KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > wynajem samochodów (272)

Furgon - najtańsza wypożyczalnia samochodów****

Jesteśmy najtańszą wypożyczalnią samochodów w Warszawie, oferującą dobrej klasy pojazdy w pełni sprawne technicznie. Dysponujemy flotą busów renomowanych marek w bardzo ciekawych modelach. Zapewniamy usługi kadry doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

http://www.efurgon.pl/ - 14 Paź 2014

GoGet.pl car sharing - Wrocław****

Pierwsza w Polsce samoobsługowa wypożyczalnia aut w systemie car sharing. Działamy we Wrocławiu oraz w miastach satelickich Wrocławia: Oleśnica, Oława, Trzebnica, Jelcz-Laskowice, Środa Śląska, Oborniki Śląskie, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żorawina, Siechnice, Bielany Wrocławskie.

http://www.goget.pl/ - 8 Sty 2015

GoodRENT Wypożyczalnia Samochodów w Gdańsku****

Prowadzimy wynajem samochodów na terenie Gdańska i okolic. Dostarczamy samochody w naszej wypożyczalni na Lotnisko w Gdańsku. Auta na wynajem są w bardzo dobrej kondycji, regularnie serwisowane. Zobacz naszą ofertę.

http://www.good-rent.pl/ - 5 Paź 2016

GTL-SERVICE - wynajem samochodów****

Przedstawiamy wypożyczalnię samochodów GTL-SERVICE w Pyrzowicach. Oferujemy wynajem aut przy lotnisku Katowice Airport. Tylko u nas najlepsze modele rodzinne i miejsce w atrakcyjnej cenie za dobę.

http://www.gtlcarrental.com.pl/ - 29 Cze 2016

HolidayCar.pl****

Nasza wypożyczalnia busów Rybnik oferuje swym klientom wynajem samochodów oraz busów osobowych. Proponujemy tylko i wyłącznie pojazdy w wieku nie starszym niż 1 rok, dzięki czemu ograniczamy ryzyko wystąpienia awarii na drodze do minimum. Nasi klienci mogą liczyć przy tym na minimum formalności. Warte zaznaczenia jest to, że nasze samochody posiadają wyposażenie, które zapewnia bezpieczne przemieszczanie się.

http://holidaycar.pl/ - 19 Cze 2018

Intbus.pl****

Odwiedzając intbus.pl możesz sprawdzić naszą ofertę dotyczącą przewozów do Niemiec dla pracowników, grup zorganizowanych i osób chętnych odwiedzić swoją rodzinę w Niemczech, Holandii i Belgii. Nasze pojazdy to nowe samochody regularnie serwisowane i poddawane kontrolom technicznym po to, byście mogli Państwo podróżować spokojnie i bezpiecznie.

http://intbus.pl/ - 3 Maj 2018

IPBUS****

Grupa Indywidualnych Przewoźników IPBUS zajmuje się działalnością przewozową. Dysponujemy komfortowymi vanami, mikrobusami i autokarami. Świadczymy usługi na terenie Polski i Europy.

http://www.ipbus.eu/ - 13 Sie 2007

JOKA Rent a Car - wypożycz samochód, miej wspaniałą podróż!****

JOKA Rent a Car - oferują wynajem nowych modeli samochodów osobowych dla osób prywatnych i firm. Firma współpracuje z programami ASSISTANCE największych producentów samochodów. Oferują usługi transportowe (przewóz osób) na terenie Europy, na zlecenie osób prywatnych i europejskich towarzystw ubezpieczeniowych.

http://www.joka.com.pl/ - 11 Gru 2000

Limuzyna.pl - wynajem limuzyn****

Wynajem limuzyny z kierowcą, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, wyjazdy turystyczne i biznesowe, transport gości na śluby oraz inne okazje.

http://www.limuzyna.pl/ - 6 Sty 2006

Local Rent a car - wynajem samochodów****

Serwis firmy, zajmującej się wynajmem samochodów w Polsce. Bogata paleta samochodów, cennik, wynajem limuzyn, możliwość rezerwacji auta, ośrodki wynajmu.

http://www.lrc.com.pl/ - 18 Sie 2004