KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Targi i wystawy > krajowe (162)

4events****

Strona firmy oferującej usługi w zakresie organizacji imprez plenerowych, firmowych i targów. Znajdziesz tu szczegóły oferty, referencje firmy oraz jej dane teleadresowe.

http://www.4events.pl/ - 9 Wrz 2002

9 Targi Pracy Politechniki Warszawskiej****

Serwis poświęcony Targom Pracy na Politechnice Warszawskiej. Znajdziesz tu informacje o ich programie, wystawcach, sponsorach, organizatorach oraz dane umożliwiające kontakt.

http://www.targipracy.org.pl/ - 11 Mar 2002

AA STUDIO POZNAN - targi tylko z nami****

AA STUDIO to firma posiadająca swoją siedzibę w Poznaniu, została założona w 1992 roku. Oferuje ona swe usługi w zakresie projektowania i wykonania stanowisk wystawienniczych. Na stronie znajdują się informacje o firmie, lista klientów, galeria zdjęć stoisk wykonanych.

http://www.aastudio.com.pl/ - 25 Lut 2000

Agencja Informacyjno - Reklamowa****

AIR "Promocja" działa w branży targowej od 1993 r. Specjalizuje się w organizacji targów o tematyce: budownictwo, ogrzewanie i wyposażenie wnętrz.

http://www.promocja.mnet.pl/ - 25 Wrz 2003

Agroturystyka - serwis ofert wypoczynku agroturystycznego****

Agroturystyka, wakacje z naturą, lato na wsi - wszystko co potencjalny agroturysta wiedzieć powinien. Baza ofert wypoczynku na wsi z całego kraju. Ogłoszenia sprzedam kupie grunty rolne - atrakcyjne obiekty turystczne.

http://www.agrowakacje.pl/ - 19 Paź 2001

Artystyczne Zdjęcia Ślubne - targi fotograficzne****

Targi usług fotograficznych. Galeria profesjonalnych zdjęć ślubnych. Zdjęcia plenerowe, zdjęcia studyjne, zdjęcia reportażowe. Cyfrowe opracowania fotografii ze slubu. Artystyczne oferty najlepszych polskich fotografów.

http://www.galeria.slubne-targi.pl/ - 7 Lut 2007

AUDIO SHOW****

Strona Audio Show zawiera informacje o wystawie najwyższej jakości sprzętu audio oraz kina domowego, która odbywa się w Hotelu Jan III Sobieski w Warszawie. Na stronie znajdziecie kalendarium wystawy, informacje o dojeździe, wystawcach oraz plan stoisk.

http://www.audioshow.com.pl/ - 25 Lut 2000

Aveq.pl****

Przez wiele lat nauczyliśmy się jak profesjonalnie zajmować się obsługą techniczną konferencji. Posiadamy dobrej jakości sprzęt przez co nie mamy konkurencji na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferą,

http://aveq.pl/ - 29 Mar 2014

Baylan- Wodomierze i Opomiarowanie Mediów****

Baylan jest turecką firmą któa w Polsce za posrednictwem Pomiar Serwis sp zoo dystrybuje produkty z branzy Opomiarowania Mediow

http://baylan.pl/ - 2 Wrz 2016

Biuro zakwaterowania i obsługi targowej EUROLOGER****

Strony dla gości i wystawców targowych oraz organizatorów wystaw i imprez, a także dla wszystkich przyjeżdżających do Poznania.

http://www.eurologer.com.pl/ - 15 Cze 2000