KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Targi i wystawy > międzynarodowe (95)

KORNET S.C. - kompleksowa realizacja stoisk targowych***

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania oraz kompleksowej realizacji stoisk targowych w kraju i za granicą. Wykonujemy grafikę reklamową oraz dekoracje świąteczno-noworoczne, zajmujemy się oprawą plastyczną imprez okolicznościowych i kongresów. Stale współpracujemy z firmami z całej Europy oraz Azji, cyklicznie wykonujemy stoiska na najbardziej znanych targach w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Norwegii i Wielkiej Brytanii.

http://kornet.pl/ - 27 Wrz 2011

Międzynarodowe Targi Lubelskie***

Na łamach strony znajdziesz informacje o firmie, kalendarz organizowanych imprez, wniosek zgłoszeniowy, plan dojazdu oraz bazę danych.

http://www.targi.lublin.pl/ - 1 Paź 2001

MS-Design - Stoiska targowe, zabudowa, projektowanie***

Stoiska targowe, zabudowa, projektowanie. Pracownia architektoniczna z 15-letnim doświadczeniem i własnym zapleczem wykonawczym. MS-DESIGN to wysoki poziom artystyczny, kompetencja i elastyczność.

http://ms-design.pl/ - 9 Gru 2009

NIEMCY - POLSKA. Dbamy o sukces polskich firm w Niemczech***

Doradztwo marketingowe, promocja, organizacja udziału w targach, przedstawicielstwo firm, business service, training, doradztwo personalne - wszystko co potrzebne aby zaistnieć na niemieckim rynku.

http://www.dr-borzych-consulting.de/ - 23 Wrz 2003

Notes Wydawniczy***

Notes jest miesięcznikiem wydawców, księgarzy, bibliotekarzy, hurtowników oraz wszystkich zainteresowanych rynkiem książki. Na łamach strony znajdziecie numer bieżący.

http://www.notes-wydawniczy.pl/ - 21 Sty 2000

Optimo Expo System - standy, roll-up'y i zabudowy targowe dla firm***

Oferta firmy Optimo Expo System zajmującej się dostarczaniem rozwiązań wystawienniczych i promocyjnych dla przedsiębiorstw różnych branż. W ofercie indywidualnie projektowane standy, roll-up'y, pop-up'y, a także lady, trybunki, meble sprzedażowe i targowe. Kompleksowa obsługa reklamowa - szczegóły i kontakt na stronie.

http://www.optimoexposystem.pl/ - 2 Paź 2017

Polsko-Ukraińskie Biuro Współpracy Gospodarczej***

Strona firmy zajmującej się profesjonalną organizacją targów na Ukrainie. Znajdziesz tu informacje o firmie, jej działalności, katalog z ofertą, dane kontaktowe ogłoszenia ukraińskich firm.

http://www.inter-expo.pl/ - 7 Lis 2002

Producent damskiego obuwia CARO***

Oficjalna strona firmy Caro produkującej damskie obuwie najlepszej jakości z tworzywa sztucznego z elementami skóry. Zaopatrujemy sklepy, hurtownie w całej Polsce. Jesteśmy także otwarci na handel zagraniczny.

http://www.caro.strefa.pl/ - 28 Lut 2007

Quendi Language Service - profesjonalne usługi językowe***

Firma oferuje tłumaczenia prawnicze, ekonomiczne, bankowo-finansowe i inne specjalistyczne w większości języków. Prowadzi specjalistyczne szkolenia językowe. Organizuje językowe wyjazdy motywacyjne typu incentive travel. Zapewnia obsługę techniczną konferencji, targów i spotkań, w tym hostessy i obsługę stoisk, także przy targach zagranicznych. Zapewnia kompleksowe usługi dla wydawnictw (tłumaczenia, redakcję, korektę wielojęzyczną, skład).

http://www.quendi.pl/ - 13 Maj 2005

Qwadrat - a perfect solution***

Doskonałe rozwiązania w reklamie, targach i konferencjach. Wyjątkowe produkty do aranżacji wnętrz. Ekspresja przestrzeni - innowacja - kreacja formy!

http://www.qwadrat.pl/ - 23 Wrz 2013

Informacje dodatkowe