KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Targi i wystawy > krajowe (162)

Serwer Branży Spożywczej****

Aktualności, informacje o targach i wystawach, giełdy towarowe, wydawnictwa. Podział alfabetyczny, branżowy i geograficzny. Baza teleadresowa firm, możliwość zamieszczenia swojej oferty.

http://www.food.pl/ - 27 Lip 2001

Serwis Reklamowy, pieczątki, wizytówki, ulotki,****

Profesjonlana reklama dla małych i dużych. Słuzymy pomocą w doborze środków przekazu i dotarcia z reklamą. Realizujemy każdy produkt reklamowy.

http://www.serwisreklamowy.pl/ - 16 Paź 2006

Sprzedaż I wynajem ekranów LED,TELEBIMY MOBILNE****

Zajmujemy się sprzedażą i wynajmem Ekranów LED. Zapewniamy obsługę wizualną wszelkich imprez, koncertów, targów, konferencji,eventów. Specjalizujemy się w wynajmie oraz stałych instalacjach rozwiązań audiowizualnych i kompleksowej obsłudze technicznej imprez (eventów). Dostarczamy sprzęt i obsługę na imprezy klubowe, plenerowe, integracyjne, biznesowe, szkolenia, targi, kongresy, akcje promocyjne produktów i usług... Nasza oferta opiera się na szerokiej gamie rozwiązań AV, dobieranych indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Realizując przyjętą strategię rozwoju firmy, staramy się przekonać naszych Klientów, do stosowania polecanych przez nas rozwiązań z powodu wyjątkowo dobrego stosunku jakości produktów do kosztu planowanej inwestycji.

http://skyled.tv/ - 20 Lis 2012

Stoiska targowe****

Firma SPS stoiska targowe projektuje i buduje stoiska handlowe i reklamowe na targi wystawiennicze, do galerii handlowych.

http://www.stoisko.com/ - 1 Lis 2014

Stoiska targowe, budowa stoisk, stoiska wystawiennicze RB Targi Wystawy****

Firma R&B Sp. z o.o. to jeden z jakościowych liderów branży wystawienniczej w Polsce. Projektujemy i wykonujemy najwyższej klasy stoiska targowe, które są w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Robimy to już od 15 lat, z sukcesami obsługując prywatne firmy oraz instytucje i przedsiębiorstwa państwowe.

http://www.rb.targi.pl/ - 5 Sty 2015

Stoiska targowe i wystawiennicze - projektowanie - Marol****

Marol oferuje projektowanie stoisk targowych. Firma działa już od wielu lat oferując wysokiej jakości stoiska wystawiennicze oraz targowe. Jej specjalnością są zabudowa stoisk targowych oraz zabudowa targowa. W ofercie dostępne jest stoisko targowe szeregowe, standardowe, narożne, półwyspowe oraz wyspowe i piętrowe.

http://www.stoiska-marol.pl/ - 5 Wrz 2012

STOMASZ Zakład Usług Stolarskich****

Firma jest polskim producentem wysokiej klasy wyrobów z drewna. Jej tradycje sięgają 1984r, kiedy to zaczęliśmy swoją działalność. Na stronie znajdziecie informacje o firmie, ofertę, galerię...

http://www.domyzbali.com.pl/ - 25 Lut 2004

Symposium Cracoviensis - organizujemy konferencje, wystawy, zjazdy, szkolenia, imprezy motywacyjne, wynajmujemy sale konferencyjne, hotele.****

Symposium Cracoviensis to biuro wyspecjalizowane w organizacji oficjalnych imprez, takich jak: zjazdy, konferencje, sympozja i seminaria, kursy i szkolenia pracownicze, zorganizowane wyjazdy na targi zagraniczne, imprezy motywacyjne dla pracowników.

http://www.symposium.pl/ - 4 Maj 2000

Systemy reklamowe i wystawiennicze****

Jako dealer szwedzkiego koncernu Expolinc dostarczamy systemy wystawiennicze spełniające najwyższe normy jakości - Certyfikat ISO 9001. Udzielamy również dożywotniej gwarancji na każdy z naszych systemów.

http://www.codis.pl/ - 20 Sty 2009

Szkolenia, konferencje, targi - eventis.pl****

Szkolenia, konferencje i targi to główne kategorie wydarzeń, o których informuje eventis.pl Serwis dostarcza informacje o szkoleniach, konferencjach i targach z całej Polski i na niemalże każdy temat. Zawiera również informacje o zniżkach na szkolenia i informacje o dofinansowaniu szkoleń z UE.

http://www.eventis.pl/ - 26 Maj 2008