KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Targi i wystawy > międzynarodowe (95)

Polska Izba Eksporterów****

Polska Izba Eksporterów zrzesza przedsiębiorstwa eksportowe z całej Polski. Jej zadaniem jest wspieranie przedsiębiorców w zdobywaniu rynków zagranicznych, a także obrona ich interesów. Na stronie można znaleźć informacje dotyczące prac Izby, katalog prezentujący polskich eksporterów, aktualności z kraju i ze świata, a także wiele użytecznych linków.

http://www.izba-eksporterow.pl/ - 7 Cze 2004

Poznań - Kwatery noclegi - Hostessy Modelki Tłumacze Poznan****

Profil działalności związany jest z kompleksową obsługą firm pod kątem imprez targowych, konferencji, bankietów, imprez firmowych na terenie Poznania oraz Wielkopolski.

http://www.pentagos.pl/ - 24 Lut 2009

Poznań Motor Show****

Strona największych polskich targów samochodowych. Na stronie znjadziesz informacje o ofercie targów, fakty i liczby, historię PMS, katalog wystawców i nowości.

http://www.motorshow.pl/ - 15 Lip 2002

ROBEXPO Sp. z o.o.****

Strona firmy zajmującej się organizowaniem i przygotowaniem stoisk targowych. Na stronie znajdziecie informacje o centrach wystawienniczych w Niemczech i w Polsce, wykaz imprez targowych oraz galerię stoisk zaaranżowanych przez firmę.

http://www.robexpo.com.pl/ - 2 Sty 2002

Rynek rosyjski - szanse i perspektywy polskich producentow****

Profesjonalne uslugi doradcze na rynku rosyjskich i ukrainskim. Badania i analizy rynkowe. Projektowanie i realizacja strategii eksportowych. Na stronie informacje o firmie, katalog usług oraz cennik.

http://www.amconsulting.pl/ - 6 Maj 2002

Rzeźnik 2001****

Multimedialny katalog branży mięsnej.Targi krajowe i zagraniczne,szkolenia.

http://www.rzeznik2001.mieso.com.pl/ - 26 Lip 2001

Serwer Branży Spożywczej****

Aktualności, informacje o targach i wystawach, giełdy towarowe, wydawnictwa. Podział alfabetyczny, branżowy i geograficzny. Baza teleadresowa firm, możliwość zamieszczenia swojej oferty.

http://www.food.pl/ - 27 Lip 2001

Sklep internetowy - ścianki reklamowe, flagi, rollupy****

Express Display, sklep internetowy prowadzący sprzedaż systemów reklamowych tj. rollupy, flagi, windery, ścianki reklamowe, ścianki tekstylne i wystawiennicze, stojaki na ulotki broszury katalogi, potykacze

http://expressdisplay.pl/ - 8 Kwi 2017

Stoiska targowe****

Informator na temat projektowania stoisk targowych oraz mebli sklepowych

http://www.stoisko.info/ - 6 Lip 2016

Stoiska targowe, budowa stoisk, stoiska wystawiennicze RB Targi Wystawy****

Firma R&B Sp. z o.o. to jeden z jakościowych liderów branży wystawienniczej w Polsce. Projektujemy i wykonujemy najwyższej klasy stoiska targowe, które są w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Robimy to już od 15 lat, z sukcesami obsługując prywatne firmy oraz instytucje i przedsiębiorstwa państwowe.

http://www.rb.targi.pl/ - 5 Sty 2015