KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Targi i wystawy (422)

INTERSERVIS Sp. z o.o.****

INTERSERVIS - Biuro Targów. Firma z dziesięcioletnią tradycją, zajmująca się organizowaniem imprez targowych oraz obsługą podmiotów gospodarczych. Znajdziesz tutaj szereg informacji na temat targów, zabudowy stoisk, aktualności oraz szczegółową mapkę targów.

http://www.interservis.pl/ - 24 Sie 2001

Intra-Biznes - szkolenia menadżerskie****

Jesteśmy firmą oferującą szkolenia biznesowe i menadżerskie dla kadry kierowniczej. Wśród wielu zagadnień poruszanych podczas zajęć jest m.in. metodyka mediacji, umiejętność podejmowania asertywnych decyzji a także sposoby ograniczenia stresu. Wszystkie te zagadnienia przydają się w praktyce. Dzięki innowacyjnym metodom stosowanym podczas szkoleń uczestnicy bardzo szybko zdobywają zarówno wiedzę teoretyczną jak i umiejętności praktyczne. Jeśli poszukujesz dobrej firmy szkoleniowej skontaktuj się z nami.

http://www.intra-biznes.pl/ - 21 Paź 2015

Jak rozpocząć międzynarodową karierę****

Jak rozpocząć międzynarodową karierę - konferencja ma na celu ukazanie studentom, absolwentom oraz przedsiębiorcom możliwości wejścia na międzynarodowy rynek pracy.

http://www.wsiz.rzeszow.pl/kariera/ - 19 Paź 2001

Jarmark Legnica****

Strona Legnickiego Jarmarku znajdującego się na Rynku w Legnicy. Stragany handlowe, budki drewniane. Jarmark Świąteczny, ozdoby świąteczne, atrakcje dla dzieci

http://jarmark.legnica.pl/ - 13 Kwi 2017

Kalendarze reklamowe, profesjonalne wizytówki firmowe i inne upominki reklamowe- LAW****

Leszczyńska Agencja Wydawnicza - jedna z największych w Polsce agencji wydawniczo-reklamowych zajmujących się między innymi produkcją kalendarzy reklamowych. W ofercie kalendarzyki kieszonkowe oraz kalendarze planszowe książkowe i biurkowe jak również trójdzielne ścienne. Oferujemy także profesjonalne wizytówki firmowe jak również upominki reklamowe takie jak długopisy firmowe z nadrukiem. Zapraszamy także do skorzystania z naszej oferty na druk ulotek.

http://www.law-reklama.pl/ - 25 Lut 2013

Konferencje kongresy seminaria wystawy****

Baza konferencji, kongresów, seminariów. Konferencje: naukowe, medyczne, handlowe i wiele innych. Konferencje, kongresy, seminaria - miejsca oraz organizatorzy z całej Polski i nie tylko. Aktualne terminy, programy konferencji wraz z danymi adresowymi.

http://www.konferencje24h.pl/ - 13 Wrz 2007

Konferencje Polskie****

Strona zawiera informacje o konferencjach, szkoleniach, targach i wystawach organizowanych przez lubelską firmę Konferencje Polskie.

http://www.konferencje.lublin.pl/ - 28 Sie 2000

Meetings Management - turystyka biznesowa, konferencje, kongresy****

Serwis zajmuje się turystyką biznesową w najszerszym tego słowa znaczeniu. Na jego stronach można znaleźć informacje o wydarzeniach w branży, doniesienia o targach i kongresach, opinie i porady na temat organizacji i realizacji konferencji i wyjazdów incentive, spis obiektów dysponujących noclegami i salami konferencyjnymi.

http://www.meetingspoland.pl/ - 9 Gru 2003

Międzynarodowe Targi Katowickie****

Strona Międzynarodowych Targów Katowickich należących do grona najbardziej liczących się organizatorów targów w Polsce. W serwisie terminy najbliższych targów, terminarz oraz dane teleadresowe.

http://www.mtk.katowice.pl/ - 4 Wrz 2001

Międzynarodowe targi kosmetyczne LNE****

LNE to profesjonalne czasopismo kosmetyczne, z którego inicjatywy dwa razy do roku organizowane są międzynarodowe targi kosmetyczne w Krakowie. Każdy kongresowy weekend oznacza możliwość uczestnictwa w licznych inspirujących wykładach, warsztatach i pokazach. To również okazja do spotkania się z ekspertami-praktykami. Zajęcia dzielą się na kilka grup tematycznych z zakresu zdrowia i urody. Z kolei dla firm z branży beauty jest to okazja do zaprezentowania swojej oferty kolegom po fachu i potencjalnym klientom. Najlepsze firmy są odznaczane wyróżnieniem Innowacji LNE.

http://lne.pl/ - 1 Lip 2017