KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Targi i wystawy (422)

Targi****

Serwis gromadzący informacje o targach, konferencjach i seminariach odbywających się w Polsce i za granicą. W bazie danych znajdują się liczne hotele i centra konferencyjne.Turystyka biznesowa.

http://targi.fair.pl/ - 13 Lut 2004

Targi Kielce - centrum targowe****

Witryna prezentująca Centrum Targowe Kielce, dysponujące terenami ekspozycyjnymi o powierzchni 120.000 m2. Na stronach zawarto kalendarz imprez oraz przedstawiono wykaz firm biorących udział w targach.

http://www.ctk.com.pl/ - 16 Lut 2005

Targi Kielce - organizatorzy targów, targi w polsce, konferencje****

Targi Kielce - dródzy co do wielkości organizatorzy targów w Polsce. Posiadamy nowoczesne Centrum Konferencyjne w którym organizowane są międzynarodowe konferencje.Wyspecjalizowany organizator branżowych targów dla przemysłu, budownictwa i wojska.

http://www.targikielce.pl/ - 15 Kwi 2003

Targi, wystawy, obsługa targów, stoiska targowe - Expostyl - kompleksowa obsługa imprez targowych****

Targi, wystawy, obsługa targów, stoiska targowe - Expostyl oferuje kompleksową obsługę imprez targowych, organizację, projektowanie oraz wykonawstwo stoisk wystawienniczych w kraju oraz za granicą. Na stronie: oferta, informacje o klientach, przykładowe stoiska.

http://www.expostyl.pl/ - 26 Mar 2003

Targi.com - Targi i Wystawy w Polsce****

Targi.com: portal prezentujacy targi i wystawy odbywajace sie w Polsce. Wyszukiwarka imprez, aktualne informacje targowe, hotele - wysoka funkcjonalność i przejrzystość.

http://tau3.ceti.pl/~wpartner/ - 13 Lut 2004

Techniczna obsługa imprez.****

Audio - wizualna obsługa imprez. Widowiska multimedialne i realizacje kamerowe. Projekcje i wizualizacje.

http://www.ation.pl/ - 21 Sie 2012

TECON-SERVICE zabudowa stoisk targowych.****

Firma Tecon-Service Zabudowa Stoisk Targowych poleca stoiska targowe, stoiska wystawiennicze-budowa stoisk targowych. Na stronie internetowej oferuje projektowanie stoisk targowych oraz zabudowę stoisk targowych. Architektura wnętrz.

http://www.tecon.poznan.pl/ - 5 Maj 2011

Upshot Expo Service | Marketing | Kreacja****

Upshot jest firmą świadczącą usługi typu full service w dziedzinie reklamy i marketingu, z siedzibą w Kielcach. Oferta firmy to usługi oferowane przez trzy niezależne działy expo service, marketing, kreacja. Podstawowe z nich to: reklama, projektowanie i budowa stoisk targowych, materiały wystawiennicze, hostessy, akcje promocyjne, badania marketingowe, budowanie baz danych, tworzenie haseł reklamowych, identyfikacja wizualna, projektowanie stron www.

http://www.upshot.pl/ - 21 Lut 2008

VIP Expo****

Samodzielny wykonawca stoisk i zabudowy wystawienniczej.

http://www.targi-expo.com/ - 24 Mar 2009

Wirtualny Nowy Przemysł****

Portal gospodarczy wydawcy miesięcznika Nowy Przemysł. Zawiera przegląd najnowszych informacji ekonomicznych, artykuły z miesięcznika Nowy Przemysł, kalendarium imprez targowych w Polsce, relacje i zapowiedzi konferencji z otoczenia przemysłu.

http://www.wnp.pl/ - 27 Wrz 2004