienia w zakresie przewozów, drobne zakupy, doręczanie kwiatów i innych prezentów, usługi kurierskie (przewożenie, odbieranie wszelkich przesyłek), przewożenie większych bagaży samochodami combi...

http://www.taxi.lomza.info/ - 29 Wrz 2004