KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Targi i wystawy (422)

Centrum konferencyjne Warszawa****

Firma Mazurkas (Centrum konferencyjne w Warszawie) posiada w swojej ofercie kompleksową organizację imprez, wraz z pełną obsługą techniczną. Firma oferuje różnego rodzaju imprezy, od konferencji, po przyjęcia weselne.

http://www.mazurkashotel.pl/ - 13 Sie 2013

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne BusinessRoom****

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne BusinessRoom to idealne miejsce do organizacji szkoleń, konferencji oraz spotkań biznesowych.

http://www.businessroomwarszawa.pl/ - 8 Cze 2017

Częstochowskie Targi Budownictwa****

Strona majaca na celu promocję Częstochowskich Targów Budownictwa. Znajdziesz tu informacje o wystawcach, regulaminie targów, formach prezentacji i planie stoisk.

http://www.ctb.buduj.pl/ - 17 Paź 2001

Darmowe konkursy i promocje - ofree.pl****

Serwis ofree.pl, to strona poświęcona szczególnie tematyce smart shoppingu, znajdziesz na niej darmowe konkursy internetowe i tradycyjne, aktualne promocje i zniżki do wielu sklepów oraz kupony rabatowe, bony, vouchery i kody na zakupy. W serwisie znajdują się także ciekawe artykuły i porady na temat robienia tanich zakupów, oszczędzania oraz zarabiania pieniędzy. Na stronie znajdziesz też mnóstwo gadżetów i próbki perfum oraz kosmetyków, które można pobrać zupełnie za darmo wprost od ich producentów. Dzięki Ofree odkryjesz wiele możliwości na tanie zakupy internetowe.

http://www.ofree.pl/ - 2 Paź 2013

Degustacje i stoiska degustacyjne****

Strona poświęcona tematyce prowadzenia akcji degustacyjnych oraz stoiskom do degustacji. Na stronie zaprezentowano wiele ciekawych stoisk do degustacji i promocjii. Firmy zajmujące się organizacją degustacji i sprzedające stoiska degustacyjne - stendy.

http://www.degustacja.com.pl/ - 26 Mar 2003

Drukarnia Wielkoformatowa Pruszków****

Jesteśmy drukarnią wielkoformatową. Oferujemy wydruki na różnych materiałach. Naszą specjalnością są tapety, tablice, roll-upy, banery, naklejki. Projektujemy!

http://www.impress-studio.com.pl/ - 5 Kwi 2013

Drużyna Wojów Piastowskich Jantar****

Organizacja pokazów i festynów związanych z kulturą średniowieczną.

http://www.jantar-woj.com/ - 21 Sie 2003

ECU Marketing****

ECU Marketing to wiodący polski organizator seminariów, kongresów i warsztatów w dziedzinach: marketingu, komunikacji, CRM oraz e-commerce. ECU Marketing jest częścią European Conferences United (ECU) - holenderskiej firmy, specjalizującej się w przekazywaniu profesjonalistom branżowych informacji poprzez kongresy, konferencje, warsztaty oraz kursy korespondencyjne.

http://www.ecu-marketing.pl/ - 29 Sty 2004

Europejski Kongres Mobilności pracy - Delegowanie pracowników****

Europejski Kongres Mobilności Pracy. Warsztaty i prelekcje. Zobacz fotorelację, aktualności i tematy przerabiane podczas konferencji. Zapisz się jako członek i dołącz do naszej społeczności.

http://inicjatywa.eu/ - 28 Sty 2017

Expo Line****

Firma zajmuje się organizacją wystąpień firm na targach zagranicznych, projektowaniem stoisk targowych, wykonawstwem zabudowy i wyposażaniem stoisk targowych "pod klucz" itp. Strony zawierają omówienie oferty firmy.

http://www.expoline.pol.pl/ - 23 Cze 2000

Informacje dodatkowe