KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > wynajem samochodów (283)

Auto-Lawety.eu - wypożyczalnia lawet we Wrocławiu****

Firma specjalizująca się w wynajmie autolawet we Wrocławiu. Wypożyczalnia oferuje lawety solidne i w konkurencyjnych cenach. Są dostępni całą dobę.

http://www.auto-lawety.eu/ - 28 Lip 2015

AutoM****

Oferta firmy AutoM zakłada wynajem samochodów. Do Państwa dyspozycji pozostają niezawodne pojazdy znanych i renomowanych marek. Oferujemy zarówno wynajem krótkoterminowy, jak i długoterminowy, a także wypożyczenie samochodu zastępczego. Zapraszamy na stronę firmy.

http://www.autom.net.pl/ - 4 Gru 2013

Autoteka24 - Wypożyczalnia samochodów dostawczych we Wrocławiu****

Całodobowa wypożyczalnia busów i samochodów dostawczych dla Klientów z Wrocławia oraz dla tych, którzy chwilowo przebywają w mieście w celach służbowych i potrzebują na ten czas środka transportu.

http://www.autoteka24.pl/ - 12 Lut 2015

Avis Lease - Leasing dla nowych firm****

Firma Avis działa na Polskim rynku od wielu lat, doświadczenie, umiejętności oraz perfekcjonizm pozwala na wychodzenie z wyjątkową ofertą dla klientów. Obecnie istnieje możliwość wynajmu samochodu na różne okresy użytkowania, leasing pojazdu posiada niezwykłe korzyści dla odbiorców. Zapewnienie odpowiedniej jakości świadczonych usług, jasne warunki współpracy, oszczędność związana z minimalizacją miesięcznych rat, opieką pracownika, możliwością odkupienia samochodu po okresie umowy.

http://avislease.pl/ - 2 Paź 2014

BACŁAWSKA AGNIESZKA transport kruszywa ostrołęka****

Najem sprzętu budowlanego w Ostrołęce zdecydowanie warto zlecić firmie Usługi Remontowo-Budowlano-Transportowe Agnieszka Bacławska. Nasi wielce wykwalifikowani specjaliści z zapałem oraz w przejrzysty sposób odpowiedzą na każde pytania w zakresie robót ziemnych i budowlanych, jak także transportowych. Specjalizujemy się zarazem w wypożyczaniu oprzyrządowania najbardziej korzystnego w indywidualnym przypadku i do zrealizowania określonych prac. Wskutek owocnej współpracy z nami mają Państwo pewność, iż wasza inwestycja budowlana lub remontowa zakończona będzie sprawnie, pewnie i w ustalonym czasie. Detaliczna oferta mieści się na stronie internetowej.

http://www.koparkoladowarkaostroleka.pl/ - 8 Lis 2013

Biuro Podróży - wynajem autokarów, wycieczki, pielgrzymki,****

Biuro Podróży Olestur oferujemy: wynajem autokarów, wycieczki zagraniczne i krajowe, przewozy pracowników za granice, organizacje pielgrzymek, wyjazdy na imprezy sportowe.

http://www.olestur.com.pl/ - 11 Lip 2005

BIURO TURYSTYCZNE "MAXIM"****

Na stronie znajdziecie oferty wczasów w Grecji - autokar lub dojazd własny, oferty last minute, polskie morze, programy wycieczek dla grup zorganizowanych, wynajem autokarów.

http://www.maxim.pl/ - 12 Maj 2000

Biuro Turystyczne Opolanin****

Na stronie znajdziecie ofertę Biura, a w niej: bilety promowe, bilety lotnicze, oferty turystyczne, oferty wynajmu autokarów, ubezpieczenia.

http://www.opolanin.com.pl/ - 27 Mar 2000

Biuro Turystyczno Przewozowe EUROPALM****

Krakowskie biuro oferuje wczasy, wycieczki krajowe i zagraniczne, wynajem autokarów, regularne przewozy autokarowe po Europie, obsługę zagranicznej turystyki przyjazdowej, organizuje wycieczki i kolonie dla szkół oraz zielone szkoły.

http://www.europalm.com.pl/ - 21 Sty 2000

Bus wynajem Wrocław - http://speedrental24.pl/****

Osoby, które potrzebują samochodu w miejscu do którego dostały się samolotem mogą zdecydować się na propozycje przygotowane przez naszą firmę. SpeedRental24 to oferta dla wymagających, którzy chcą wypożyczyć konkretny pojazd. Lista dostępnych propozycji jest rzeczywiście szeroka i powinniscie być z niej zadowoleni. gwarantujemy Wam dostęp do różnych pojazdów, możemy zaproponować między innymi auta osobowe na 7osób.

http://speedrental24.pl/ - 14 Kwi 2017