KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > wynajem samochodów (269)

Furgon - najtańsza wypożyczalnia samochodów****

Jesteśmy najtańszą wypożyczalnią samochodów w Warszawie, oferującą dobrej klasy pojazdy w pełni sprawne technicznie. Dysponujemy flotą busów renomowanych marek w bardzo ciekawych modelach. Zapewniamy usługi kadry doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

http://www.efurgon.pl/ - 14 Paź 2014

GoGet.pl car sharing - Wrocław****

Pierwsza w Polsce samoobsługowa wypożyczalnia aut w systemie car sharing. Działamy we Wrocławiu oraz w miastach satelickich Wrocławia: Oleśnica, Oława, Trzebnica, Jelcz-Laskowice, Środa Śląska, Oborniki Śląskie, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żorawina, Siechnice, Bielany Wrocławskie.

http://www.goget.pl/ - 8 Sty 2015

GoodRENT Wypożyczalnia Samochodów w Gdańsku****

Prowadzimy wynajem samochodów na terenie Gdańska i okolic. Dostarczamy samochody w naszej wypożyczalni na Lotnisko w Gdańsku. Auta na wynajem są w bardzo dobrej kondycji, regularnie serwisowane. Zobacz naszą ofertę.

http://www.good-rent.pl/ - 5 Paź 2016

GTL-SERVICE - wynajem samochodów****

Przedstawiamy wypożyczalnię samochodów GTL-SERVICE w Pyrzowicach. Oferujemy wynajem aut przy lotnisku Katowice Airport. Tylko u nas najlepsze modele rodzinne i miejsce w atrakcyjnej cenie za dobę.

http://www.gtlcarrental.com.pl/ - 29 Cze 2016

Intbus.pl****

Odwiedzając intbus.pl możesz sprawdzić naszą ofertę dotyczącą przewozów do Niemiec dla pracowników, grup zorganizowanych i osób chętnych odwiedzić swoją rodzinę w Niemczech, Holandii i Belgii. Nasze pojazdy to nowe samochody regularnie serwisowane i poddawane kontrolom technicznym po to, byście mogli Państwo podróżować spokojnie i bezpiecznie.

http://intbus.pl/ - 3 Maj 2018

IPBUS****

Grupa Indywidualnych Przewoźników IPBUS zajmuje się działalnością przewozową. Dysponujemy komfortowymi vanami, mikrobusami i autokarami. Świadczymy usługi na terenie Polski i Europy.

http://www.ipbus.eu/ - 13 Sie 2007

JOKA Rent a Car - wypożycz samochód, miej wspaniałą podróż!****

JOKA Rent a Car - oferują wynajem nowych modeli samochodów osobowych dla osób prywatnych i firm. Firma współpracuje z programami ASSISTANCE największych producentów samochodów. Oferują usługi transportowe (przewóz osób) na terenie Europy, na zlecenie osób prywatnych i europejskich towarzystw ubezpieczeniowych.

http://www.joka.com.pl/ - 11 Gru 2000

Limuzyna.pl - wynajem limuzyn****

Wynajem limuzyny z kierowcą, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, wyjazdy turystyczne i biznesowe, transport gości na śluby oraz inne okazje.

http://www.limuzyna.pl/ - 6 Sty 2006

Local Rent a car - wynajem samochodów****

Serwis firmy, zajmującej się wynajmem samochodów w Polsce. Bogata paleta samochodów, cennik, wynajem limuzyn, możliwość rezerwacji auta, ośrodki wynajmu.

http://www.lrc.com.pl/ - 18 Sie 2004

Lubelski katalog motoryzacyjny****

Auto - internetowy katalog branżowy ułatwiający poruszanie się w świecie motoryzacji na terenie Lublina. Wszystko o lubelskich dealerach samochodów, serwisach, komisach samochodowych, autokredytach.

http://www.auto.lublin.pl/ - 14 Lut 2000