KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Targi i wystawy > międzynarodowe (95)

Targi, konferencje, seminaria - serwis www.fair.pl *****

www.fair.pl to serwis gromadzący targi, konferencje, seminaria w Polsce i za granicą. W bazie danych znajdują się liczne hotele i centra konferencyjne.

http://www.fair.pl/ - 17 Sty 2002

Zarządzanie Łańcuchem Dostaw. W kierunku c-Commerce*****

Druga edycja konferencji z zakresu Supply Chain Management i collaborative commerce. Terry Keene (USA) o zarządzaniu łańcuchem dostaw w Nowej Gospodarce! Wrocław, hotel Mercure, 5-6.04.2001.

http://www.iwp.pl/zld2001/ - 15 Mar 2001

AZYL - ZAKWATEROWANIA TARGOWE - Poznań****

Firma zajmyje się rezerwacją kwater prywatnych, w pensjonatach i hotelach podczas trwania imprez targowych oraz innych.

http://www.azyl.com.pl/ - 11 Paź 2004

Budowa i projektowanie stoisk targowych – Mado Media****

Specjalizacją firmy Mado Media jest budowa i projektowanie stoisk targowych. To przenośne systemy modułowe, które pozwalają na dużą dowolność, można je bowiem zestawiać ze sobą w różnych konfiguracjach. Projekty wykonujemy na specjalne życzenie klienta.

http://www.nimlok.com.pl/ - 6 Sie 2013

Bumasz 2002****

Informacje o Międzynarodowych Targach Maszyn, Narzędzi i Sprzętu Budowlanego odbywających się w dniach 19-22 marca 2002 r. Formularze uczestnictwa, warunki najmu powierzchni, lista grup towarowych. Strona także w j. ang.

http://www.bumasz.pl/ - 19 Mar 2002

Centrum Euro Info****

Głównym zadaniem CEI jest dostarczanie informacji o rynku wewnętrznym Unii Europejskiej. Na stronie znajdziecie wiadomości o prawodawstwie europejskim, biuletyn centrum (także numery archiwalne), informacje o targach, sporo linków do stron europejskich, lista ośrodków CEI w Polsce, propozycje książkowe. Dostępne są również wersje niemiecka i angielska.

http://www.euroinfo.org.pl/ - 29 Cze 2001

Centrum Kosmetologiczne - Targi****

Firma organizuje imprezy kosmetyczne, kongresy, sympozja, seminaria, targi, wystawy oraz przeprowadza akcje promocyjne, szkolenia, kursy i pokazy branżowe. Centrum Kosmetologiczne co roku organizuje trzy najbardziej znaczące dla polskiego środowiska kosmetycznego imprezy targowe: Estetyka, Estetyka Professionallssimus oraz Manus Est.

http://www.centrum-kosmetologiczne.com.pl/ - 25 Sie 2000

Centrum targowe WarsawEXPO****

Warsaw EXPO proponuje m.in. 43000 Mkw powierzchni wystawienniczej. W swoim portfolio posiadamy też mnogie pokazy mody. Oprócz tego, zajmujemy się konferencjami oraz targami. Naszym Konsumentom oferujemy niekonwencjonalny system wystawienniczy. Nasza przedsiębiorstwo działa w branży już od dwudziestu lat. Dzięki tym wszystkim faktorom, stopień świadczonych przez Warsaw EXPO usług stoi na najwyższym możliwym poziomie. Warsaw EXPO to Międzynarodowe Centrum Wystawienniczo-Kongresowe mające swoją siedzibę na obrzeżach Warszawy.

http://www.warsawexpo.eu/ - 19 Kwi 2015

Eksport do Rosji, analiza rynku, certyfikacja produkcji, obsługa targów****

Business Info- promocja firm w Rosji, obsługa targów, tłumaczenia, eksport do Rosji.

http://www.binfo.pl/ - 2 Kwi 2004

European Culture Consulting - Culture Factory****

ECC-CF jest firmą wdrażającą innowacyjne, nietypowe projekty z dziedziny szeroko pojętej kultury i nauki. Dostarczamy w formie konsultacji wiedzę, doświadczenie i metody pracy związane z zastosowaniem marketingu, promocji, fundraisingu, sponsoringu wydarzeń kulturalnych oraz projektów naukowych.

http://www.ecc-cf.com/ - 22 Mar 2004