KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > wynajem samochodów (274)

POLOCARS****

Zarówno dla firm, jak i Klientów indywidualnych posiadamy atrakcyjną ofertę - wynajem długoterminowy nowoczesnych i wygodnych aut osobowych. Nasza wypożyczalnia samochodów mieści się w Poznaniu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.polocars.pl/ - 21 Paź 2017

Polrental Warszawa****

Wypożyczalnia samochodów Polrental działa w Warszawie i oferuje swoim klientom kompleksową obsługę. Mogą Pastwo wypożyczyć u nas ekskluzywne i nowoczesne samochody najlepszych marek, w tym Audi, Mercedes, Volvo. Zapewniamy przystępne ceny, dodatkowo oferujemy możliwość rozliczeń bezgotówkowych w ramach samochodu zastępczego opłaconego z polisy OC. Wybierz dopasowany do swoich potrzeb samochód i wynajmij go w Polrental!

http://www.polrental24.pl/ - 29 Maj 2014

Polska Flota - krótko- i długoterminowy wynajem samochodów osobowych****

Strona internetowa firmy oferującej krótko- i długoterminowy wynajem samochodów osobowych dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Szczegółowe informacje dostępne na stronie.

http://polskaflota.eu/ - 27 Cze 2018

POMOC DROGOWA - WYNAJEM AUTOLAWETY - WROCŁAW****

Oferujemy pomoc drogową na terenie Wrocławia, Oławy, Świdnicy, Oleśnicy, Trzebnicy i innych miastach Dolnego Śląska. Nasze usługi świadczymy również w województwie Opolskim, Wielkopolskim i Lubuskim. Polecamy nasze usługi szczególnie kierowcom podróżującym autostradą A4, A8, AOW Wrocławia,drogą ekspresową S8. W przypadku awarii zawsze jesteśmy do Państwa usług. Posiadamy możliwość wynajmu autolawety. Umożliwiamy przewóz nawet dwóch i trzech samochodów na raz. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i rabaty dla stałych klientów. Dla naszych klientów polecamy również holowanie samochodów osobowych, busów i innych pojazdów do 4 ton masy własnej, a także maszyn budowlanych. Posiadamy lawetę na wynajem dla kierowców z prawem jazdy kat. "B". W naszej ofercie znajduje się również wynajęcie autolawety z kierowcą. Polecamy transport i przewóz samochodów z Niemiec do Polski. Dla stałych klientów udzielamy atrakcyjne rabaty.

http://www.autolawetawroclaw.pl/ - 19 Sie 2016

Portitor - Najlepsza firma transportowa w Krakowie****

Portitor - transport i przewóz osób, wynajem autokarów, busów i limuzyn, wycieczki i przewóz z/na lotnisko. Kraków. Oferta dla klientów biznesowych oraz turystycznych, grup zorganizowanych i osób indywidualnych

http://portitor.pl/ - 2 Lis 2010

P.P.U.H. POL-MOTORS Sp. z o.o.****

Serwis firmy POL-MOTORS - autoryzowanego dealera samochodów Ford i przyczep Niewiadów. Na łamach stron znajdują się informacje na temat działalności firmy, oferowanych samochodach (nowych i używanych), serwisie. Firma prowadzi również wypożyczalnię samochodów.

http://www.polmotors.wroc.pl/ - 14 Lut 2000

Prasek - wypożyczalnia, wynajem samochodów Lublin****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najlepszej wypożyczalni samochodów w Lublinie - PRASEK wynajmuje auta w bardzo atrakcyjnych cenach! Najlepsze modele popularnych marek, sprawność, wygoda i bezpieczeństwo podczas jazdy. Sprawdź i wybierz najlepszy pojazd dla siebie.

http://www.wynajem-prasek.pl/ - 14 Maj 2014

Prospec- wynajem autolawet Kraków****

Firma oferuje wynajem autolawet, lawet, przyczep, samochodów na korzystnych warunkach. Ponadto świadczone są również usługi z zakresu pomocy drogowej oraz inne usługi bezpośrednio związane z transportem zarówno na terenie kraju jak i za granicą. Wyspecjalizowana, nowoczesna i bezpieczna flota transportowa. Możliwość wynajmu pojazdu z doświadczonym kierowcą. Profesjonalne, rzetelne i odpowiedzialne działania w konkurencyjnych cenach.

http://www.prospec.com.pl/ - 19 Lip 2014

Proxima - wypożyczalnia aut dostawczych w Warszawie****

Proxima to uznana wypożyczalnia aut dostawczych w Warszawie. Jeśli planują Państwo wynajęcie samochodu w celu przewiezienia towarów czy sprzętu o większych gabarytach, warto bliżej zapoznać się ze szczegółami tej oferty.

http://www.proxima.waw.pl/ - 27 Sty 2015

Przeprowadzki Gdańsk****

Jesteśmy firmą wykonującą przeprowadzki w Gdańsku, a także pozostałej części Trójmiasta. W skład kompleksowej przeprowadzki wchodzą: pakowanie, załadunek i rozładunek oraz transport mienia. Możemy również przechować Państwa dobytek na czas remontu, bądź wyjazdu w nowoczesnych, ocieplanych i strzeżonych magazynach nieopodal Trójmiasta. Stare bądź niepotrzebne przedmioty na Państwa życzenie zabierzemy i wywieziemy do utylizacji.

http://przeprowadzkigdansk.info/ - 5 Sty 2017