KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > wynajem samochodów (265)

P.P.U.H. POL-MOTORS Sp. z o.o.****

Serwis firmy POL-MOTORS - autoryzowanego dealera samochodów Ford i przyczep Niewiadów. Na łamach stron znajdują się informacje na temat działalności firmy, oferowanych samochodach (nowych i używanych), serwisie. Firma prowadzi również wypożyczalnię samochodów.

http://www.polmotors.wroc.pl/ - 14 Lut 2000

Prasek - wypożyczalnia, wynajem samochodów Lublin****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najlepszej wypożyczalni samochodów w Lublinie - PRASEK wynajmuje auta w bardzo atrakcyjnych cenach! Najlepsze modele popularnych marek, sprawność, wygoda i bezpieczeństwo podczas jazdy. Sprawdź i wybierz najlepszy pojazd dla siebie.

http://www.wynajem-prasek.pl/ - 14 Maj 2014

Prospec- wynajem autolawet Kraków****

Firma oferuje wynajem autolawet, lawet, przyczep, samochodów na korzystnych warunkach. Ponadto świadczone są również usługi z zakresu pomocy drogowej oraz inne usługi bezpośrednio związane z transportem zarówno na terenie kraju jak i za granicą. Wyspecjalizowana, nowoczesna i bezpieczna flota transportowa. Możliwość wynajmu pojazdu z doświadczonym kierowcą. Profesjonalne, rzetelne i odpowiedzialne działania w konkurencyjnych cenach.

http://www.prospec.com.pl/ - 19 Lip 2014

Proxima - wypożyczalnia aut dostawczych w Warszawie****

Proxima to uznana wypożyczalnia aut dostawczych w Warszawie. Jeśli planują Państwo wynajęcie samochodu w celu przewiezienia towarów czy sprzętu o większych gabarytach, warto bliżej zapoznać się ze szczegółami tej oferty.

http://www.proxima.waw.pl/ - 27 Sty 2015

Przeprowadzki Gdańsk****

Jesteśmy firmą wykonującą przeprowadzki w Gdańsku, a także pozostałej części Trójmiasta. W skład kompleksowej przeprowadzki wchodzą: pakowanie, załadunek i rozładunek oraz transport mienia. Możemy również przechować Państwa dobytek na czas remontu, bądź wyjazdu w nowoczesnych, ocieplanych i strzeżonych magazynach nieopodal Trójmiasta. Stare bądź niepotrzebne przedmioty na Państwa życzenie zabierzemy i wywieziemy do utylizacji.

http://przeprowadzkigdansk.info/ - 5 Sty 2017

Przeprowadzki Gdynia****

Firma Trójmiejskie Przeprowadzki zajmuje się kompleksowymi usługami wchodzącymi w proces przeprowadzania się. Zatrudniamy fachowców do pakowania oraz załadunku mienia, a także demontażu mebli. Posiadamy specjalistyczne samochody, dzięki czemu załadunek oraz przewóz przedmiotów wielkogabarytowych nie jest dla nas żadnym problemem.

http://trojmiejskieprzeprowadzki.pl/ - 2 Mar 2014

Przeprowadzki Wrocław****

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy transportowej. Specjalizujemy się w realizowaniu przeprowadzek dla klientów indywidualnych i biznesowych. Gwarantujemy terminowy, bezpieczny i komfortowy przewóz. Posiadamy jedenastoletnie doświadczenie w branży transportowej.

http://transportsu.pl/ - 5 Lis 2013

Przewozy autokarowe****

Powstaliśmy w 2010 roku. Świadczymy usługi transportowe na bardzo wysokim poziomie. Mało tego stale pracujemy na Państwa zadowolenie i podnosimy sobie poprzeczkę. Usatysfakcjonowany klient, to najlepsza zapłata za nasze zaangażowanie i uczciwą pracę. W ofercie transport osób i wynajem autobusów. Teren naszego działania obejmuje nie tylko Łódź, ale także całą Polskę. W ofercie również przewozy międzynarodowe.

http://www.akita-bus.pl/ - 19 Lis 2016

Przewóz osób Poznań - wynajem busów, autobusów****

GreenTransport - Przewozy pasażerskie w kraju i za granicą, posiadamy wszelkie niezbędne kwalifikacje do przewozu osób wraz z ubezpieczeniem dla pasażerów. Jesteśmy rzetelni oraz terminowi - proponujemy konkurencyjne ceny. Zapraszamy do współpracy biura podróży, firmy, kluby sportowe, szkoły, osoby indywidualne.

http://green-transport.pl/ - 2 Sty 2015

Przewóz osób Warszawa****

Jesteśmy firma transportową z Warszawy, która oferuje przewóz osób komfortowymi pojazdami. W naszej flocie znajdują się samochody znanych i cenionych marek, wyróżniające się wysoką jakością wykończenia. Gwarantujemy zróżnicowane warunki oferty i najlepszy standard świadczeń. Z naszych usług korzystali dyplomaci z USA, Rosji.

http://www.przewozosobwarszawa.pl/ - 18 Lip 2014