KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > wynajem samochodów (277)

DSD****

DSD to łódzka wypożyczalnia ekskluzywnych aut do ślubu. Oferujemy tani wynajem krótko-, jak i długotrwały według indywidualnych ustaleń z klientem.

http://www.dsd-wypozyczalniasamochodow.pl/ - 24 Paź 2018

Emiga Cars - wynajem długoterminowy****

Potrzebujesz auta? Żaden problem! Wypożyczalnia Emiga Cars zapewni Ci dostęp do luksusowych samochodów. Oferujemy wynajem długoterminowy dla firm oraz klientów indywidualnych.

http://emigacars.pl/ - 25 Wrz 2018

Euro Style - wypożyczalnia samochodów****

Wypożyczalnia samochodów Euro Style oferuje Panstwu niedrogi wynajem aut wielu znanych i cenionych marek. We flocie firmy Euro Style znajdują się m.in Fordy, Hondy, Lexusy i Mercedesy. Przekonaj się, że wypożyczanie aut nie musi być wcale drogie - ceny za wynajem zaczynają się już od 60 zł za dobę.

http://www.euro-style.pl/ - 21 Lis 2012

Eurofox****

Transport międzynarodowy i krajowy towarów oraz osób, usługi związane z najmem samochodów. Gwarantujemy wysoki poziom obsługi, terminowość, niezawodność, kompleksowość wykonania wszystkich usług, bezpieczny i szybki przewóz ładunków, rzetelną i szybką obsługę. 24h na dobę we wszystkie dni tygodnia.

http://www.eurofox.pl/ - 18 Sie 2004

Europa-Trans Dzwończyk****

Serwis tej firmy transportowej zawiera informacje o historii przedsiębiorstwa, podaje zakres świadczonych usług - transport krajowy i zagraniczny (24 tonowe zestawy drogowe z naczepami chłodniczymi), spedycja, wynajem limuzyn - kontakt do firmy oraz szereg użytecznych informacji "z branży".

http://www.dzwonczyk.com.pl/ - 14 Lut 2000

Ewa Wypożyczanie Samochodów Ewa Paprocka - usługi transportowe****

Specjalnością firmy EB Cars Ewa Paprocka jest wypożyczanie samochodów oraz profesjonalne usługi transportowe. Zajmujemy się wynajmem długoterminowym, przewozem osób oraz wsparciem technicznym.

http://www.ebcars.pl/ - 28 Sty 2014

Firma Przewozowa INTER-TRANS.****

Firma Przewozowa INTER-TRANS oferuje wynajem komfortowych autokarów marki MERCEDES i SETRA, a także wynajem mikrobusów. Na stronie mogą Państwo znaleźć opisy pojazdów wraz ze zdjęciami.

http://www.intertrans.com.pl/ - 30 Wrz 2003

Firma SZWAGROPOL****

Regularne linie autobusowe na trasach: KRAKÓW-ZAKOPANE-KRAKÓW i KRAKÓW-NOWY SĄCZ-KRAKÓW. Ponadto do wynajęcia wysokpokładowe autobusy turystyczne. Na stronie rozkład jazdy, ceny biletów...

http://szwagropol.pl/ - 24 Gru 2001

Floo Group - transport osobowy i wynajem busów****

Floo Group to firma, której specjalnością jest wynajem busów i mikrobusów w Poznaniu. Przedsiębiorstwo oferuje transport osobowy obejmujący przewóz pracowników do miejsca pracy oraz przewóz osób. Firma zapewnia konkurencyjne ceny oraz posiada dobrze wyposażone i wygodne samochody.

http://www.floogroup.pl/ - 6 Lip 2012

Flota Auto - wypożyczalnia aut, wynajem samochodów dostawczych****

Wypożyczalnia aut z Wrocławia oferuje wynajem samochodów ciężarowych oraz osobowych sprawnych technicznie, znanych i cenionych marek. Posiadamy rozbudowaną flotę pojazdów. Proponujemy auta z bardzo dobrym wyposażeniem. Zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi rozwiązaniami. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, indywidualnie dostosowane do Klientów.

http://www.flotaautowroclaw.pl/ - 7 Sie 2014