KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Targi i wystawy > międzynarodowe (95)

Stoiska targowe, systemy wystawiennicze, zabudowy, wystawy Eweld***

Firma Eweld kompleksowo realizuje stoiska targowe na największych targach i salonach Poznań. Na stronie internetowej polecamy profesjonalne stoiska targowe, wyposażenie stoisk targowych oraz systemy wystawiennicze. Oferujemy oryginalne realizacje stoisk targowych-budujemy stoiska targowe niestandardowe.

http://www.stoiska-targowe.com.pl/ - 26 Cze 2008

Targi Brno***

Strona promuje międzynarodowe targi w Brnie w Czechach. Dzięki stronie można znaleźć wiele ciekawych informacji o imprezach targowych.

http://www.targi.brno.pl/ - 20 Cze 2002

Targi w Krakowie SA***

Kalendarium targów odbywających sie w Krakowie z dokładnymi ich opisami. Na łamach strony zanajdziesz również formularze zgłoszeniowe i zdjęcia.

http://www.targi.krakow.pl/ - 17 Sie 2001

TATTOOSHOW 2005***

Międzynarodowe Targi Tatuażu Artystycznego 4-5 czerwca 2005 Warszawa.

http://www.tattooshow.org/ - 21 Mar 2005

Tłumaczenia ukraiński doradztwo***

Tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne oraz nieuwierzytelnione zarówno pisemne jak i ustne,z i na język ukraiński,rosyjski,angielski,niemiecki,francuski,litewski. Doradztwo związane z współpracą międzynarodową między Polską a Ukrainą.Udzielanie informacji związanych z rynkiem ukraińskim.Wyszukiwanie partnerów biznesowych,pomoc w negocjacjach

http://www.traduko.pl/ - 2 Lip 2007

Tłumaczenia ustne***

Tłumacz ustny języka angielskiego, niemieckiego i portugalskiego. Tłumaczenia ustne symultaniczne i konsekutywne. Kwalifikacje, doświadczenie oraz dobra atmosfera. Faktury VAT.

http://www.tlumaczustny.pl/ - 30 Lis 2009

Womar enterprise***

Firma zajmuje się organizowaniem wystaw i pokazów jubilerskich. Serwis charakteryzuje profil dzialalności, kalendarz imprez, historię...

http://www.womar.pl/ - 12 Wrz 2001

World Expo International.***

Strona firmy będącej organizatorem polskich stoisk na targach odbywających się na całym świecie. Znajdziesz tu informacje o poszczególnych targach branżowych, o firmie oraz jej ofercie.

http://www.world-expo.com.pl/ - 27 Sie 2002

Wykładziny targowe i biurowe***

Firma Wobi oferuje wykładziny targowe i biurowe oraz materiały targowe.

http://www.wobi.com.pl/ - 21 Paź 2004

Związek Zawodowy Pracowników Targów Poznańskich***

Strona prezentująca organizację związkową zrzeszającą pracowników Międzynarodowych Targów Poznańskich. Znajdziesz tu aktualności, historię, informacje o sekcjach sportowych oraz opisy pawilonów i imprez.

http://zzpmtp.org/ - 24 Kwi 2002