KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Targi i wystawy (422)

Projektowanie, zabudowa stoisk targowych - Redexpo****

Redexpo.pl oferuje Państwu projektowania stoisk targowych. W ofercie znajduje się również zabudowa stoisk targowych. Każdy klient znajdzie odpowiednie dla siebie stoisko na targi.

http://www.redexpo.pl/ - 3 Sty 2013

Przeprowadzki w Łodzi****

Myślisz o przeprowadzce do innego miasta warty w tym celu wynająć firmę zajmującą się przeprowadzaniem profesjonalnych przeprowadzek. Dzięki skorzystaniu z usług takiej firmy najczęściej zapominasz o trudach przeprowadzki.

http://www.autor-lodz.pl/ - 10 Cze 2016

Reklama, Film, Strony internetowe- katowice, kraków, olkusz, chrzanów****

Bimage to skrót od Biznes Image, czyli wizerunek firmy. Tworzymy strony internetowe, filmy i reklamę w internecie i w świecie w sposób nowatorski, korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia w mediach oraz przy organizacji imprez o znaczeniu międzynarodowym. Produkujemy filmy reklamowe w jakości fullhd lustrzankami z pełną stabilizacją na potrzeby telewizji, internetu lub na płytach dvd/br. Realizujemy również sesje zdjęciowe produktów oraz sesje reklamowe z udziałem modelek. Strony internetowe budujemy w oparciu o CMS, który jest bardzo prosty w obsłudze i nie tak skomplikowany jak Joomla czy Wordpress. Do każdej strony internetowej przygotowujemy najpierw indywidualny projekt graficzny według wskazań Zamawiającego. Organizujemy również branżowe targi oraz festiwale tematyczne według własnego pomysłu i pełnym agencyjnym zaangażowaniem. Od koncepcji przez realizację do promocji i relacji. Zajmujemy się również reklamą zewnętrzną.

http://www.bimage.pl/ - 12 Kwi 2016

Reklama Kraków - Krakowskie Centrum Reklamy****

Zajmujemy się ... ... działaniami szeroko pojętej reklamy, kładąc nacisk na rzetelność naszych usług. Nasza firma powstała z myślą o wszystkich tych, którzy szukają profesjonalnych rozwiązań za rozsądną cenę. W naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt pozycji, które mają usprawnić wizerunek Państwa firmy lub produktu sprzedaży.

http://www.krakowskiereklamy.pl/ - 28 Sty 2011

Roll up****

Internetowy sklep z tanimi stojakami reklamowymi typu roll up. Nasze banery są najwyższej jakości, lekkie i łatwe w transporcie. Polecamy agencją reklamowym i marketingowym.

http://www.initi.pl/ - 12 Sty 2012

Sala konferencyjna Warszawa****

Zapraszamy do Blue Tower. Oferujemy nowoczesną salę konferencyjną zlokalizowaną w centrum Warszawy. Dysponujemy również własnym cateringiem

http://konferencje.bluetower.com.pl/ - 29 Lip 2013

Sale konferencyjne i-view meetings****

Sale konferencyjne o powierzchni ponad 250 metrów kwadratowych w centrum Warszawy. Organizujemy szkolenia, warsztaty, konferencje, spotkania biznesowe. W ofercie również wynajem nowoczesnej fokusowni z pełną obsługą.

http://i-viewmeetings.pl/ - 10 Lut 2016

Shogun Pasada Fuks golden retriever****

Strona poświęcona psu rasy golden retriever o iminiu Fuks Shogun Pasada zdobywcu wielu nagród wtym mistrza Polski i najlepszego psa rasy

http://www.shogun_pasada.republika.pl/ - 22 Mar 2007

Sitpol Sp. z o.o. - trybuny mobilne szwedzkiej firmy SitDown****

Modułowe trybuny składane - wynajem i montaż. Lekkie, mobilne siedziska o światowym standardzie na każdy typ imprez masowych. Krzesełka dla widowni do 3500 osób (trybuny również z zadaszeniem).

http://www.sitpol.com.pl/ - 1 Lip 2004

Skrzynie transportowe typu flight cases****

Producent skrzyń transportowych w technologii flight case. Produkcja skrzyń na wymiar, z wykorzystaniem części i podzespołów wiodących marek takich jak Adam hall, Colson, Penn Elcom.

http://westerncases.pl/ - 17 Lis 2016