KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > wynajem samochodów (277)

Flota Auto - wypożyczalnia samochodów Warszawa****

Profesjonalna wypożyczalnia samochodów w Warszawie. Flota Auto zaprasza do współpracy na najwyższym poziomie. Tani wynajem aut osobowych i dostawczych. W ofercie znajdują się także sprawne oraz pojemne busy. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą.

http://www.flotaautowarszawa.pl/ - 4 Mar 2014

FUH AGPO- busy Katowice****

Firma świadczy usługi w zakresie wynajmu komfortowych busów, minibusów, autokarów do realizacji przewozu osób na trasach krajowych i międzynarodowych. Wysokiej klasy pojazdy zapewniające optymalny stopień komfortu oraz wygody. Doświadczona, odpowiedzialna kadra kierowców. Konkurencyjne ceny, bezpieczeństwo, punktualność Indywidualnie dopasowane oferty skierowane zarówno do osób prywatnych jak i firm. Najlepsze standardy obsługi.

http://www.agpo.com.pl/ - 14 Lut 2014

Furgon - najtańsza wypożyczalnia samochodów****

Jesteśmy najtańszą wypożyczalnią samochodów w Warszawie, oferującą dobrej klasy pojazdy w pełni sprawne technicznie. Dysponujemy flotą busów renomowanych marek w bardzo ciekawych modelach. Zapewniamy usługi kadry doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

http://www.efurgon.pl/ - 14 Paź 2014

GoGet.pl car sharing - Wrocław****

Pierwsza w Polsce samoobsługowa wypożyczalnia aut w systemie car sharing. Działamy we Wrocławiu oraz w miastach satelickich Wrocławia: Oleśnica, Oława, Trzebnica, Jelcz-Laskowice, Środa Śląska, Oborniki Śląskie, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żorawina, Siechnice, Bielany Wrocławskie.

http://www.goget.pl/ - 8 Sty 2015

Golden-Cars****

Nasza wypożyczalnia samochodów w Świebodzicach gwarantuje szeroki wybór modeli osobowych na każdą okazję. Na życzenie klienta dowozimy wynajmowane auto pod wybrany adres. Działamy siedem dni w tygodniu przez całą dobę.

http://golden-cars.pl/ - 24 Paź 2018

GoodRENT Wypożyczalnia Samochodów w Gdańsku****

Prowadzimy wynajem samochodów na terenie Gdańska i okolic. Dostarczamy samochody w naszej wypożyczalni na Lotnisko w Gdańsku. Auta na wynajem są w bardzo dobrej kondycji, regularnie serwisowane. Zobacz naszą ofertę.

http://www.good-rent.pl/ - 5 Paź 2016

GTL-SERVICE - wynajem samochodów****

Przedstawiamy wypożyczalnię samochodów GTL-SERVICE w Pyrzowicach. Oferujemy wynajem aut przy lotnisku Katowice Airport. Tylko u nas najlepsze modele rodzinne i miejsce w atrakcyjnej cenie za dobę.

http://www.gtlcarrental.com.pl/ - 29 Cze 2016

HolidayCar.pl****

Nasza wypożyczalnia busów Rybnik oferuje swym klientom wynajem samochodów oraz busów osobowych. Proponujemy tylko i wyłącznie pojazdy w wieku nie starszym niż 1 rok, dzięki czemu ograniczamy ryzyko wystąpienia awarii na drodze do minimum. Nasi klienci mogą liczyć przy tym na minimum formalności. Warte zaznaczenia jest to, że nasze samochody posiadają wyposażenie, które zapewnia bezpieczne przemieszczanie się.

http://holidaycar.pl/ - 19 Cze 2018

Intbus.pl****

Odwiedzając intbus.pl możesz sprawdzić naszą ofertę dotyczącą przewozów do Niemiec dla pracowników, grup zorganizowanych i osób chętnych odwiedzić swoją rodzinę w Niemczech, Holandii i Belgii. Nasze pojazdy to nowe samochody regularnie serwisowane i poddawane kontrolom technicznym po to, byście mogli Państwo podróżować spokojnie i bezpiecznie.

http://intbus.pl/ - 3 Maj 2018

IPBUS****

Grupa Indywidualnych Przewoźników IPBUS zajmuje się działalnością przewozową. Dysponujemy komfortowymi vanami, mikrobusami i autokarami. Świadczymy usługi na terenie Polski i Europy.

http://www.ipbus.eu/ - 13 Sie 2007