KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Targi i wystawy > krajowe (162)

Targi i Wystawy w Polsce****

Witryna stanowi bazę danych dotyczących wszelakich imprez targowych organizowanych w całej Polsce. Zasoby można przeglądać wg dat, lokalizacji i branży.

http://www.targi.com/ - 1 Wrz 2003

Targi Kielce - targi międzynarodowe****

Targi Kielce - drudzy co do wielkości organizatorzy targów w Polsce. Wyspecjalizowany organizator branżowych targów dla przemysłu, budownictwa i wojska.

http://www.mspo.pl/ - 26 Cze 2003

Targi Pomorskie "ROMEX"****

Serwis Targów Pomorskich przedstawia program wystawienniczy, regulamin targów oraz katalog firm targowych.

http://www.targi-pom.com.pl/ - 14 Lut 2000

Targi Szkół Językowych****

Na stronach: informacje o najbliższych Targach, mapka z wystawcami, informacje i regulamin Targów dla wystawców, zdjęcia z poprzednich edycji imprezy oraz kontakt do organizatorów Targów Szkół Językowych.

http://www.tsj.pl/ - 17 Lut 2004

Targi Ślubne - ogłoszenia****

Ogólnopolski serwis ogłoszeniowy. Targi ofert, usług i towarów związanych z organizacją wesela. Ślubny portal ogłoszeń internetowych.

http://www.slubne-targi.pl/ - 20 Wrz 2007

Targi Ślubne Kraków, Warszawa, Gdańsk****

Oferta blisko 200 firm z branży ślubnej w jednym miejscu. Suknie ślubne, garnitury, zespoły, domy weselne, fotografia i videofilmowanie oraz wiele innych. Oprócz oferty firm ślubnych na scenie głównej odbywać się będą pokazy mody ślubnej, bielizny; w salach wykładowych odbywać się będą bezpłatne warsztaty z najlepszymi ekspertami: makijaż ślubny, organizacja wesela, fryzjer, fotografia ślubna. Zapraszamy

http://targimlodejpary.pl/ - 10 Maj 2016

Targi w Łodzi****

Strona opisuje targi organizowane w Łodzi przez spółkę Interservis. Między innymi Interbud - największe targi budowlane w Polsce Centralnej, Autoexpo - Targi Motoryzacyjne, Infobit - Targi Komputerowe, EuroExpo - Wystawa Promocji Jakości ISO

http://www.interservis.lodz.pl/ - 15 Mar 2000

Targi Wrocławskie****

Serwis Targów Wrocławskich oprócz klasycznych informacji takich jak: kalendarz imprez, katalog wystawców, biura targów, formularz zgłoszeniowy, zawiera on także opis idei i historii targów, porusza temat innych imprez organizowanych we Wrocławiu, dostarcza informacji o mieście.

http://www.targi.wroc.pl/ - 21 Lut 2005

TARGO RENT - budowa stoisk targowych****

Firma TARGO RENT oferuje budowę stoisk targowych w Poznaniu. Zajmujemy się zabudową punktów reklamowych oraz wystawowych na wszelkiego rodzaju wydarzenia branżowe. Zapraszamy do współpracy firmy i organizacje z całego kraju.

http://www.targorent.pl/ - 3 Sty 2017

Tłumaczenia na język francuski****

Tłumaczenia z języka polskiego i angielskiego na język francuski wykonane przez francuskiego tłumacza w Poznaniu. - Hostessy dwujęzyczne (francuski lub angielski) na Targi Poznańskie - Pomoc w kontaktach z partnerami zagranicznymi. Na stronie kontakt i szczegóły oferty.

http://www.mercatrad.com.pl/pl/ - 23 Paź 2001