KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Targi i wystawy (422)

Mondo Models Poznań agencja modelek i hostess****

Mondo Models to agencja specjalizująca się w wynajmie modelek i hostess na różnego rodzaju eventy, takie jak: targi gale bankiety konferencje imprezy firmowe sesje zdjęciowe akcje promocyjne

http://www.mondomodels.pl/ - 11 Lut 2018

Monter-Vis****

Strona firmy Monter-Vis, oferującej profesjonalne systemy wystawiennicze. W katalogu znajdują się zabudowy stoisk handlowych i targowych.

http://www.monter-vis.pl/ - 1 Mar 2019

Obsługa techniczna konferencji -Warszawa****

Jesteśmy odpowiednią firmą, która profesjonalnie i kompleksowo obsłuży wszelkie eventy i imprezy firmowe, od konferencji po kongresy międzynarodowe. Zapewniamy pełny zakres usług obsługi technicznej. Sprawdź naszą ofertę na stronie internetowej.

http://www.2loud.pl/ - 14 Sty 2011

Paryżanka Rzeszów****

Paryżanka to połączenie sklepu odzieżowego z Salonem Bielizny. Świadczymy usługi z zakresu brafittingu oraz udzielamy porad w zakresie stylizacji ubioru

http://www.paryzanka.eu/ - 10 Sty 2016

Pentagos Hostessy Poznań****

Firma PENTAGOS działa na rynku od wczesnych lat 90 - tych.W naszej bazie znajdziecie Państwo hostessy, tłumaczki, fordanserki, a także modelki i modeli.

http://hostessy-poznan.pentagos.pl/ - 27 Paź 2016

PLANDEK-POL Plandeki przyczepowe****

Wieloraką ofertę plandek samochodowych przyszykował dla swoich klientów Plandek-Pol. Produkty firmy wykonane są z najwyższej klasy towarów, w różnych kolorach zapewnianych przez sprawdzone, renomowane hurtownie. Owocuje to plandekami odpornymi, estetycznymi i trwałymi. A przygotowują je na samochody osobowe, samochody dostawcze, samochody ciężarowe, przyczepy samochodowe, namioty, hale namiotowe i ogródki restauracyjne. Ich wyroby pojawiają się także nad oknami sklepów i punktów usługowych jako praktyczne, chroniące przed zacinającym deszczem lub mocnym słońcem markizy. Na każdym z oferowanych przez nich produktów przygotować mogą także nadruki i to zarówno przekazane przez klienta, jak i samodzielnie zaprojektowane. Są elastyczni, pracują w czasie ustalonym z klientem, Nadruki mogą być zarówno wielokolorowe, jak i wielkoformatowe - przyciągają wtedy uwagę ewentualnych klientów. Więcej informacji o firmie i jej ofercie znaleźć można na stronie internetowej.

http://www.plandekizielonagora.pl/ - 28 Lis 2012

PMH Media - wypożyczalnia sprzętu multimedialnego.****

Przedmiotem naszej działalności jest wynajem sprzętu multimedialnego takiego jak telewizory, projektory, ekrany projekcyjne oraz inne. Specjalizujemy się również w obsłudze technicznej wydarzeń. W naszej ofercie znajdą Państwo sceny, nagłośnienie oraz oświetlenie.

http://www.pmhmedia.pl/ - 4 Sie 2017

Polexpo - targi zagraniczne****

Strona internetowa firmy Polexpo Exhibitions Sp. z o.o. specjalizującej się w projektowaniu i wykonawstwie zabudów targowych dla firm. Realizujemy zamówienia w Polsce i za granicą. Więcej informacji na naszej stronie.

http://polexpo.pl/ - 17 Sie 2017

Polmet Ermaksan Prasa Krawędziowa****

Polmet profesjonalna sprzedaż i serwis maszyn do metalu wielu znanych firm. Bogata oferta

http://www.ermaksan.pl/ - 30 Lip 2008

Producenci poręczy****

Zachęcamy wszystkich wystawców oraz zwiedzających do wzięcia udziału w naszych targach wnętrzarskich. Są one szansą na nawiązanie relacji biznesowych, a także na podpisanie umów handlowych. Możesz zaprezentować swoją firmę w korzystny sposób i zgromadzić przydatne informacje na temat rynku. Na naszej stronie będą mogli Państwo uzyskać więcej informacji oraz zapoznać się z programem targów. Zapraszamy.

http://www.targiwnetrzarskie.pl/ - 19 Cze 2013

Informacje dodatkowe