KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > wynajem samochodów (277)

AVIS*****

Avis oferuje szeroką gamę wysokiej klasy nowoczesnych samochodów wyposażonych w większości w system ABS oraz poduszki powietrzne. Można je wynająć (także droga internetową poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza) i kupić. Na stronie także najnowsze doniesienia z życia firmy, lista biur w Polsce, opis pojazdów w ofercie. Witryna dostępna również w wersji angielskiej.

http://www.avis.pl/ - 6 Mar 2000

Biuro Podróży Rudnik Tumay*****

Strona biura podróży "Rudnik Tumay" przedstawia pełną ofertę turystyczną i usługową. Prezentacja oferty: wycieczki krajowe i zagraniczne, wynajem autobusów, mechanika, dystrybucja gazu, wulkanizacja opon oraz stacja kontroli pojazdów .

http://www.rudniktumay.pl/ - 11 Lip 2002

Limos.pl - wynajem limuzyn. Warszawa*****

Wynajem limuzyny z kierowcą, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, wyjazdy turystyczne i biznesowe, transport gości na śluby oraz inne okazje.

http://www.limos.pl/ - 6 Sty 2006

PPKS w Kielcach*****

Serwis Państwowego Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Kielcach. Na łamach stron znajduje się opis historii firmy oraz oferty. Firma oferuje wynajem autokarów, przeglądy techniczne, serwis ogumienia, strzeżony parking oraz sprzedaż paliw. Dostępny jest również rozkład jazdy.

http://www.ppks-kielce.com.pl/ - 14 Lut 2000

Przewóz osób i paczek - TRANS-HANS*****

Zajmujemy się profesjonalnym przewozem osób i bagaży w kraju i zagranicą. Obsługujemy wyjazdy i szkolenia organizowane przez firmy oraz imprezy organizowane przez prywatne osoby. Łączymy wysoką jakość oferowanych usług, punktualność i solidność z atrakcyjnymi cenami

http://www.transhans.pl/ - 17 Mar 2009

Samochodem do ślubu, limuzyna Lincoln Excalibur, Warszawa FSO 224 Autem do ślubu*****

Auto do ślubu, limuzyna do ślubu i na inną okazję. Przewozy VIP. Z nami autem do ślubu: Lincoln Excalibur lub kultowa Warszawa FSO 224 !

http://www.autemdoslubu.com/ - 9 Wrz 2010

Zakład Lakiernictwa Pojazdowego i Usług Autokarowych - A. Biedroń, Łęg Tarnowski k. Tarnowa.*****

Strona firmy świadczącej usługi lakiernicze zawiera informacje na temat procesu technologicznego, lista klientów i partnerów. Zakład oferuje także usługi transportu autokarowego do przewozu osób na trasach Europy. Dostępna jest także bramka do wysyłania wiadomości SMS w sieci Era GSM.

http://www.biedron.com.pl/ - 25 Lut 2000

ABORDAGE****

Abordage wynajem samochodów osobowych i dostawczych. Na stronie znajdziecie informacje na temat oferty.

http://www.abordage.com.pl/ - 18 Sie 2004

Adler Auto****

Strona wypożyczalni Adler Auto z Opola. Firma wynajmuje samochody osobowe oraz busy.

http://www.adlerauto.pl/ - 24 Lut 2017

AKORD Kazimierz Łomża****

Przedsiębiorstwo Akord z Warszawy oferuje usługi transportowe na terenie stolicy, a także na obszarze kraju oraz Europy. Proponujemy wynajem autokarów oraz busów, również z możliwością usług kierowcy. Zapewniamy komfortowe warunki przewozu osób.

http://www.autokaryakord.pl/ - 27 Lut 2014