KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Targi i wystawy > krajowe (162)

Filmy promocyjne i reklamowe****

Tworzymy i reklamujemy miejsca w sieci gdzie możesz umieścić swoje filmy lub ofertę produktów. Dokumentujemy ciekawe historie i miejsca warte odwiedzenia. Zapisujemy wypowiedzi seniorów rodu. Zachowujemy umykające wspomnienia. Tworzymy krótkie filmy reklamowe i spoty promocyjne (od 2 do 4 min), które są uzupełnieniem oferty lub strony internetowej www

http://televisen.pl/ - 31 Mar 2017

Fotobudka Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot, Atrakcja na wesele****

Fotobudka LookPeersPhoto oferuje usługę wynajmu fotobudki na wesela, studniówki, oraz inne eventy. W ofercie posiadamy więcej usług związanych z organizacją wesel takich jak wizażystka, makijażystka, stylistka rzęs, auta do ślubu, sale weselne i inne. Trójmiejska fotobudka LookPeersPhoto zdobyła zaufanie wielu klientów indywidualnych, jak i dużych firm takich jak Centrum Porsche Lellek Sopot, NumberOne Teaching Solution, E.D.U przedszkole, Elektra Gdańsk Marcin Banaszkiewicz, oraz kilku innych. Zapraszamy do współpracy.

http://www.fotobudeczki.pl/ - 11 Lut 2016

Gabloty aluminiowe - producent****

Zajmujemy się produkcją konstrukcji wystawienniczych, gablot i witryn opartych o systemy profili aluminiowych. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: Gabloty aluminiowe - płaskie i 3D Gabloty ogłoszeniowe - magnetyczne, korkowe, tekstylne Gabloty na puchary, sztandar, klucze Gabloty muzealne - poziome Lekkie ścianki działowe, \"parawany\" Witryny wiszące i stojące Inne nietypowe konstrukcje według indywidualnych potrzeb klienta.

http://www.gabloty-wolomin.pl/ - 4 Cze 2012

Hodowla kotów rasowych Ragdoll zachodniopomorskie - Szczecin.****

Witam serdecznie na stronie hodowli kotów rasy Ragdoll VIOLCAT\'S Nasze koty zarejestrowane są w CCF – Cat Club Feniks należącym do Felis Polonia FPL działającej pod patronatem FIFe − Międzynarodowej Federacji Felinologicznej. W tej chwili posiadamy trzy kotki hodowlane, jednego kocurka hodowlanego i jednego kastrata. Więcej: http://violcats.webnode.com/o-nas/

http://violcats.webnode.com/ - 12 Paź 2012

Imprezyfirmowe.org - wyjazdy integracyjne i eventy dla firm****

Blog poświęcony tematyce wyjazdów integracyjnych i imprez firmowych. Porady dotyczące organizacji eventów oraz sposoby na skuteczną integrację pracowników. Kompleksowy przegląd rynku eventowego w Polsce.

http://imprezyfirmowe.org/ - 23 Kwi 2014

Kawa na ławę. Barista, włoska kawa, syropy do kawy, bar kawowy, fontanny czekoladowe****

Na stronie znajduje się oferta świeżo palonej włoskiej kawy i syropów smakowych do kawy, a także propozycja usługi mobilnego baru kawowego na eventy i przyjęcia okolicznościowe z baristą. Ofertę wzbogaca propozycja fontanny czekoladowej i aktualności ze świata kawy.

http://www.kawanalawe.net/ - 30 Paź 2012

Kopleks Handlowy Rybitwy - plac targowy Kraków****

Plac targowy w Krakowie zaprasza przedsiębiorców do skorzystania z atrakcyjnej oferty. Nasz kompleks zapewnia wynajem powierzchni handlowo-magazynowej i biurowej na korzystnych zasadach oraz dobre warunki do prowadzenia handlu owocami, warzywami, chemią gospodarczą, kosmetykami, papierosami, słodyczami i innymi.

http://khrybitwy.pl/ - 16 Lis 2017

Krakowski Salon Turystyczny****

Strony promują Krakowskie Salony Turystyczne. Targi te odbywają się co roku ich celem jest promocja biur podróży, ciekawych ofert, prezentacja wszystkiego co biura podróży mają do zaoferowania.

http://www.kst.com.pl/ - 6 Kwi 2000

Mado - Media, pop-up, roll-up, sytemy wystawiennicze, targi, ścianki****

"MADO-MEDIA" oferuje przenośne, modułowe systemy wystawiennicze i bogate wyposażenie ekspozycyjne do wielu zastosowań i dla różnych budżetów. Nasze doświadczenie, profesjonalne wyposażenie pracowni i zaufani dostawcy pozwalają nam odpowiedzieć na każde zapotrzebowanie, od wystaw i targów po prezentacje, road-show, promocje, imprezy plenerowe, pokazy, szkolenia, konferencje, spotkania handlowe, oznakowanie i identyfikacja zakładów i biur. Gwarancja jakości na lata!!

http://www.madomedia.pl/ - 18 Maj 2009

Międzynarodowe Targi Alergiczne****

Hardi, Wystawca i Organizator Targów Alergicznych.

http://www.alergia-expo.pl/ - 11 Sie 2004