KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Targi i wystawy > krajowe (162)

TOSCA - wypożyczalnia krzeseł i mebli****

Tosca specjalizuje się w wynajmie mebli eventowych i składników aranżacji wnętrz na eventach, konferencjach, weselach i innych imprezach. W naszym asortymencie można znaleźć kanapy, siedziska, pufy, fotele, krzesła, stoliki, mównice i inne elementy wyposażenia wnętrz. Oferujemy meble o bardzo wysokiej jakości oraz o nowoczesnym design'ie - bardzo wygodne a także ergonomiczne, bo tego chcą klienci naszej wypożyczalni. Wspieramy imprezy przygotowywane na obszarze całego kraju. Nasza wypożyczalnia krzeseł oferuje krzesła różnego typu i o różnych kolorach.

http://tosca4you.com/ - 4 Sie 2017

Utrzymanie Ruchu + Diagnostyka****

Utrzymanie ruchu & Diagnostyka to nowa formuła informacji o rekomendowanych produktach, praktyczne porady ekspertów na konferencjach dla służb utrzymania ruchu, mailing o wydarzeniach i usługach branżowych.

http://www.urd.com.pl/ - 25 Sty 2014

Voxexpo.com - targi wirtualne****

Chcąc sprostać wysokim oczekiwaniom ludzi biznesu stworzyliśmy nowatorskie targi wirtualne. Ofertę dedykujemy podmiotom reprezentującym wszystkie branże – nieruchomości, budowlanka, farmacja itd. System targów wirtualnych to wygoda dla organizatorów, wystawców i samych uczestników, którzy online mogą zapoznać się z bieżącą ofertą rynku.

http://voxexpo.com/ - 21 Mar 2014

Warszawskie Bazary****

Spis warszawskich targowisk wg. dzielnic. Bazary całoroczne, sezonowe, jednodniowe. Zapraszamy

http://www.warszawskiebazary.pl/ - 21 Mar 2014

WTC Expo Gdynia****

WTC Expo Gdynia to organizator targów o jednej z największych w Polsce północnej powierzchni wystawienniczej. Serwis zawiera kalendarz imprez na nadchodzący rok, ofertę wystawienniczą oraz formularz zgłoszeniowy. WTC Expo Gdynia organizuje imprezy o różnej tematyce.

http://www.wtcexpo.com.pl/ - 14 Lut 2000

Www.m-jackowski.pl****

Maszyny i piece piekarskie firm Sveba-Dahlen, BEAR Varimixer, Sottoriva, Houno. Najwyższa, szwedzka jakość.

http://www.m-jackowski.pl/ - 27 Lut 2004

Wypożyczalnia projektorów - wynajem projektorów, wynajem ekranów projekcyjnych, wypożyczalnia laptop****

Wypożyczalnia projektorów - wynajem projektorów multimedialnych, wynajem ekranów projekcyjnych, wypożyczalnia komputerów i laptopów, wynajem ekranów LCD 42\" i monitorów

http://www.wypozyczalniaprojektorow.pl/ - 16 Cze 2008

Xlburger Bolesławiec****

Bar xlburger bolesławiec zgorzelecka 31

http://www.xlburger.pl/ - 8 Lut 2011

Katalog Firm Zambrowskich***

Internetowy Katalog Firm z Zambrowa i okolic. Lista najlepszych firm z miasta, gminy i powiatu, ułożonych wg branż. Każda firma posiada wizytówkę internetową lub własną stronę WWW. Opis działalności, adresy firm, usługi, produkty, promocje. Webdesign.

http://firmy.zambrow.org/ - 5 Mar 2002

Aawangarda Rezydencja nad morzem w Kołobrzegu***

Na łamach witryny możesz obejrzeć zdjęcia prezentujące obiekt, jego szczegółową ofertę turystyczno - wypoczynkową oraz aktualny cennik.

http://www.awangarda.max.pl/hotel.htm - 7 Maj 2002