KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Targi i wystawy > krajowe (162)

Budowa i projektowanie stoisk targowych – Mado Media****

Specjalizacją firmy Mado Media jest budowa i projektowanie stoisk targowych. To przenośne systemy modułowe, które pozwalają na dużą dowolność, można je bowiem zestawiać ze sobą w różnych konfiguracjach. Projekty wykonujemy na specjalne życzenie klienta.

http://www.nimlok.com.pl/ - 6 Sie 2013

Centrum konferencyjne - hotele, sale i obiekty****

Blog na temat szkoleń, eventów i konferencji organizowanych w Polsce.

http://centrum-konferencyjne.org/ - 15 Mar 2014

Częstochowskie Targi Budownictwa****

Strona majaca na celu promocję Częstochowskich Targów Budownictwa. Znajdziesz tu informacje o wystawcach, regulaminie targów, formach prezentacji i planie stoisk.

http://www.ctb.buduj.pl/ - 17 Paź 2001

Dni Kariery 2000****

Strona w całości poświęcona imprezie organizowanej przez AIESEC w Warszawie w dniach 14-17 kwiecień 2000 roku. Dni Kariery 2000 to oferta przeznaczona dla studentów szukających pracy. Na stronie można znaleźć szczegółowe informacje o Dniach Kariery.

http://www.dni-kariery.pl/ - 12 Kwi 2000

Dni Kariery 2004 AIESEC****

Corocznie targi pracy dla studentów i absolwentów organizowane przez AIESEC. Oferty pracy, staży i praktyk dla studentów oferowane przez ponad 60 krajowych i międzynarodowych firm oraz koncernów.

http://www.dnikariery.pl/ - 10 Mar 2004

EduPlanet Expo****

Nauka-Praca-Języki za Granicą...zagraniczne uniwersytety, college, szkoły przedmaturalne z wizytą w Polsce, programy Work&Travel, Au-Pair.

http://www.eduplanet.pl/ - 14 Paź 2004

Eksport do Rosji, analiza rynku, certyfikacja produkcji, obsługa targów****

Business Info- promocja firm w Rosji, obsługa targów, tłumaczenia, eksport do Rosji.

http://www.binfo.pl/ - 2 Kwi 2004

Empressa.com.pl organizacja imprez firmowych****

Organizacja imprez firmowych, promocje, eventy. Specjalizacja w piknikach firmowych na terenie śląska, Katowic, Krakowa. Technika i logistyka eventowa. Impresariat i catering. Kompleksowe pomysły dla małych i dużych firm. Organizacja i obsługa imprez masowych, eventów promocyjnych, koncertów, gal i jubileuszy.

http://empressa.com.pl/ - 10 Kwi 2015

Expo Systemy - Systemy wystawiennicze: L-baner, Roll-up, Pop-up, flagi, banery****

Producent, importer i dystrybutor tanich systemów wystawienniczych do stosowania w trakcie prezentacji i spotkań firmowych. L-baner, roll-up, pop-up, banery i transparenty do wnętrz drukowane na tkaninie oraz flagi reklamowe i wiele innych...

http://www.exposystemy.pl/ - 10 Mar 2004

Expoimage | Profesjonalne stoiska targowe****

Zajmujemy się projektowaniem oraz zabudową stoisk targowych a nasz profesjonalizm przekłada się bezpośrednio na sukcesy naszych Klientów. Realizujemy ekspozycje na targach krajowych i zagranicznych. Oferujemy najwyższą jakość materiałów, wyróżniający się design, będący u nas standardem. Od niedawna uruchomiliśmy dział projektowania oraz aranżacji wnętrz. Koniecznie odwiedź naszą stronę: www.expoimage.pl

http://expoimage.pl/ - 1 Paź 2010