KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > wynajem samochodów (277)

JOKA Rent a Car - wypożycz samochód, miej wspaniałą podróż!****

JOKA Rent a Car - oferują wynajem nowych modeli samochodów osobowych dla osób prywatnych i firm. Firma współpracuje z programami ASSISTANCE największych producentów samochodów. Oferują usługi transportowe (przewóz osób) na terenie Europy, na zlecenie osób prywatnych i europejskich towarzystw ubezpieczeniowych.

http://www.joka.com.pl/ - 11 Gru 2000

Limuzyna.pl - wynajem limuzyn****

Wynajem limuzyny z kierowcą, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, wyjazdy turystyczne i biznesowe, transport gości na śluby oraz inne okazje.

http://www.limuzyna.pl/ - 6 Sty 2006

Local Rent a car - wynajem samochodów****

Serwis firmy, zajmującej się wynajmem samochodów w Polsce. Bogata paleta samochodów, cennik, wynajem limuzyn, możliwość rezerwacji auta, ośrodki wynajmu.

http://www.lrc.com.pl/ - 18 Sie 2004

Lubelski katalog motoryzacyjny****

Auto - internetowy katalog branżowy ułatwiający poruszanie się w świecie motoryzacji na terenie Lublina. Wszystko o lubelskich dealerach samochodów, serwisach, komisach samochodowych, autokredytach.

http://www.auto.lublin.pl/ - 14 Lut 2000

Lucky-Travel - Wynajem busów aut 9 osobowych Poznań, Mosina****

Polecamy wynajem busa w firmie Lucky Travel, która działa na terenie Wielkopolski. Renault Trafic - stawiamy na tę markę, dzięki czemu wynajęcie busa u nas jest najzwyczajniej w świecie bardzo dobrą decyzją. Przecież to przestronne busy, bardzo komfortowe, bezpieczne, wyposażone we wszystko co niezbędne. Jednocześnie chcielibyśmy zaznaczyć, że wynajem busa w naszej firmie nie jest wygórowanym wydatkiem.

http://www.lucky-travel.pl/ - 17 Maj 2017

Mago Rent a Car - Wynajem samochodów dostawczych w Rzeszowie i Nowym Sączu****

Strona wypożyczalni samochodów dostawczych i osobowych Mago Rent a Car. Firma oferuje wynajem aut w Rzeszowie i Nowym Sączu.

http://www.magocar.pl/ - 19 Maj 2015

Matthewski - wynajem samochodów na terenie Poznania****

Firma zajmuje się wynajem samochodów osobowych i dostawczych na dobę oraz na dłuższe okresy. Przedsiębiorstwo oferuje nowoczesne i bezpieczne pojazdy. Wypożyczalnia aut działa w Poznaniu.

http://www.wypozycztej.pl/ - 21 Paź 2014

MAX-BUD - Wynajem maszyn budowlanych****

Realizowany przez firmę Max-Bud wynajem maszyn budowlanych pozwoli Państwu skorzystać z nowoczesnych dźwigów i koparek na terenie województwa śląskiego. Oferujemy także kruszywa (zapewniamy własny transport ciężarowy) oraz usługi w zakresie robót drogowych.

http://www.max-bud.com/ - 31 Mar 2016

Maxibusy - wynajem samochodów dostawczych w Warszawie****

Prowadzona przez firmę Maxibusy wypożyczalnia samochodów dostawczych prowadzi tani i realizowany na dogodnych warunkach wynajem busów. Naszą siedzibę znajdą Państwo w Warszawie.

http://www.maxibusy.pl/ - 14 Kwi 2016

Mechanika pojazdowa, blacharstwo, transport - dolnyśląsk ****

Konkret, Oleśnica, woj. dolnośląskie - wypożyczalnia samochodów osobowych oraz wypożyczalnia samochodów dostawczych. W ofercie też mechanika pojazdowa, blacharstwo - naprawy blacharsko lakiernicze. Firma oferuje także transport - usługi transportowe.

http://www.konkret.comweb.pl/ - 9 Paź 2007