KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Targi i wystawy (422)

"Fairtex-Service" - Przedsiębiorstwo Usług Targowych****

Zajmujemy się kompleksową obsługą targów, od zabudowy stoisk począwszy, poprzez rezerwację kwater, aż po obsługę stoiska przez profesjonalne hostessy. Posiadamy własne magazyny o łącznej powierzchni ponad 600m2, stolarnię. Dysponujemy również własnym transportem, zapleczem materiałowym pozwalającym na zabudowanie w projektach standardowych opartych na systemie OCTANORM ponad 2000m2. Ponadto możemy stoiska całkowicie umeblować, wyposażyć w sprzęt kuchenny, naczynia itp. Posiadamy rekomendacje MTP. Więcej informacji na naszych stronach!

http://www.fairtex.jms.pl/ - 27 Kwi 2001

Firmy-szkoleniowe.net - szkolenia nad morzem****

Blog poświęcony informacjom na temat szkoleń dla firm organizowanych w Polsce. Opisy odbywających się szkoleń i seminariów. Przegląd oferty sal szkoleniowych dla przedsiębiorstw do wynajęcia nad morzem.

http://firmy-szkoleniowe.net/ - 23 Kwi 2014

Focus - dofinansowanie targów, pozyskiwanie pieniędzy, środki unijne, import, eksport, handel.****

Focus, dofinansowanie targów, fundusze, pozyskiwanie pieniędzy, eksport, import, Częstochowa, czestochowa, handel zagraniczny, targi, Unia Europejska, targi w Polsce, targi zagranicą, dofinansowania eksportu, współpraca zagraniczna.

http://www.focustrade.pl/ - 17 Lis 2006

Fotobudka na imprezę****

Fotobudka to ciekawa rozrywka na Twoją imprezę.To zwariowana sesja zdjęciowa bez udziału fotografa,za to z mnóstwem gadżetów do wykorzystania, które pobudzą wyobraźnię i dostarczą wyjątkowych zdjęć, drukowanych w zaledwie w kilkanaście sekund! FOTOBOX uwieczni wyjątkowe chwile ze znajomymi zebrane również na płycie CD jako dodatkowa pamiątka. Może także spełniać funkcję powierzchni reklamowej dla firmy lub dekoracji dostosowanej do konwencji danej imprezy. Wszystko to zgodnie z Twoimi życzeniami i potrzebami. Fotobudka zapewni mnóstwo zabawy i spontanicznej ekspresji Tobie i Twoim gościom.

http://www.funnyfotobox.pl/ - 1 Maj 2013

Galeria ozdób choinkowych - Calik. Kraków****

Galeria Calik. Producent ozdób choinkowych. Na stronie znaleźć można informacje o firmie oraz o produktach (owalne oraz formy).

http://www.calik.pl/ - 13 Gru 2005

Galeria Panorama - centrum handlowe w Warszawie****

Galeria Panorama to kameralne a zarazem ekskluzywne miejsce dla najbardziej wymagających Klientów. Różnorodna oferta sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zapraszamy na zakupy 7 dni w tygodniu.

http://www.galeria-panorama.pl/ - 16 Maj 2014

Hale Namiotowe - Lesław Ciasnocha****

Witamy! Firma oferuje Państwu możliwość wynajmu bądź zakupu systemów przenośnych hal namiotowych i namiotów imprezowych, przedstawionych na stronach www.

http://www.hale.namiotowe.pl/ - 31 Maj 2000

Hotel Belvedere**** - Zakopane****

Hotel położony jest w spokojnej dzielnicy miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Narodowego Parku Tatrzańskiego, przy jednej z najpiękniejszych dolin tatrzańskich - Doliny Białego.

http://www.belvederehotel.pl/ - 2 Lut 2004

IDG Expo****

Firma ta organizuje konferencje i wystawy, poświęcone szeroko rozumianej branży IT oraz realizuje projekty serwisów Internetowych oraz aplikacji multimedialnych.

http://www.idgexpo.com.pl/ - 27 Mar 2000

Impuls manager Agencja Reklamowa Sp. z o.o.****

Na stronie znaleźć można podstawowe informacje dotyczące działania agencji, zakres świadczonych usług, jej dorobek i możliwości.

http://www.impman.pl/ - 12 Wrz 2001