KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Targi i wystawy > międzynarodowe (95)

Euro Aga - Promocja eksportu - Spedycja***

Euro Aga to firma świadcząca usługi na rynku krajowym i zagranicznym. Zajmujemy się zagadnieniem promocji eksportu i wprowadzaniem na rynki USA małych i średnich polskich producentów z rożnych branży.

http://euroaga.pl/ - 27 Sie 2004

Fairplay - zabudowa targowa i reklama od A do Z***

Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem zabudowy targowej oraz wszystkim związanym z reklamą zewnętrzną. Gramy fariplay - nie jesteśmy pośrednikami. Jesteśmy samowystarczalni, co oznacza mniejsze koszty oraz łatwość komunikacji. Zlecając wykonanie stoiska naszej firmie cały czas mają Państwo pewność, że nie ponoszą dodatkowych kosztów związanych z pośrednictwem oraz rozmawiają Państwo bezpośrednio z wykonawcą Państwa stoiska.

http://fairplay-expo.eu/ - 7 Kwi 2011

Fairtex-Service - Przedsiębiorstwo Usług Targowych***

Fairtex-Service działa w segmencie usług targowych w zakresie zakwaterowania i zabudowy stoisk. Posiada jedną z największych i najatrakcyjniejszych baz noclegowych na terenie miasta Poznania. Projektuje stoiska według indywidualnych życzeń Wystawcy, jak również realizujemy zabudowę na podstawie projektów dostarczonych przez Wystawcę.

http://www.fairtex.com.pl/ - 7 Kwi 2003

Firma EP Export Promotion -ORGANIZACJA TARGOW W KRAJU I ZAGRANICA..***

Firma EP Export Promotion funkcjonuje na rynku od 2000 r. Młoda i prężna ekipa wykorzystuje swoje doświadczenie w organizacji targów i zdecydowanie podbija rynek zdobywając klientów.

http://www.ep-targi.pl/ - 29 Kwi 2003

Firma kompleksowo obsługuje handel zagraniczny głównie z Chinami***

Prime Trade International to profesjonalny doradca i pośrednik w handlu zagranicznym z Azją w szczególności z Chinami. Kompleksowe usługi od początku do końca, wyszukanie partnera handlowego, negocjacje, logistyka, odprawa celna, door to door. Organizacja wyjazdów na branżowe targi w Chinach.

http://www.primetrade.pl/ - 26 Maj 2011

Handel, biznes i inwestycjie w Albanii i na bałkanach. Biuro Ppro2Land w Tiranie i Warszawie.***

Irma PRO2LAND sp z o.o. powstała w celu budowania relacji, pomiędzy firmami polskimi a firmami mającymi siedziby w krajach bałkańskich. W Albanii prowadzimy biuro przedstawicielskie, promując firmy, produkty i usługi z polski i krajów ościennych. Organizujemy wystawy, prezentacje handlowe i pośredniczymy w nawiązywaniu kontaktów biznesowych. Jesteśmy współorganizatorem największych w tamtym rejonie targów wystawienniczych (wyroby przemysłu maszynowego, metalurgicznego, chemicznego, ceramicznego, artykuły rolno-spożywcze, produkty turystyczne). Zapewniamy tłumaczenia, logistykę i obsługę prawną. Mamy nadzieję, że dołączycie do grona firm obecnych na tych - szybko rozwijających się - rynkach. Działamy na terenie Albanii, Macedonii, Czarnogóry i Kosowa.

http://www.pro2land.eu/ - 24 Maj 2010

Ifem s.c.***

Na stronie znajduje się oferta firmy zajmujacej się organizacją targów, wystaw, konferencji, seminariów, sympozjów itd. Znajdziesz tu wszelkie potrzebne informacje oraz dane adresowe.

http://www.ifem.pol.pl/ - 15 Wrz 2001

Informator ukraiński***

Serwis poświęcony informacjom na temat Ukrainy - zaproszenie, wizy , pogoda, hotele, bilety lotnicze, mapa, waluta ukraińska, turystyka.

http://www.ukraina-info.pl/ - 6 Sie 2004

ITB Berlin 2002***

Strona poświęcona relacji z wyjazdu studentów geoturystyki, wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na targi turystyczne w Berlinie.

http://itberlin.w.interia.pl/ - 27 Maj 2002

KDKINFO - Organizator - Konferencji, Seminariów, Szkoleń, Warsztatów.***

Na stronie zamieszczono następujące działy: finanse, logistyka, prawo, zarządzanie, szkolenia in company, oferta specjalna, nasi partnerzy, narzędzia, o firmie, dan kontaktowe.

http://www.kdkinfo.com.pl/ - 11 Gru 2003