KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > wynajem samochodów (282)

Auto MiCaR - Michael's Car Rental - Wynajem Samochodów. Wrocław****

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych we Wrocławiu. Najnowsze modele samochodów, osobowe również z silnikami turbodiesla commonrail. Bez limitu kilometrów.

http://www.mcr.pl/ - 6 Sty 2006

Auto MiCaR - Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych we Wroclawiu****

Najnowsze modele. Osobowe również z silnikami Diesla. Bez limitu kilometrów. Najmy krótko i długoterminowe. Peugeot -206,307,406, Boxer Maxi. Renault - Clio, Megane II, Trafic. Fiat - Seicento, Punto, Ducato Maxi i inne.

http://www.micar.pl/ - 18 Sie 2004

AUTO PRESTIGE wypożyczalnia samochodów****

wypożyczalnia samochodów Białystok . Oferujemy tylko nowe auta osobowe i dostawcze . Super oferta wynajmu długoterminowego. Wypożyczalnia samochodów dostawczych

http://www.autoprestige.eu/ - 20 Wrz 2016

Auto z ubezpieczenia****

Firma IronCars jest po to, by zapewnić swoim klientom samochód zastępczy bez żadnych dodatkowych kosztów, jeśli ich pojazd został uszkodzony w wyniku kolizji nie z ich winy. To sprawia, że muszą się Państwo martwić o funkcjonowanie w pracy i rodzinie w czasie trwania naprawy Państwa samochodu. Koszty naszej usługi są całkowicie pokrywane z ubezpieczenia OC osoby, która spowodowała wypadek. Przez to nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów, a wszelkimi formalnościami i rozliczeniami z ubezpieczycielem zajmujemy się my.

http://www.ironcars.pl/ - 6 Lis 2012

Auto zastępcze - samochód zastępczy z oc sprawcy Gdańsk****

Euro-Trans oferuje auto zastępcze z OC sprawcy - wynajem samochodu zastępczego z oc sprawcy bezpłatnie. Wypożyczalnia samochodów Gdańsk, Gdynia, trójmiasto - nowe samochody osobowe, dostawcze i mikrobus. Wypożyczalnia samochodów - wypożycz samochód zastępczy z oc sprawcy Gdańsk, Gdynia, trójmiasto.

http://www.autozastepcze-gdansk.pl/ - 31 Lip 2015

Auto zastępcze Białystok - eCARENT****

Oferta firmy eCarent skierowana jest do wszystkich osób, które poszukują auta do wypożyczenia na terenie takiego miasta, jak Białystok, Suwałki czy Olsztyn. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, dysponuje szeroką flotą samochodową, jak też i specjalizuje się w usługach z zakresu wynajmu flot pojazdów. Klienci mogą też skorzystać z oferty wynajmu auta z kierowcą, jak również i liczyć na bezgotówkowy wynajem aut zastępczych. Klienci ponadto otrzymują pełne ubezpieczenie aut AC+ Assistance oraz mogą skorzystać z usługi auto pod dom.

http://ecarent.pl/ - 4 Lut 2016

Auto Zimus - wypożyczalnia lawet i busów we Wrocławiu****

Warsztat spod Wrocławia zajmujący się diagnostyką oraz naprawą samochodów. Auto Zimus to ponadto wypożyczalnia lawet, busów oraz samochodów dostawczych.

http://www.autozimus.info/ - 27 Lut 2015

Autobus do wynajęcia Łódź****

Firma przewozowa z Łodzi zamująca się przewozem zorganizowanych grup osób, wycieczek szkolnych na terenie Polski. Strona opisuje możliwości autokaru turystycznego oraz flotę samochodową busów. Firma oferuje także busy do wynajęcia.

http://www.autokar-lodz.pl/ - 15 Lut 2015

Auto-Fox - wypożyczalnia samochodów w Kaliszu i Koninie****

Strona internetowa działającej w Kaliszu oraz Koninie wypożyczalni, prowadzącej wynajem samochodów.

http://autofox.pl/ - 28 Sie 2015

Autokary turystyczne, autobusy, busy, mikrobusy, bilety liniowe.****

Krajowe i międzynarodowe przewozy osób, bilety liniowe, wynajem autokarów i mikrobusów typu: Neoplan, Mercedes, Scania, Irizar, Setra, Vanhool, Renault, Bova, Autosan, Ikarus, Man, Daf, Iveco. Transport, spedycja, prawo transportowe, przewoźnicy, logistyka, ładunki, aktualności transportowe, giełda ładunków, informacje transportowe, stowarzyszenia, baza transportowa ...

http://www.autokary.turystyczne.com/ - 6 Sie 2003