KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Targi i wystawy (422)

Symposium Cracoviensis - Konferencje*****

Witryna firmy Symposium Cracoviensis organizującej konferencje, wystawy, szkolenia. Na stronie znajdziesz oferte oraz przeczytasz co nieco o firmie.

http://www.symposium.pl - 23 Cze 2000

Targi eHandlu Poznań 2013*****

Targi ehandlu w Poznaniu 2013 - Pielęgnuj swoją firmę z agencją Semahead. Agencja Semahead na targach ehandlu w Poznaniu!

http://targi.semahead.pl/ - 25 Kwi 2013

Targi Ślubne*****

Targi Ślubne - ogólnopolski serwis dla wystawców targów ślubnych dla narzeczonych.

http://www.informatortargowy.pl/ - 1 Kwi 2005

Vortal zajmujący się branżą wystawienniczą.*****

Aktualne informacje z branży wystawienniczej i targowej. Porady jak zaprojektować i wykonać atrakcyjne stoisko na targi, konferencje. Kalendarz imprez, targów, szkoleń. Sklepik internetowy.

http://stoisko.pl/ - 3 Sty 2001

Adnap - zabudowa targowa****

Profesjonalna budowa stoisk targowych to specjalność firmy AdNap, która świadczy kompleksowe usługi w danym zakresie. Nie tylko wykonuje, ale też montuje stoiska, które następnie udostępnia swoim klientom. Proponuje stoiska standardowe, a także indywidualne. Wykonuje je nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Chcąc sprostać najśmielszym oczekiwaniom klientów, gwarantuje zupełnie indywidualne podejście do każdego zlecenia. Usługi te świadczy głównie w Warszawie, Poznaniu i Kielcach. Klientom, którzy potrzebują fachowej porady, zapewnia pomoc na każdym etapie współpracy. Szukając solidnego wykonawcy stoisk targowych, warto zajrzeć na stronę firmy AdNap. To rzetelny i godny polecenia partner, który doskonale wie, jak bardzo w każdym biznesie liczy się jakość i zadowolenie klientów.

http://adnap.pl/ - 29 Sie 2017

Adsystem.pl - Systemy wystawiennicze, stoiska****

Adsystem.pl - Systemy wystawiennicze, stoiska, stojaki, systemy wystawiennicze, BTL, systemy bannerowe, stand, stand reklamowy, reklama wizualna, reklama, rollup, stoiska promocyjne, stoiska reklamowe.

http://www.adsystem.pl/ - 18 Mar 2004

Agencja Hostess i Modelek || Creative Agency****

Wynajem hostess na targi, konferencje, bankiety, akcje promocyjne, eventy firmowe. Wynajem fotomodelek i modelek na pokazy, do sesji zdjęciowych, do reklam oraz na wydarzenia specjalne. Profesjonalne podejście do każdego klienta. Działamy na terenie całego kraju i za granicą. Znajomość wielu języków obcych przez nasze hostessy pozwala na wysokiej klasy obsługę gości zagranicznych. Współpracujemy z największymi firmami w Polsce, jak i z mniejszymi przedsiębiorstwami. Wyróżnia nas na rynku świetny kontakt i relacje partnerskie na lata jakie budujemy z naszymi klientami.

http://creative-agency.pl/ - 16 Gru 2016

Agencja ONE MLN kolportaż i dystrybucja ulotek gazetek****

Agencja Reklamowa ONE MLN zajmujemy się dystrybucją i kolportażem ulotek, gazet, materiałów reklamowch oraz samplingami. Wynajem Hostess to jedna z naszych kluczowych usług

http://www.one-mln.pl/ - 25 Lip 2015

AKNF: Imprezy integracyjne, rejsy dla firm i szkolenia na Mazurach****

Firma organizuje imprezy integracyjne i motywacyjne na Mazurach. Specjalizuje się w sportach wodnych, głównie żeglarstwie. W ofercie znajdują się również: organizacja konferencji, szkolenia personalne i wiele innych.

http://www.integracyjne.com/ - 21 Wrz 2004

AMR Campania - reklama, dekoracje, stoiska targowe****

Agencja reklamy AMR Campania w naszej ofercie kampanie reklamowe, dekoracje, stoiska targowe, reklama zewnętrzna, systemy informacji wizualnej, kalendarze, terminarze.

http://www.campania.pl/ - 9 Wrz 2005

Informacje dodatkowe