KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Targi i wystawy (422)

Namioty targowe***

Organizujesz targi i zależy Ci na tym, aby stworzyć niezapomnianą atmosferę sprzyjającą klimatowi biznesowemu? Wyjdź poza szablony i zaskocz swoich partnerów. Skorzystaj ze specjalnej hali targowej, którą możesz dopasować idealnie do swoich potrzeb.

http://www.neptunus.pl/targi - 5 Kwi 2013

Namioty wystawowe***

Mobilne namioty wystawowe zyskują coraz większa popularność. Łatwość przenoszenia z miejsca na miejsce, możliwość rozłożenia niemal w każdym miejscu powoduje, że często takie namioty przewyższają swoje tradycyjne odpowiedniki pod kontem ergonomiczności.

http://www.neptunus.pl/hale-wystawowe - 5 Kwi 2013

Omni-Art s.c.***

Firma Omni-Art specjalizuje się w realizacji usług związanych z wystawiennictwem targowym, obsługą sympozjów, zjazdów (poligrafia, stoiska, kontakty handlowe). Na stronie znajdziecie szczegóły oferty.

http://www.omniart.com.pl/ - 27 Mar 2000

Organizacja wydarzeń i imprez firmowych oraz prywatnych.***

Oferta kompleksowej organizacji imprez i wydarzeń firmowych i prywatnych. Wynajem i organizacja zaplecza technicznego. Obsługa prawna i organizacyjna. Specjalna oferta dla organizacji pozarządowych.

http://www.event.com.pl/ - 4 Paź 2005

PAPIER Sp. z o.o.***

PAPIER Sp. z o.o. - hurtowa sprzedaż, eksport i import: papier, kartony, tektury, przetwory papiernicze, opakowania z papieru i tektury, artykuły biurowe i materiały piśmienne. Firma organizuje także targi papiernicze TARGOPAP.

http://www.papier.com.pl/ - 10 Mar 2000

Pol - Serwis***

Witryna firmy "Pol - Serwis" oferującej kompleksową organizację imprez targowych czy budowy stoisk. Na stronie oprócz oferty i zdjęć dotychczasowych osiągnięć także dane teleadresowe.

http://www.pol-service.com.pl/ - 4 Wrz 2001

Poradnik Początkującego Allegrowicza***

Bezcenna wiedza o transakcjach na aukcjach internetowych. Porady jak nie dać się oszukać ani naciągnąć, najlepsze linki, podstawowe informacje dla początkujących, dokładny opis zagrożeń, kofliktów i wypowiedzi bez moderacji.

http://www.ppa.boo.pl/ - 29 Mar 2004

Portal branży spawalniczej espaw.pl***

Portal spawalniczy espaw.pl zawiera najnowsze informacje branżowe, informacje o szkoleniach i seminariach spawalniczych a także opis technologii spawania i zgrzewania metali. Serwis dla spawaczy i spawalników. Na stronie znajdziemy również branżowy katalog firm, giełdę spawalniczą a także oferty pracy dla spawaczy. Dla osób poszukujących więcej iformacji dostępne jest forum spawalnicze. espaw.pl to niezbędna dawka teorii poparta praktyką spawalniczą.

http://espaw.pl/ - 3 Kwi 2012

Promocja***

Promocja - Przedsiębiorstwo Organizacji Wystaw i Obsługi Targów. Strony zawierają informacje o korzyściach płynących z uczestnictwa w wystawach itp.

http://www.promocja-w-gola.com.pl/ - 18 Kwi 2000

Przewóz dzieł sztuki - Sztuka Piękna.***

Universal Express Fine Arts (UESP) zapewnia najlepsze usługi transportowe i magazynowe dla klientów z branży dzieł sztuki - galerii, muzeów oraz kolekcjonerów w Polsce i na świecie. Doświadczenie, bezpieczeństwo - fachowość.

http://www.uesp.pl/ - 1 Lut 2010