KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Targi i wystawy (422)

Biuro Reklamy S.A. - Zarząd Targów Warszawskich*****

Zarząd Targów Warszawskich Biura Reklamy S.A. jest największym organizatorem targów i wystaw w Warszawie. Biuro organizuje dwadzieścia jeden corocznych i dwuletnich wystaw specjalistycznych. Na stronach umieszczono kalendarz imprez, a dalsze podstrony przedstawiają szczegółowy opis poszczególnych imprez.

http://www.brsa.com.pl/ - 14 Lut 2000

Brill AV Media - kompleksowa organizacja imprez*****

Brill AV media jest międzynarodową firmą działającą od wielu lat na rynku usług audiowizualnych. Zajmujemy się doradztwem z zakresu event engeenering i organizacją różnych form eventów: pokazów mody, konferencji, targów, imprez promocyjnych oraz wielu innych. Posiadamy własne systemy wizyjne, nagłośnieniowe, oświetleniowe, tłumaczeń symultanicznych i do głosowań. Naszym atutem jest doświadczona i wyedukowana oraz stale podnosząca swoje kwalifikacje kadra pracowników. Systematyczne inwestycje oraz dostęp do baz sprzętowych całej Grupy Brill AV Media pozwala nam być liderem pod względem technologicznym, jak i ilości własnego sprzętu technicznego.

http://www.brillavmedia.pl/ - 12 Paź 2010

Damiless*****

Damiless specjalizuje się w organizacji szkoleń, konferencji, seminariów, zjazdów, bankietów itp. Na stronie poznasz szczegółową ofertę firmy.

http://www.damiless.pl/ - 4 Lis 2001

Inexpo*****

Strona poznańskiej agencji targowej oferującej pełen zakres usług związanych z wystawiennictwem.

http://www.inexpo.com.pl/ - 30 Mar 2000

ISO- online*****

Internetowy Vortal w którym znajdziecie katalog firm, a także giełda pracy, giełda sprzętu, imprezy targowe, technologia, ISO, zarządzanie.

http://www.iso.pl/ - 28 Sie 2000

Międzynarodowe Targi Gdańskie*****

Firma specjalizuje się w organizacji międzynarodowych imprez targowych dla wielu dziedzin gospodarki, jest założycielem Polskiej Korporacji Targowej. Ponadto organizuje imprezy branżowe, targowo-wystawiennicze, kongresy i konferencje, seminaria i szkolenia, zjazdy i zloty, pokazy lotnicze, jarmarki, imprezy plenerowe i masowe, wystawy gospodarcze poza granicami kraju i w regionach. Serwis prezentuje tereny targowe, przedstawia plan imprez, informacje prasowe oraz zawiera formularz zgłoszeniowy.

http://www.mtgsa.com.pl/ - 15 Lut 2005

Międzynarodowe Targi Poznańskie*****

Witryna MTP kompleksowo informuje o działalności targów. Strony zawierają kalendarz i omówienie przyszłych imprez targowych i pozatargowych, regulamin uczestnictwa, formularze zgłoszeniowe oraz szereg innych użytecznych wystawcom wiadomości.

http://www.mtp.com.pl/ - 17 Lut 2005

OPENKontakt - Międzynarodowe Centrum Biznesu*****

Vortal w trzech językach - polskim, angielskim i rosyjskim. Giełda ofert i katalog firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Przeznaczony zarówno dla dużych korporacji jak i małych firm, które wykorzystują lub chcą wykorzystywać zasoby i możliwości internetu do nawiązywania kontaktów i efektywnego poszerzania rynków zbytu. Ponadto informacje finansowe i gospodarcze (kursy walut, podatki, notowania giełdowe) oraz inne.

http://www.openkontakt.com/ - 10 Lip 2001

Ośrodki Konwerencyjne - wyszukiwanie miejsc konwerencyjnych i szkoleń*****

Osrodki-konferencyjne.pl - jest to najnowsza baza ośrodków konferencyjnych, miejsc szkoleniowych. Dzięki prostej budowie oraz szerokiej ofercie można wyszukać ciekawe miejsca na organizację konferencji, bankietów, szkoleń, spotkań biznesowych, eventów, imprez firmowych

http://www.osrodki-konferencyjne.pl/ - 12 Lip 2010

POLFAIR - Polska Korporacja Targowa - Poznań*****

Serwis Polskiej Korporacji Targowej służy odwiedzającym bazą Członków Polskiej Korporacji Targowej (wyszukiwanie alfabetyczne), wykazem wszystkich targów odbywających się danego roku w Polsce (wyszukiwanie wg. branży, miejsca oraz zaawansowane) oraz raportami targów z lat ubiegłych.

http://www.polfair.com.pl/ - 4 Lis 2002

Informacje dodatkowe