KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia (1 616)

Netpolisa - ubezpiecz się sam!****

Netpolisa to firma oferująca Państwu innowacyjną, mobilną aplikację - Unipolisa. Jest to prosty w obsłudze system, który usprawnia wszystkie formalności związane z ubezpieczeniem. Więcej informacji dotyczących funkcji i opcji Unipolisy znajdą Państwo na stronie internetowej.

http://unipolisa.pl/ - 26 Wrz 2015

Nowoczesne Ubezpieczenia****

Agencja ubezpieczeniowa oferuje nowoczesne produkty przeznaczone dla klientów chcących zabezpieczyć mieszkanie, firmę lub samochód. Propozycja skierowana jest również do osób wykonujących zawód lekarza.

http://www.nowoczesneubezpieczenia.pl/ - 25 Lip 2018

O ubezpieczeniu OC****

Blog ten prowadzony jest na temat ubezpieczenia OC i wszystkich jego aspektów. Znajdziemy tam rozwiązania typowych problemów, które często dotykają kierowców, na przykład w chwili wypadku. Autorka opisuje w ten sposób kroki, które należy podjąć w momencie, gdy uczestniczymy w kolizji drogowej. Równie rzetelnie i bardzo prostym językiem opisuje trudne pojęcia ubezpieczeniowy i przekazuje wiedzę na ten temat w sposób bardzo prosty, czego niestety brakuje w dzisiejszym świecie.

http://ocetka.pl/ - 29 Cze 2013

OC AC - Ranking ubezpieczeń****

W serwisie znajduje się ranking największych Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce. Pod uwagę brane są ubezpieczenia samochodowe OC i OC+AC. Dodatkowo każdy właściciel pojazdu może dodać własną opinię na temat znanych ubezpieczycieli. Rankineo.pl to niezależny ranking ubezpieczeń w Polsce.

http://www.rankineo.pl/ - 10 Lis 2010

OC ubezpieczenie****

Serwis zawierający wszystkie informacje dotyczące ubezpieczeń OC, uwzględniający podział na ubezpieczenia OC komunikacyjne, OC działalności gospodarczej, OC zawodowe oraz OC w życiu prywatnym. Opisy charakteryzują ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, definiują zakres i wyłączenia. Dodatkowo w dziale ubezpieczeń komunikacyjnych serwis prezentuje towarzystwa ubezpieczeniowe, ze zwróceniem uwagi na opis ubezpieczeń OC i AC.

http://ocubezpieczenie.pl/ - 12 Lis 2010

Odszkodowania wodzisław****

Kancelaria odszkodowawcza z Rybnika poleca usługi w zakresie odszkodowania wodzisław. Prowadzimy działalność już od 10 lat, a wcześniej posiedliśmy ponad kilkunastoletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają na realizację dla Państwa usług odszkodowawczych na najwyższym poziomie. Nie wydacie na nas ani złotówki z własnej kieszeni. Udzielamy wszelkiej porady prawnej, przeprowadzamy za Państwa obsługę formalno-prawną oraz uczęszczamy na rozprawy sądowe. Dzięki naszym usługom macie Państwo pewność, że rzetelnie wykonamy nasze obowiązki co doprowadzi w konsekwencji do uzyskania należnego zadośćuczynienia pieniężnego. Świadczymy usług z zakresu odszkodowań w Rybnickim okręgu, Jastrzębiu-Zdroju, Wodzisławiu i okolicznych miejscowościach. Kluczową grupą naszych klientów są osoby, które nie chcą lub nie mają czasu na skomplikowane procedury ubezpieczeniowe.

http://serpens.com.pl/ - 13 Maj 2015

Odszkodowania z tytułu OC Łódź****

Pragnąc pozyskać nieodpowiednio zarządzone w nikłej kwocie odszkodowania z tytułu polisy OC zachęcamy do odwiedzin kancelarii prawnej w Łodzi

http://www.compas-odszkodowania.pl/ - 14 Lis 2012

Odszkodowanie powypadkowe - KRP Odszkodowania****

Kancelaria KRP reprezentuje osoby fizyczne oraz firmy w procesie dochodzenia odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów, które zobowiązane są do naprawienia szkody i wypłaty zadośćuczynienia.Zapewniamy pomoc i obsługę prawną zarówno na etapie negocjacji z ubezpieczycielem jak i w postępowaniu przed sądem. Finansujemy proces sądowy i reprezentację profesjonalnego pełnomocnika. KRP współpracuje z adwokatami i radcami prawnymi, którzy w swojej karierze głównie działają w branży odszkodowawczej. Do dyspozycji mamy również biegłych rzeczoznawców oraz lekarzy specjalistów. Kadra KRP jest doskonale wyszkolona i posiada długoletnie doświadczenie na rynku odszkodowań. Wszystkie te czynniki pozwalają nam na rzeczywiste określenie szkody, a narzędzia, którymi dysponujemy na uzyskanie maksymalnego odszkodowania. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dlatego każdy klient jest dla nas ważny.

http://www.krp-odszkodowania.pl/ - 21 Maj 2013

Odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu otrzymasz dzięki firmie Kompensja****

Firma Kompensja zajmuje się dochodzeniem odszkodowań oraz uzyskiwaniem rekompensaty za straty poniesione w wyniku wypadku lub innego przykrego zdarzenia. Dlatego, jeśli tylko uczestniczyłeś w jakimś wypadku - nie wahaj się i skontaktuj się z firmą Kompensja. Specjaliści zatrudnieni w Kompensji przez lata swojej praktyki wypracowali skuteczne metody dochodzenia odszkodowań i wywalczą dla Ciebie najwyższą rekompensatę. Polecamy!

http://www.kompensja.com.pl/ - 13 Sie 2014

Odszkodowanie za wypadek dziecka****

Dochodzenie odszkodowań za wypadki dziecięce. Odszkodowanie za wypadek w szkole, na placu zabaw. Odszkodowanie za potrącenie dziecka przez samochód

http://www.wypadek-dziecka.pl/ - 5 Kwi 2017