KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > wynajem samochodów (283)

Olorent - wynajem aut w Krakowie****

Krakowska wypożyczalnia samochodów zaprasza do zapoznania się z korzystną ofertą. Proponujemy nie tylko wynajem auta, ale też jego podstawienie na lotnisko w Balicach.

http://www.olorent.pl/ - 20 Paź 2015

Pekaes BUS-EUROLINES****

Pekaes BUS-EUROLINES jest firmą specjalizującą się w międzynarodowych połączeniach autobusowych. Obsługuje regularne linie autobusowe do Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii, Niemiec, Norwegii, Szwecji i Włoch. Strony prezentują ponadto oferty turystyczne, wynajmu autobusów, promocje i wykaz biur.

http://www.pekaesbus.com.pl/ - 21 Sty 2000

Piast S.C. - Wynajem Samochodów Gdańsk****

Podczas wypożyczania auta, należy zwrócić szczególną uwagę na to ile dany model pali. Bez względu czy wypożyczasz je tylko na jeden dzień, czy może planujesz przejechać nim pół Polski w celach turystycznych - spalanie ma wielkie znaczenie. W końcu wypożyczając auto z pełnym bakiem, warto przekalkulować na ile kilometrów nam wystarczy. Na piastrental.pl znajdziesz informacje niezbędne do podjęcia słusznej decyzji.

http://www.piastrental.pl/ - 9 Kwi 2016

PKS Lublin****

Oferowane usługi to transport krajowy i zagraniczny, wynajem autobusów i inne. Na stronach zamieszczono rozkład jazdy z Lublina oraz linki rozkładów jazdy PKS z innych miast Polski.

http://www.pks.lublin.pl/ - 21 Sty 2000

Polmozbyt Katowice****

Serwis internetowy autoryzowanego dealera samochodów marki Fiat i Alfa Romeo. Poza informacjami na temat firmy można tu znaleźć pełną ofertę dostępnych w sprzedaży samochodów.

http://www.polmozbyt.katowice.pl/ - 17 Wrz 2001

POLOCARS****

Zarówno dla firm, jak i Klientów indywidualnych posiadamy atrakcyjną ofertę - wynajem długoterminowy nowoczesnych i wygodnych aut osobowych. Nasza wypożyczalnia samochodów mieści się w Poznaniu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.polocars.pl/ - 21 Paź 2017

Polrental Warszawa****

Wypożyczalnia samochodów Polrental działa w Warszawie i oferuje swoim klientom kompleksową obsługę. Mogą Pastwo wypożyczyć u nas ekskluzywne i nowoczesne samochody najlepszych marek, w tym Audi, Mercedes, Volvo. Zapewniamy przystępne ceny, dodatkowo oferujemy możliwość rozliczeń bezgotówkowych w ramach samochodu zastępczego opłaconego z polisy OC. Wybierz dopasowany do swoich potrzeb samochód i wynajmij go w Polrental!

http://www.polrental24.pl/ - 29 Maj 2014

Polska Flota - krótko- i długoterminowy wynajem samochodów osobowych****

Strona internetowa firmy oferującej krótko- i długoterminowy wynajem samochodów osobowych dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Szczegółowe informacje dostępne na stronie.

http://polskaflota.eu/ - 27 Cze 2018

POMOC DROGOWA - WYNAJEM AUTOLAWETY - WROCŁAW****

Oferujemy pomoc drogową na terenie Wrocławia, Oławy, Świdnicy, Oleśnicy, Trzebnicy i innych miastach Dolnego Śląska. Nasze usługi świadczymy również w województwie Opolskim, Wielkopolskim i Lubuskim. Polecamy nasze usługi szczególnie kierowcom podróżującym autostradą A4, A8, AOW Wrocławia,drogą ekspresową S8. W przypadku awarii zawsze jesteśmy do Państwa usług. Posiadamy możliwość wynajmu autolawety. Umożliwiamy przewóz nawet dwóch i trzech samochodów na raz. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i rabaty dla stałych klientów. Dla naszych klientów polecamy również holowanie samochodów osobowych, busów i innych pojazdów do 4 ton masy własnej, a także maszyn budowlanych. Posiadamy lawetę na wynajem dla kierowców z prawem jazdy kat. "B". W naszej ofercie znajduje się również wynajęcie autolawety z kierowcą. Polecamy transport i przewóz samochodów z Niemiec do Polski. Dla stałych klientów udzielamy atrakcyjne rabaty.

http://www.autolawetawroclaw.pl/ - 19 Sie 2016

Portitor - Najlepsza firma transportowa w Krakowie****

Portitor - transport i przewóz osób, wynajem autokarów, busów i limuzyn, wycieczki i przewóz z/na lotnisko. Kraków. Oferta dla klientów biznesowych oraz turystycznych, grup zorganizowanych i osób indywidualnych

http://portitor.pl/ - 2 Lis 2010