KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Targi i wystawy > międzynarodowe (95)

Międzynarodowe Forum Gazowe****

Forum Gazowe to impreza na której spotykają się osoby decydujące o obliczu rynku LPG, LNG i CNG. Są to przedstawiciele polskich i zagranicznych koncernów paliwowych, eksperci, właściciele warsztatów instalujących i serwisujących samochodowe systemy LPG, LNG i CNG, importerzy i producenci samochodowych instalacji autogazu oraz samochodowych zbiorników LPG, operatorzy stacji autogazu (samodzielni i sieciowi), producenci, importerzy i dystrybutorzy wyposażenia stacji autogazu, producenci butli, zaworów butlowych, reduktorów, producenci i dystrybutorzy przydomowych i przemysłowych zbiorników LPG, armatury.

http://www.forumgazowe.pl/ - 21 Wrz 2004

Międzynarodowe Konferencje i Targi Nieruchomości REFE.****

Strona zawiera informacje o promocji uczestników, patronacie honorowym, naukowym, medialnym oraz dane na temat możliwości współpracy.

http://www.refe.pl/ - 29 Sie 2002

Międzynarodowe Targi Alergiczne****

Hardi, Wystawca i Organizator Targów Alergicznych.

http://www.alergia-expo.pl/ - 11 Sie 2004

Międzynarodowe Targi Branżowe Wina, Alkoholi i Piwa****

Wine & Spirits Poland to targi branżowe dla dystrybutorów, importerów oraz producentów. Zamknięty charakter Targów umożliwia spotkania w gronie specjalistów odpowiedzialnych za funkcjonowanie i rozwój rynku alkoholowego w Polsce. Na stronach można zapoznać się z programem i planem imprezy, zaproszonymi gośćmi, wystawcami. Zamieszczono zasady uczestnictwa, formularz zgłoszeniowy oraz dane kontaktowe.

http://www.wineandspirits.pl/ - 25 Kwi 2002

Międzynarodowe Targi Łódzkie****

Strona jednego z większych organizatorów targów w Polsce. Posiada własne centrum wystawiennicze. Na stronie: terminy i tematyka targów, formularze zamówień.

http://www.mtl.lodz.pl/ - 4 Paź 2002

MT Polska - międzynarodowe targi turystyczne, sportowe, gastronomiczne i hotelarskie****

Serwis firmy Międzynarodowe Targi Polska Sp. z o.o. organizującej m.in. międzynarodowe targi turystyczne Warsaw Tour & Travel, targi sportowe Sport - Rekreacja, międzynarodowe targi gastronomiczne i hotelarskie EuroGastro. Na stronie informacje o targach oraz dane kontaktowe firmy Międzynarodowe Targi Polska.

http://www.mtpolska.com.pl/ - 13 Mar 2003

Nagłośnienie bezprzewodowe TourGuide 2020****

Wypożyczenie systemu nagłośnienia bezprzewodowego TourGuide 2020 niemieckiej firmy Sennheiser. Najlepszy system na rynku do nagłośnienia grup za pomocą słuchawek bezprzewodowych do 30 osób. Zasięg do 100 metrów! Zastosowanie: zwiedzanie hal produkcyjnych, zwiedzanie miast z przewodnikiem, oprowadzanie grup, tłumaczenia symultaniczne, obsługa konferencji międzynarodowych.

http://tourguide2020.pl.tl/ - 24 Lis 2008

Nimlok exhibition systems****

Od 18 lat projektujemy i budujemy stoiska targowe i wystawiennicze, w kraju i zagranicą. Przygotowujemy oprawę eventów, konferencji i szkoleń, mamy w ofercie przenośne systemy wystawiennicze do których projektujemy i drukujemy grafikę.

http://www.nimlok.pl/ - 19 Mar 2009

POLFOTO****

Oficjalna Strona Międzynarodowych Targów Fotografii i Obrazu - Polfoto. Strona dostępna w dwóch wersjach językowych - polskim i angielskim. Historia, archiwum, kontakt.

http://www.polfoto.com/ - 17 Gru 2001

Poligraf Produkt 2002 - Międzynarodowe Targi Usług i Materiałów Poligraficznych****

Targi Poligraf Produkt 2002 - poligrafia - usługi poligraficzne - materiały poligraficzne - urządzenia poligraficzne - drukarnie - wydawcy - druk cyfrowy

http://poligraf.mtp.com.pl/ - 4 Gru 2001